Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,110 εγγεγραμμένα μέλη και 2,483,129 μηνύματα σε 79,161 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 306 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Συγγράμματα

Ιωάννης1234

Νεοφερμένος

Ο Ιωάννης1234 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 54 ετών . Έχει γράψει 53 μηνύματα.

O Ιωάννης1234 έγραψε: στις 17:34, 08-11-19:

Καλησπέρα, μου έχουν στείλει ένα πιν για να παραλάβω τα συγγράμματα. Από που ακριβώς θα τα παραλάβω; γιατί δεν λέει πουθενά. Επίσης, θα πρέπει στο τέλος να τα γυρίσω πίσω;
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Volkswagen Fan (Mein Name ist fotis.)

Φοιτητής

Ο Mein Name ist fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,845 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 18:04, 08-11-19:

Αρχική Δημοσίευση από Ιωάννης1234
Καλησπέρα, μου έχουν στείλει ένα πιν για να παραλάβω τα συγγράμματα. Από που ακριβώς θα τα παραλάβω; γιατί δεν λέει πουθενά. Επίσης, θα πρέπει στο τέλος να τα γυρίσω πίσω;

Δεν υπάρχει περίπτωση να μην λέει.Οταν επιλέγεις τα συγγράματα από κάτω σου λέει το σημείο παραλαβής.
Παράθεση

miketython

Φοιτητής

Ο miketython αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής Ο.Π.Α. (Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 134 μηνύματα.

O miketython έγραψε: στις 18:05, 08-11-19:

Στην δηλωση που εκανες στον Ευδοξο αναφερεται για καθε βιβλιο το σημειο παραλαβης, συνηθως βιβλιοπωλεια, και οταν πας να παραλαβεις καποιο συγγραμμα θα σου χρειαστει ο κωδικος/pin.
1
Παράθεση

Λένω

Επιφανές Μέλος

H Λένω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,198 μηνύματα.

H Λένω έγραψε: στις 11:58, 09-11-19:

Αρχική Δημοσίευση από Ιωάννης1234

Δες εδώ στις σελίδες 12 και 13 https://eudoxus.gr/files/User_Manual_Students.pdf
Τα βιβλία που δικαιούσαι και παραλαμβάνεις είναι δικά σου για πάντα!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Συγγράμματα - Από DrsKatia
      Το θέμα έχει λάβει 1 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Φοιτητικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 30-08-19 στις 23:28.
    • Συγγράμματα μαθηματικών - Από Destroyer00
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συγγράματα - Σχολικά Βοηθήματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 11-06-19 στις 22:44.
    • Πώς δηλώνω τα συγγράμματα; - Από Stark21
      Το θέμα έχει λάβει 1 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Μηνύματα που ξεχωρίζουν.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 14-02-19 στις 11:32.
    • Χαρίζονται συγγράμματα - Από Anonyme
      Το θέμα έχει λάβει 10 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συγγράματα - Σχολικά Βοηθήματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 05-10-16 στις 14:17.
    • Τα αχρησιμοποίητα συγγράμματα - Από Boom
      Το θέμα έχει λάβει 8 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Φοιτητικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 18-09-11 στις 23:12.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα