Ειδικό μάθημα: [18/6/2016] Αγγλικά

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Έδωσε κανείς άλλος Αγγλικά ως ειδικό μάθημα;
Γιατί δεν έχει δημιουργηθεί thread; :worry:

Σημείωση συντονιστή
Το θέμα αυτό δημιουργήθηκε για να σχολιαστούν τα θέματα που έπεσαν στις Επαναληπτικές Εξετάσεις, να πείτε πώς σας φάνηκαν, πώς γράψατε κ.λ.π.
Παρόμοια ξεχωριστά θέματα θα δημιουργηθούν και για τα υπόλοιπα πανελλαδικώς εξεταζόμενα μαθήματα.

Θέματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Arsyn

Νεοφερμένος

Η Arsyn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
έδωσα εγώ και δεν ξέρω γιατί δεν έχει δημιουργηθεί! πως τα πήγες; απαντήσεις υπάρχουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Δεν βρήκα απαντήσεις online. Εύκολα μου φάνηκαν. Λίγο "περίεργο" το κείμενο βέβαια αλλά δεν είχα κάποια δυσκολία. Το θέμα της έκθεσης αναπάντεχα καλό. Φοβάμαι μόνο οτι έχω βγει εκτός ορίου λέξεων :/: Εσύ πως τα πήγες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Arsyn

Νεοφερμένος

Η Arsyn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Ευχαριστούμε για τις απαντήσεις!

Τα πήγα καλύτερα από ότι περίμενα (δεδομένου ότι δεν είχα προετοιμαστεί καθόλου).
Μου άρεσε το θέμα αλλά τα μπέρδεψε λίγο στο β ερώτημα βέβαια και δεν διαφώνησα ακριβώς. Σοκαρίστηκα επίσης από το πόσα λίγα άτομα από την παρέα μου ήξεραν Μαλάλα :Ο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Ισχύει αυτό το τελευταίο. Νόμιζα κι εγώ πως ήταν πολύ γνωστή, μάλλον όχι όμως και στην Ελλάδα.

Έκανα ένα λάθος στη Γ ερώτηση του κειμένου, δεν κατάλαβα πως έπρεπε να διαλέξουμε ένα από τα δύο και υποστήριξα πως μπορεί να δημοσιευτεί και σε εφημερίδα και σε επιστημονικό journal. Το αιτιολόγησα βέβαια, λέτε να μην μου το πάρουν τελείως λάθος; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μιχαηλ1

Νεοφερμένος

Ο μιχαηλ1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
αν το εχεις αιτιολογησει πιστευω πως οχι

εγω εβαλα επιστημονικο αρθρο επειδη καταληγει σε ενα συγκεκριμενο συμπερασμα(αποδεικνυει δλδ κατι)γιατι τα αρθα στις κανονικες εφημεριδες μιλαν για γεγονοτα της επικαιροτητας συνηθως(ανεπαρκες,αλλα κλαιν ενα 13-14 θελω για δημοσιογραφια απθ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top