Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,076 εγγεγραμμένα μέλη και 2,482,094 μηνύματα σε 79,117 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 190 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Δεν υπάρχει μαθηματικός

Kon

Νεοφερμένος

Ο Kon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O Kon έγραψε: στις 19:03, 18-10-19:

Μέχρι τώρα δεν υπάρχει μαθηματικός για το τμήμα μας. Έχουμε αρχίσει να ανησυχούμε για το τι θα γίνει στο τετράμηνο, κάποιο λένε δεν θα πάρουμε βαθμό, κάποιοι λένε θα πάρουμε όλοι 20 και δεν ξέρω τι να πιστέψω

Πείτε εσείς τι ξέρετε και τι πιστεύεται
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

tsiobieman (Δημήτρης)

Φοιτητής

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ (Αθήνα) . Έχει γράψει 310 μηνύματα.

O tsiobieman έγραψε: στις 19:16, 18-10-19:

το θέμα φίλε μου δεν είναι τι βαθμό θα πάρεις , αλλά τι γνώση θα λάβεις. Κανονικά θα σας έρθει καθηγητής το συντομότερο δυνατόν , διότι αν δεν έρθει και 20 να πάρετε στο επόμενο έτος δεν θα μπορείτε να ανταποκριθείτε , εκτός αν κάνεις ιδιαίτερα.
1
2
Παράθεση

Memetchi

Πτυχιούχος

Ο Memetchi αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Πτυχιούχος του τμήματος Γαλλικής Γλώσσας και Φιλολογίας ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 182 μηνύματα.

O Memetchi έγραψε: στις 21:01, 18-10-19:

Αποκλείεται να μην έρθει καθηγητής μέσα στις επόμενες εβδομάδες. Όπως αποκλείεται να πάρετε όλοι 20... Λογικά ο καινούργιος μαθηματικός θα βαθμολογήσει με όσα θα προλάβετε να κάνετε μέχρι το τέλος του τετράμηνου και από τον βαθμό του διαγωνίσματος.
1
Παράθεση

than.bimp

Νεοφερμένος

Ο than.bimp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 27 μηνύματα.

O than.bimp έγραψε: στις 21:14, 18-10-19:

Εμείς που δέν είχαμε καθηγητή/καθηγήτρια στο μάθημα των θρησκευτικών,για όλη τη διάρκεια του 1ου τετραμήνου,δέν πήραμε βαθμό στο μάθημα αυτο στο 1ο τετράμηνο,και όταν τελίωσε το δεύτερο τετράμηνο,πήραμε τον βαθμό του δεύτερου τετραμήνου και στο πρώτο
Παράθεση

nPb

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,112 μηνύματα.

O nPb ... έγραψε: στις 21:17, 18-10-19:

Tέτοια τρολλιά είχε χρόνια να πέσει. Μου αρέσει η σοβαρότητα των απαντήσεων. Τhan δεν νομίζω να σας κακοπέσει το 20άρι εξάλλου γι' αυτό γίνονται και οι "κόντρες". Στην Ελλάδα αν έμπαιναν οι βαθμοί που αξίζουν, νομίζω ότι θα κοβόταν το γέλιο για πολλές γενιές...αλλά τι δουλειά θα κάνουν οι δήμαρχοι, οι ιεράρχες, οι νοματάρχες κλπ;
Παράθεση

tsiobieman (Δημήτρης)

Φοιτητής

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ (Αθήνα) . Έχει γράψει 310 μηνύματα.

O tsiobieman έγραψε: στις 21:48, 18-10-19:

Αρχική Δημοσίευση από nPb
Tέτοια τρολλιά είχε χρόνια να πέσει. Μου αρέσει η σοβαρότητα των απαντήσεων. Τhan δεν νομίζω να σας κακοπέσει το 20άρι εξάλλου γι' αυτό γίνονται και οι "κόντρες". Στην Ελλάδα αν έμπαιναν οι βαθμοί που αξίζουν, νομίζω ότι θα κοβόταν το γέλιο για πολλές γενιές...αλλά τι δουλειά θα κάνουν οι δήμαρχοι, οι ιεράρχες, οι νοματάρχες κλπ;

λες να μας baitare τόσο καλά? κόβεται το γέλιο στις Πανελλαδικές Νίκο μην ανησυχείς .
1
Παράθεση

nPb

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,112 μηνύματα.

O nPb ... έγραψε: στις 22:05, 18-10-19:

Αρχική Δημοσίευση από tsiobieman
λες να μας baitare τόσο καλά? κόβεται το γέλιο στις Πανελλαδικές Νίκο μην ανησυχείς .
Παλιά τέχνη σε αυτό το φόρουμ. Ο fast ξέρει.
Παράθεση

Kon

Νεοφερμένος

Ο Kon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O Kon έγραψε: στις 11:00, 20-10-19:

Επίσης ξέχασα να πω πως μαθηματικός καινούριος μαθηματικός ήρθε αλλά από τα 6 τμήματα χωρίς μαθηματικο πήρε μόνο το 1
Παράθεση

Dimitris_Gr

Φοιτητής

Ο Dimitris_Gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών , Φοιτητής του τμήματος Διοικητικής Επιστήμης και Τεχνολογίας ΟΠΑ (Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 101 μηνύματα.

O Dimitris_Gr έγραψε: στις 18:33, 20-10-19:

Θα μπει παύλα (-) και ότι πάρετε δεύτερο τετράμηνο θα πάρετε και στο πρώτο.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια