[23/5/16] Ιστορία Κατεύθυνσης

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

αλεξης23

Νεοφερμένος

Ο αλεξης23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
ενταξει τοτε σχεδον ολοι οι μαθητες των ανθρωπιστικων σπουδων εχουν χασει μοναδες απο εκει...επειδη εγω δεν σας εμπιστευομαι θα ρωτησω και την καθηγητρια του σχολειου μου να δω. και οποια απαντηση μου δωσει θα την γραψω εδω ειτε ειναι ιδια με την δικια σας ειτε οχι

ΒΕΒΑΙΩΣ και θα σας ζητησω ΣΥΓΝΩΜΗ και ειπα οτι εχω αδικο δεν το αρνουμαι...ως προς σαυτο που σας ειπα ημουν λαθος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΔΕΣΜΗ3

Νεοφερμένος

Ο ΔΕΣΜΗ3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
ενταξει τοτε σχεδον ολοι οι μαθητες των ανθρωπιστικων σπουδων εχουν χασει μοναδες απο εκει...επειδη εγω δεν σας εμπιστευομαι θα ρωτησω και την καθηγητρια του σχολειου μου να δω. και οποια απαντηση μου δωσει θα την γραψω εδω ειτε ειναι ιδια με την δικια σας ειτε οχι

Σου ζητάω να ζητήσεις συγγνώμη που έλεγες οτι έκανα λαθος που δεν έκανα. Ζήτα συγγνώμη! Δεύτερον , το σχεδόν όλοι δεν το ξέρεις - εγώ το έγραψα. Τρίτον, οι καθηγητές που διορθώνουν πρέπει κανονικά να τηρούν τις οδηγίες της Κ.Ε.Ε. Τέλος ,δε με ενδιαφέρει τι θα σου πει η καθηγήτρια σου. Εγώ σου δίνω τις απαντήσεις της ΚΕΕ για να "εξιχνιαστεί" το δήθεν μυστήριο που στήσατε εσείς εδώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αλεξης23

Νεοφερμένος

Ο αλεξης23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
την ζητησα την συγνωμη!!! οπως και να εχει οτι γραψαμε γραψαμε ας το παρουν οπως θελουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΔΕΣΜΗ3

Νεοφερμένος

Ο ΔΕΣΜΗ3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
την ζητησα την συγνωμη!!! οπως και να εχει οτι γραψαμε γραψαμε ας το παρουν οπως θελουν...

Δεκτή η συγγνώμη...

την ζητησα την συγνωμη!!! οπως και να εχει οτι γραψαμε γραψαμε ας το παρουν οπως θελουν...

Θεωρώ πως δεν είναι απαραίτητες οι πληροφορίες περί επαγγελμάτων των αστών προσφύγων (η άσκηση έλεγε να αναφέρουμε τις δυσκολίες μόνο),ούτε οι υπόλοιπες 2-3 προτάσεις για το πρώτο σκέλος του ερωτήματος του Θέματος Β1. Έστειλα και email στην Κ.Ε.Ε για μια διευκρίνιση και αναμένεται απάντηση.

Το πιθανότερο είναι να έστειλες ηλεκτρονικό μήνυμα στο Κέντρο Εκπαιδευτικής Έρευνας και όχι στην Κεντρική Επιτροπή Εξετάσεων που είναι απόρρητη και μόνο οι προϊστάμενοι των βαθμολογικων μπορούν να επικοινωνήσουν μαζί της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
κι άλλα μόρια κάτω γαμώτο :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

George_HPFR

Νεοφερμένος

Ο George_HPFR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Δεκτή η συγγνώμη...





Το πιθανότερο είναι να έστειλες ηλεκτρονικό μήνυμα στο Κέντρο Εκπαιδευτικής Έρευνας και όχι στην Κεντρική Επιτροπή Εξετάσεων που είναι απόρρητη και μόνο οι προϊστάμενοι των βαθμολογικων μπορούν να επικοινωνήσουν μαζί της.

Ωχ..μάλλον ναι..αλλά άμα έρθει απάντηση τυχεροί θα είμαστε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariats98

Νεοφερμένος

Η mariats98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Ρώτησα καθηγήτρια που διορθώνει και όντως κόβουν.Εχετε δίκιο να εκνευρίζεστε γιατί πραγματικά θα μπορούσε να παραλειφθεί .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αλεξης23

Νεοφερμένος

Ο αλεξης23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Ρώτησα καθηγήτρια που διορθώνει και όντως κόβουν.Εχετε δίκιο να εκνευρίζεστε γιατί πραγματικά θα μπορούσε να παραλειφθεί .

παντως πολλα παιδια δεν αναφερθηκαν στα επαγγελματα...και ποσο κοβουν γι αυτο τωρα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Faihh

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Φαίη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Εγώ πάλι ρώτησα καθηγήτρια γνωστού φροντιστηριου και μου είπε πως δεν κόβουν! Έλεος με αυτό το πράγμα! Οι γελοίοι θα πάρουν λάθος τη σκέψη που (τυχαια) έκανα τόσα παιδιά. Ακόμα και παιδιά που επιθυμούν να μπουν στην Νομική. Θα τους στερησουν λόγου χαρη τώρα την εισαγωγή τους στη σχολή για αυτό το πραγμα;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariats98

Νεοφερμένος

Η mariats98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Τι να σας πω.τουλάχιστον στο βαθμολογικό το συγκεκριμένο κόβουν.ποσο δεν ξέρω αλλά φανταζομαι οχι πολυ αφού μόνο δυο σειρουλες λειπουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΔΕΣΜΗ3

Νεοφερμένος

Ο ΔΕΣΜΗ3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Εγώ πάλι ρώτησα καθηγήτρια γνωστού φροντιστηριου και μου είπε πως δεν κόβουν! Έλεος με αυτό το πράγμα! Οι γελοίοι θα πάρουν λάθος τη σκέψη που (τυχαια) έκανα τόσα παιδιά. Ακόμα και παιδιά που επιθυμούν να μπουν στην Νομική. Θα τους στερησουν λόγου χαρη τώρα την εισαγωγή τους στη σχολή για αυτό το πραγμα;;

Η απάντηση μιας καθηγήτριας φροντιστηρίου πραγματικά δε θα μπορούσε να ειναι διαφορετική.Το ζήτημα είναι τι λένε οι βαθμολογητές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

presvis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο presvis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Εαν στο β2 ξεκινήσει κάποιος από το '' Ο αριθμός των προσφύγων'' μέχρι το τέλος της σελίδας αυτής ''επέκταση λιμανιών'' θα χάσει μόρια και αν ναι πόσα μόρια θα χάσει; Γιατί στην ουσία από εκεί ξεκινάνε τα προβλήματα..Στο αποπάνω απόσπασμα δεν τα αναφέρει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ΑndrewChatz

Νεοφερμένος

Ο ΑndrewChatz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Εαν στο β2 ξεκινήσει κάποιος από το '' Ο αριθμός των προσφύγων'' μέχρι το τέλος της σελίδας αυτής ''επέκταση λιμανιών'' θα χάσει μόρια και αν ναι πόσα μόρια θα χάσει; Γιατί στην ουσία από εκεί ξεκινάνε τα προβλήματα..Στο αποπάνω απόσπασμα δεν τα αναφέρει.

Νομίζω δεν θα χάσεις μόρια!Καλό θα ήταν βέβαια να έγραφες και την προηγούμενη πρόταση: οτι η αστική στέγαση συνάντησε περισσότερα προβλήματα από την αγροτική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

presvis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο presvis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Νομίζω δεν θα χάσεις μόρια!Καλό θα ήταν βέβαια να έγραφες και την προηγούμενη πρόταση: οτι η αστική στέγαση συνάντησε περισσότερα προβλήματα από την αγροτική.

Το ήξερα απλά δεν το έγραψα γιατί δεν αναφέρεται στα προβλήματα της αστικής. Μακάρι όντως να μην μου κόψει γιατί είναι πραγματικά ΚΡΙΜΑ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 001921

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Να ρωτήσω κάτι; Εγώ που στην ερώτηση για την αστική αποκατάσταση έγραψα όλη την ενότητα, θα χάσω και μόρια; Αφού δεν υφίσταται αρνητική βαθμολόγηση, με ποια λογική; Εάν χάσω, πόσα θα είναι αυτά;

Βαγγέλης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΔΕΣΜΗ3

Νεοφερμένος

Ο ΔΕΣΜΗ3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι; Εγώ που στην ερώτηση για την αστική αποκατάσταση έγραψα όλη την ενότητα, θα χάσω και μόρια; Αφού δεν υφίσταται αρνητική βαθμολόγηση, με ποια λογική; Εάν χάσω, πόσα θα είναι αυτά;

Βαγγέλης

Σύμφωνα πάντοτε με τις οδηγίες της Κεντρικής Επιτροπής Εξετάσεων ,που προτείνουν ως ενδεικτική απάντηση το τμήμα "Η αστική στέγαση [...] λιμανιών κ.α.)" , αν ο μαθητής συνεχίσει πέραν του τμήματος που δίδεται ως ενδεικτική απάντηση αυτό βαθμολογείται αρνητικά. Αν αρχίσει από την έναρξη της παραγράφου και καταλήξει στο τμήμα που δίδεται ως ενδεικτική απάντηση , αυτο δε βαθμολογείται αρνητικά. Αν και πάλι συνεχίσει πέραν της προτεινόμενης απάντησης, θα αξιολογηθεί αρνητικά. Το πόσα μόρια θα χαθούν εξαρτάται από την κρίση του βαθμολογητή , αλλά λογικά κυμαίνονται απο 1 έως το πολύ 3 μόρια. Το μόνο γνωστό είναι ότι ,αν ο μαθητής δεν αναφέρει τα ονόματα των άλλων δύο αντιβενιζελικών κομμάτων στον πρώτο ορισμό , αυτό βαθμολογείται αρνητικά με απώλεια ενός (1) μορίου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 001921

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μάλιστα... καινοτομίες σε σημεία που δεν θα έπρεπε να υπάρχουν. Εντάξει, έλεος πια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top