Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,385 εγγεγραμμένα μέλη και 2,454,489 μηνύματα σε 77,801 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 191 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Πανελλήνιες και σκονάκι

Volkswagen Fan (Mein name ist fotis.)

Φοιτητής

Ο Mein name ist fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Παν. Πατρών (Πάτρα) και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,962 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 00:33, 15-06-19:

Αρχική Δημοσίευση από Debby63
Αρχικα δεν ειχε ανοιχτα φωτα το μπανιο εκενη τη στιγμη και ειχα βρεξει τα χερια μου για να πλυνω το προσωπο μου και δεν το πηρα χαμπαρι οτι ενα μικρο κομματακι κολλησε πανω στο χερι μου οπως ηταν βρεγμενο. Μολις ανοιξα την πορτα το καταλαβα αλλα ηταν ενας επιτηρητης εξω και δεν μπορεσα να το βγαλω μπροστα του.

Οκ;

Αρχικα δεν ειχε ανοιχτα φωτα το μπανιο εκενη τη στιγμη και ειχα βρεξει τα χερια μου για να πλυνω το προσωπο μου και δεν το πηρα χαμπαρι οτι ενα μικρο κομματακι κολλησε πανω στο χερι μου οπως ηταν βρεγμενο. Μολις ανοιξα την πορτα το καταλαβα αλλα ηταν ενας επιτηρητης εξω και δεν μπορεσα να το βγαλω μπροστα του.

Αφου ολο ειδοποιησεις λαμβανω εδω.
Και ανα λιγο μπαινω να δω τι συμβαινει.

Κλειστό,διάβασε όσο μοορεις και δες μετά τις ειδοποιήσεις.Και στο κάτω κάτω να σου το πω ωμά εσυ φταις για ότι έγινε σήμερα.Ξεχασε το και πάμε.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Volkswagen Fan : 15-06-19 στις 00:41.
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

SonGokuUI

Απόφοιτος

Ο SonGokuUI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών και Απόφοιτος . Έχει γράψει 194 μηνύματα.

O SonGokuUI έγραψε: στις 01:16, 15-06-19:

Ανυπομονώ να διαβάσω στο τόπικ με τις βάσεις ότι πέρασες στη σχολή που στόχευες, πάντως.
1
1
Παράθεση

Debby63

Δραστήριο Μέλος

H Debby63 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 178 μηνύματα.

H Debby63 έγραψε: στις 01:16, 15-06-19:

Αρχική Δημοσίευση από Volkswagen Fan
Οκ;

Κλειστό,διάβασε όσο μοορεις και δες μετά τις ειδοποιήσεις.Και στο κάτω κάτω να σου το πω ωμά εσυ φταις για ότι έγινε σήμερα.Ξεχασε το και πάμε.

Ξερω οτι φταιω.
Δεν χρειαζεται να μου το θυμιζουμε.
Στην τελικη, ξερω πως μου κατεστρεψα μεχρι και το μελλον μου ακομα και να ακουγεται ασυναρτησια αυτο.
Καταβαθος αισθανομαι πως δεν αξιζω να περασω. Ακομα και τα 11.223 μορια να ειναι απλα μια ενδειξη για το 2018. Γυρευε ποσο ακομα θα πεσει για το 2019.

Παρολο τα οσα εγιναν, νιωθω ηδη εξουθενωμενη. Σαν να μην εχω αλλη αντοχη.
Παράθεση

Volkswagen Fan (Mein name ist fotis.)

Φοιτητής

Ο Mein name ist fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Παν. Πατρών (Πάτρα) και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,962 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 01:17, 15-06-19:

Ξερω οτι φταιω.
Στην τελικη, ξερω πως μου κατεστρεψα μεχρι και το μελλον μου ακομα και να ακουγεται ασυναρτησια αυτο.
Καταβαθος αισθανομαι πως δεν αξιζω να περασω. Ακομα και τα 11.223 μορια να ειναι απλα μια ενδειξη για το 2018. Γυρευε ποσο ακομα θα πεσει για το 2019.

Δεν προσπαθείς καν.
Παράθεση

konstantinab199

Φοιτητής

H konstantinab199 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 275 μηνύματα.

H konstantinab199 έγραψε: στις 01:51, 15-06-19:

Ξερω οτι φταιω.

Tι είπαμε κάνουμε στα δύσκολα;
κολυμπάμε κολυμπάμε
1
1
Παράθεση

jj!

Συντονιστής

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 5,144 μηνύματα.

O jj! έγραψε: στις 02:27, 15-06-19:

Πωπω, εγώ σε όλες τις εξετάσεις που έχω δώσει στη ζωή μου (σχεδόν), πήγαινα με 2 κόλλες Α4, όπου έγραφα τους ορισμούς και διάφορα βασικά πραγματάκια με bullets, γιατί δεν ήθελα να κουβαλάω όλο το βιβλίο μαζί. Εξάλλου, στο διάβασμά μου μου άρεσε να κρατώ σημειώσεις (ενεργητικό διάβασμα), παρά να τα διαβάζω απλά (παθητικό διάβασμα).

Στις ενδοσχολικές και στο πανεπιστημίο αυτά τα φυλλάδια τα έβαζα στην κωλοτσέπη ή τα άφηνα στην έδρα. Στις πανελλήνιες όμως τα πετούσα στον κάδο όταν χτυπούσε το κουδούνι

ΥΓ. Δεν τα έχω κοιτάξει ποτέ εν ώρα εξέτασης, καθώς κάθομαι πάνω τους Θυμάμαι στο Σ-Λ στην εισαγωγή των αρχαίων, που εγώ δεν την είχα διαβάσει, τα παιδιά έλεγαν ψου-ψου-ψου τι ήταν τι. Τελικά όλοι έκαναν έβαλαν λάθος ένα Σ-Λ, αλλά εγώ πήρα 10/10 μονάδες, που εμπιστεύτηκα τον εαυτό μου και το χθεσινοβραδινό διάβασμα που είχα κάνει Επίσης, είχε γίνει και το αντίθετο... Είπα στον πίσω μου στη Βιολογία γενικής όλο το Α θέμα (πολλαπλής) σωστό, αλλά τελευταία στιγμή εγώ άλλαξα ένα ερώτημα και πήρα 20/25 (χτυπάς το κεφάλι σου στον τοίχο ή όχι; ). Τελικά εκείνο το παιδί δεν πέρασε πουθενά, βέβαια
1
Παράθεση

fockos

Πτυχιούχος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής (ΑΕΙ/Πάτρα) και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,888 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 09:38, 15-06-19:

Αρχική Δημοσίευση από Scandal
Υπάρχει αφού λέει δίνει βιολογία τη Δευτέρα

Τότε άκυρο το θέμα που έκανα και έγραφα καλο καλοκαίρι ο χαζο @akikos μου είπε οτι τελείωσαν οι πανελλαδικές και το άνοιξα....... όποτε σύμφωνα με την θεωρία του @Dias και την δικια σου που προφανως για να το λέτε ευσταθεί αν χάσει κάποιο επόμενο μάθημα τα δίνει όλα απο την αρχή
@debby63
Ωραια αφού έχουμε μάθημα διαθέσιμο στο επόμενο μάθημα πριν κατσεις στο θρανίο να δώσεις κανε οτι λιποθυμάς και να έχεις σφιχτό το στόμα , να συνέλθεις μετα απο 7 λεπτά και θα τους πεις οτι νυσταζεισ πολυ για να ειναι δύσκολη η διάφοροδιαγνωση. Θα σε πάνε νοςοκομειο Θα τους πεις μετα οτι δε θυμάσαι ποτέ λιποθύμησες και έγινε απότομα χωρίς να ζαλίστεις πριν.

Εννοείται τους λες οτι δεν έφαγες τπτ 2 μέρες επειδή είσαι απογοητευμένη απο τα Λατινικά...

Θα χρειαστείς να δώσεις όλα τς μαθήματα απο την αρχή αλλα θα γλυτώσεις το 0 στα Λατινικά.

Να ξέρεις πάντως οτι δεν ειναι η καταστροφή του κόσμου ....και να ξαναδωσεις του χρόνου δε χάνεις τπτ,πραγματικά όλα μες στο μυαλό ειναι, εγώ θα ξαναεδινα του χρόνου γιατι σε ένα έτος μπορείς να κανείς άπειρα πραγματα και να περάσεις σε σχολη που δεν φανταζόσουν οτι μπορούσες. Αν στόχος σου είναι απλά να περάσεις σε μια σχολη υπσρχουν σχολές ελεύθερης πρόσβασης και δε νομίζω να διαφέρουν αρκετά απο τις σχολές με 11.000.

Με σοβαρό διάβασμα μοροεος,του χρόνου να βγάλεις πανω απο 16000.
λ
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη fockos : 15-06-19 στις 09:58.
2
Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων ΟΠΑ (Αθήνα) και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 6,130 μηνύματα.

O Scandal έγραψε: στις 10:54, 15-06-19:

Αρχική Δημοσίευση από jj!
Πωπω, εγώ σε όλες τις εξετάσεις που έχω δώσει στη ζωή μου (σχεδόν), πήγαινα με 2 κόλλες Α4, όπου έγραφα τους ορισμούς και διάφορα βασικά πραγματάκια με bullets, γιατί δεν ήθελα να κουβαλάω όλο το βιβλίο μαζί. Εξάλλου, στο διάβασμά μου μου άρεσε να κρατώ σημειώσεις (ενεργητικό διάβασμα), παρά να τα διαβάζω απλά (παθητικό διάβασμα).

[...] Στις πανελλήνιες όμως τα πετούσα στον κάδο όταν χτυπούσε το κουδούνι
Τζιτζίκι ακριβώς το ίδιο έκανα κι εγώ στις πανελλήνιες!!
Πήγαινα με 1 - 2 κόλλες Α4 με ψιλά γραμματάκια σημειώσεις και τα διάβαζα όσο ήμουν στο δρόμο και στο σχολείο έξω. Μόλις χτύπαγε το κουδούνι στις 8:00 - 8:05, "θυσίαζα" τα Α4 κάνοντάς τα μπαλάκι και τα πέταγα στον κάδο!

Ωστόσο χθες στο ΑΟΘ πήγα με 2 σελίδες Α4 στη τσέπη διπλωμένες για να διαβάσω και μόλις φτάνω στο σχολείο και κάνω να τις βγάλω -> άφαντες! Μάλλον μου πέσανε στο δρόμο
Και έφαγα μια φρίκη μη και τυχών είχα σκισμένη τσέπη και μπήκανε μέσα στη βερμούδα τα Α4, μπω στην τάξη με αυτά και με νομίζουν για σκονάκι!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Βρείτε παρόμοια