Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,726 εγγεγραμμένα μέλη και 2,437,655 μηνύματα σε 76,538 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 286 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Ο πιο καλός καθηγητής ...

Ο πιο καλός καθηγητής ...

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 135)
Είμαι άντρας και προτιμώ γυναίκες καθηγητές
11
8,15%
Είμαι άντρας και προτιμώ άντρες καθηγητές
18
13,33%
Είμαι άντρας και δεν νοιάζει το φύλο
35
25,93%
Είμαι γυναίκα και προτιμώ γυναίκες καθηγητές
2
1,48%
Είμαι γυναίκα και προτιμώ άντρες καθηγητές
16
11,85%
Είμαι γυναίκα και δεν νοιάζει το φύλο
53
39,26%

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Φοιτητής

H Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 5,249 μηνύματα.

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 18:10, 25-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από Deutsch... Lover
ρε ειναι μην σου τυχει αυτο με το εξωτερικο.... Συμφωνω με τα κριτηρια σου
Είναι να μην έχεις Γερμανίδα γερμανικού.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Φοιτητής

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Γερμανικής Γλώσσας & Φιλολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,221 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 18:12, 25-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από _fairygirl_
Είναι να μην έχεις Γερμανίδα γερμανικού.
εχω γερμανιδα γερμανικου και περιμενει τα τελειωσω το γυμνασιο και να φυγει στη Γερμανια θα την σκοτωσω ρε αν το κανει αληθεια.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

panagiotists13 (Παναγιώτης)

Φοιτητής

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών , Φοιτητής του τμήματος Γαλλικής Γλώσσας & Φιλολογίας (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,101 μηνύματα.

O panagiotists13 έγραψε: στις 20:44, 28-01-14:

Αρχική Δημοσίευση από Deutsch... Lover
εχω γερμανιδα γερμανικου και περιμενει τα τελειωσω το γυμνασιο και να φυγει στη Γερμανια θα την σκοτωσω ρε αν το κανει αληθεια.
Τη συμπαθείς πολύ ε?
Εμένα πάντως δεν με νοιάζει αν θα είναι καθηγητής ή καθηγήτρια.Στο σχολείο μου έχω και άντρες καθηγητές που είναι για σκότωμα αλλά έχω και άντερες καθηγητές που είναι υπέροχοι και το ίδιο ισχύει και για τις γυναίκες καθηγήτριες (πέρσι παρακαλούσαμε αυτήν που μας έκανε ιστορία να μας πάρει στο κενό να μην κάνουμε δηλαδή κενό αλλά μάθημα μαζί της!!! είτε το πιστεύετε είτε όχι) αλλά έχω και μερικές τις οποίες ευχαρίστως θα έστελνα στο Αφγανιστάν για να τις λιθοβολίσουν...
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη panagiotists13 : 28-01-14 στις 20:49.
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Φοιτητής

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Γερμανικής Γλώσσας & Φιλολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,221 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 23:01, 29-01-14:

Αρχική Δημοσίευση από panagiotists13
Τη συμπαθείς πολύ ε?
Εμένα πάντως δεν με νοιάζει αν θα είναι καθηγητής ή καθηγήτρια.Στο σχολείο μου έχω και άντρες καθηγητές που είναι για σκότωμα αλλά έχω και άντερες καθηγητές που είναι υπέροχοι και το ίδιο ισχύει και για τις γυναίκες καθηγήτριες (πέρσι παρακαλούσαμε αυτήν που μας έκανε ιστορία να μας πάρει στο κενό να μην κάνουμε δηλαδή κενό αλλά μάθημα μαζί της!!! είτε το πιστεύετε είτε όχι) αλλά έχω και μερικές τις οποίες ευχαρίστως θα έστελνα στο Αφγανιστάν για να τις λιθοβολίσουν...
Αν την συμπαθω λεει;;
Sie ist mein Vorbild
την λατρευω! Νομιζω οτι τηρει ολες τις προϋποθέσεις που πρεπει να τηρει ενας επιτυχημένος καθηγητης.
Παράθεση

Εχέμυθη

Φοιτητής

H Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιατρικών Εργαστηρίων (ΤΕΙ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,061 μηνύματα.

H Εχέμυθη who is waiting for the miracle.... έγραψε: στις 00:00, 30-01-14:

Τυχαινει οι αγαπημενοι μου καθηγητες να ειναι αντρες.
Πιστευω οτι γενικα οι γυναικες ειναι πιο νευρικες , πιο σπαστικες απο τους αντρες καθηγητες χωρις αυτο βεβαια να σημαινει οτι δεν υπαρχουν εξαιρεσεις
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος