[Πανελλήνιες 2015] Ποια σχολή στοχεύετε;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

kpap12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kpap12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Όχι Γτ όπως είπα μου αρέσουν ισάξια οι άλλες τρεις σχολές που λογικά τις πιάνω.. Και δεν θέλω να αφήσω τις παρέες μου και την οικογένειά μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sofsme

Νεοφερμένος

Η sofsme αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
καλο μεσημερι!ενδιαφερομαι για Νομικη.Τι πιστευετε για τις φετινες βασεις ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LoThexristos

Νεοφερμένος

Ο LoThexristos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
καλο μεσημερι!ενδιαφερομαι για Νομικη.Τι πιστευετε για τις φετινες βασεις ;
Και εγώ νομική στόχευα αλλά φέτος τα θέματα -ειδικά στα Αρχαία -ήταν δύσκολα....Προσωπικά έχω πιθανότητες για Νομικη Δ.Π.Θ. , η οποία σχολή θα πέσει γύρω στο 17.900..Τώρα για Νομική Ε.Κ.Π.Α -Α.Π.Θ. δε νομίζω ότι θα είναι αισθητή η πτώση των βάσεών τους ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eva kan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η eva kan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
καλο μεσημερι!ενδιαφερομαι για Νομικη.Τι πιστευετε για τις φετινες βασεις ;

Και γω για την ίδια σχολή ενδιαφέρομαι! Μην περιμένεις μεγάλη πτώση! Το πολύ να πέσουν 100 μορια! Εκτός αν θες κομοτηνης που θα πέσει λίγο περισσότερο από τις άλλες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sofsme

Νεοφερμένος

Η sofsme αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Θελω να πιστευω οτι οι βασεις θα ειναι αναλογες με του 13
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LoThexristos

Νεοφερμένος

Ο LoThexristos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Θελω να πιστευω οτι οι βασεις θα ειναι αναλογες με του 13

Δεν θα είναι ίδιες το μόνο σίγουρο , καθώς τα δεδομένα της πρόσβασης κατα το παρόν έτος είναι πολύ διαφορετικά από το 2013...Βλέπε μείωση εισακτέων , ανα σχολή -σε δύο μήνες θα ξέρουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sofsme

Νεοφερμένος

Η sofsme αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Και εγώ νομική στόχευα αλλά φέτος τα θέματα -ειδικά στα Αρχαία -ήταν δύσκολα....Προσωπικά έχω πιθανότητες για Νομικη Δ.Π.Θ. , η οποία σχολή θα πέσει γύρω στο 17.900..Τώρα για Νομική Ε.Κ.Π.Α -Α.Π.Θ. δε νομίζω ότι θα είναι αισθητή η πτώση των βάσεών τους ....
Αμα καποιος γραψει γυρω στο 18,500 πιστευεις οτι δεν εχει ελπιδες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Αμα καποιος γραψει γυρω στο 18,500 πιστευεις οτι δεν εχει ελπιδες;

Πιστεύω ότι κάποιος με λίγα παραπάνω από 18,500 θα περνάει Αθήνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LoThexristos

Νεοφερμένος

Ο LoThexristos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Αμα καποιος γραψει γυρω στο 18,500 πιστευεις οτι δεν εχει ελπιδες;
Αρχικά να ξεκαθαρίσω την θέση μου . ¨Οι εκτιμήσεις που κάνουμε δεν έχουν λογικό υπόβαθρο , απλώς είναι υποθέσεις με καθαρά δεοντολογικό χαρακτήρα. Κοίτα άμα έχεις βγάλει γύρω στο 18.500 φέτος την Νομική την έχεις στο τσεπάκι . Για Αθήνα δεν ξέρω , αλλά Κομοτηνή σίγουρα. Πάντως το τμήμα του Ε.Κ.Π.Α. πέραν του οτι έχει ''ιστορία στις πλάτες του '' δεν είναι και το καλύτερο , λόγο καταλήψεων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sofsme

Νεοφερμένος

Η sofsme αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Για καθαρα οικονομικους λογους θελω Αθηνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

eva kan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η eva kan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Για καθαρα οικονομικους λογους θελω Αθηνα.
Και γω για οικονομικούς λόγους ήθελα απθ αλλά μάλλον δεν την πιάνω! μέχρι να βγουν οι βάσεις τίποτα δεν είναι σίγουρο! Πάντως προσωπικά δεν πιστεύω ότι εκπα και απθ θα πέσει πάνω από 100 μόρια αν και τα θέματα ήταν πιο δύσκολα από το 2013! Τώρα Κομοτηνή εγώ δεν θα δηλώσω οπότε δεν με ενδιαφέρει! 18.500 σίγουρα πιάνεις Κομοτηνής!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Οικονομικών επιστημων Πάτρα Ιωαννίνων Τρίπολης και μετά άλλες σχολές.Ρεθυμνο δεν δηλωνω παρόλο που θα το πιασω γιατί είναι μακριά απο τόπο κατοικίας μου.Κριμα όμως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Denise2

Νεοφερμένος

Η Denise2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Ιατρικη :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,793 μηνύματα.
Σημειωση συντονιστή:
Οι Πανελλήνιες 2015 έληξαν.Το thread κλειδώνεται :lock:.Καλη φοιτητική ζωή σε όλους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top