[Πανελλήνιες 2009] Νεοελληνική Γλώσσα

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

manos66

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 59 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 379 μηνύματα.

ilianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ilianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Άρα Διαφήμιση δε θα πέσει λογικά στα ΓΕΛ ε? Εύκολα τους έβαλαν πάντως...
Επίσης είδα ότι η Περίληψη πιάνει 20 μονάδες αντι για 25και οι 5 αυτές μονάδες πήγαν στις λεξικολογικές και οι 10 μονάδες της Έκθεσης πήγαν σε Σ-Λ κατανόησης του κειμένου........Ετσι θα είναι και στα ΓΕΛ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Άρα Διαφήμιση δε θα πέσει λογικά στα ΓΕΛ ε? Εύκολα τους έβαλαν πάντως...
Επίσης είδα ότι η Περίληψη πιάνει 20 μονάδες αντι για 25και οι 5 αυτές μονάδες πήγαν στις λεξικολογικές και οι 10 μονάδες της Έκθεσης πήγαν σε Σ-Λ κατανόησης του κειμένου........Ετσι θα είναι και στα ΓΕΛ?

Δεν το νομίζω...Στα επάλ ίσως αλλά στα γέλ όχι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 272341

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
https://www.ypepth.gr/docs/them_glo_epal_c_hmer_no_0906.pdf
-----------------------------------------
παιδια δεν ειναι πανευκολα τα θεματα??μακαρι και εμεις να γραφαμε σε αυτα!!η κολλητη μου που εδωσε τα πηγε τελεια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Ναι και εγώ πολύ καλά έγραψα.Ήταν πολύ εύκολα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 272341

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
οι λυσεις υπαρχουν πουθενα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 272341

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ευχαριστωωωω;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paris_2

Νεοφερμένος

Ο paris_2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 87 μηνύματα.
παιδια αν δν εχω γραψει τιτλο στην εκθεση ποσους βαθμους λετε να αφεραισουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sxetlant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
παιδια αν δν εχω γραψει τιτλο στην εκθεση ποσους βαθμους λετε να αφεραισουν?

Απο 5 μεχρι 8 λεω εγω!Αναλόγος και με τον βαθμολογητή βέβαια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Απο 5 μεχρι 8 λεω εγω!Αναλόγος και με τον βαθμολογητή βέβαια!!
Οχι είπαμε 1-2 μόρια και αν εξαρτάται από τον βαθμολογητή.Αν είναι καλη μπορεί και να μην κόψει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sxetlant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Οχι είπαμε 1-2 μόρια και αν εξαρτάται από τον βαθμολογητή.Αν είναι καλη μπορεί και να μην κόψει...

Οχι ρε συ!Εχω ρωτήσει και μου ειπαν αν θέλει μπορει να σου κόψει μέχρι 5 (ενταξει το 8 που είπα είναι υπερβολή) γιατί σε ένα άρθρο ο τίτλος είναι πολύ βασικός!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Λοιπόν είναι το μόνο μάθημα που δεν ξέρω πως βαθμολογείται εννοώ ακριβώς.Για τα άλλα 3 έχω τις εντολές του υπουργείου που είχαν στείλει στα εξεταστικά κέντρα για προφορικούς.Αλλά θα βρώ και γλώσσα και θα σας πώ...
-----------------------------------------
Οχι ρε συ!Εχω ρωτήσει και μου ειπαν αν θέλει μπορει να σου κόψει μέχρι 5 (ενταξει το 8 που είπα είναι υπερβολή) γιατί σε ένα άρθρο ο τίτλος είναι πολύ βασικός!!

Δεν κόβει όσο θέλει συγκεκριμένο είναι.Δεν ξέρω αν κόβει άν ο τίτλος δεν του αρέσει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Ευκολα τα θεματα βρε παιδια τα διαβασα και ηταν ΟΚ!!:no1:
Μακαρι να τα πηγατε καλα..! Καλα αποτελεσματα.
Παντως τα παιδια τ ΓΕΝ τα πηγανε χαλια (τα πιο πολλα).Στην ΕΚΘΕΣΗ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 272341

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
τα παιδια γελ και ομαδα Β σε σχεση με τις προηγουμενες χρονιες δεν τα πηγαν καλα...φετος οι αριστουχοι ηταν 1.6% ενω περιση αγγιζε το 3%..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top