Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,648 εγγεγραμμένα μέλη και 2,434,445 μηνύματα σε 76,377 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 222 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Εθελοντισμός

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων ΟΠΑ (Αθήνα) και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 4,949 μηνύματα.

O Scandal έγραψε: στις 16:16, 11-10-18:

Αρχική Δημοσίευση από akikos
Σύμφωνα με πληροφορίες του ΣΚΑΙ ο ελληνικός ερυθρός σταυρός αποβάλλεται από τη διεθνή ομοσπονδία. Τα προγράμματα που είναι ήδη σε εξέλιξη στη χώρα μας κινδυνεύουν να σταματήσουν.
Επειδή ξέρω ότι ο Chem είναι εθελοντής εκεί, τον ρώτησα

Απο Chemwizard: Δεν ισχύει. Θα ισχύσει σε δεύτερο χρόνο αν δε γίνουν κάποια συγκεκριμένα βήματα.

Θα απαντήσει ο Chem το απόγευμα για περισσότερα.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Chemwizard (Γιάννης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής του τμήματος Χημείας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.

O Chemwizard "Science, bitch!" έγραψε: στις 22:04, 11-10-18:

Αν δε διορθωθούν κάποια πράγματα (νέο καταστατικό κυρίως) ο ελληνικος ερυθρος σταυρος θα εχει καποιες κυρωσεις (διεθνη προγραμματα, επιχορηγησεις), από 1/1/19.

Κατα πασα πιθανοτητα ως τοτε θα εχει λυθει το θεμα.

Οτιδηποτε αλλο ειναι κιτρινος τυπος.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Πτυχιούχος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,781 μηνύματα.

O akikos έγραψε: στις 22:50, 11-10-18:

Ο ΣΚΑΙ δεν μας έχει συνηθίσει τόσα χρόνια σε κίτρινο τύπο. Οι πηγές του αναφέρουν οτι η επιστολή στάθληκε την Τετάρτη αλλά δεν παραλήθφθηκε ακόμα και μιλάει γαι οριστική αποβολή.

Παράθεση

Chemwizard (Γιάννης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής του τμήματος Χημείας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.

O Chemwizard "Science, bitch!" έγραψε: στις 22:55, 11-10-18:

Η επιστολη εφτασε σημερα.

Ημουν σαφεστατος.

Καναλι δεν κατονομασα, ούτε άλλο μεσο.

Ειπα οποιαδηποτε αλλη ειδηση, αποτελει κίτρινο τυπο.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Εθελοντισμός - Από stroumfotragoudw
      Το θέμα έχει λάβει 69 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νεανικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 02-09-18 στις 12:27.
    • Εθελοντισμός - Από ginak
      Το θέμα έχει λάβει 15 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Εξωσχολικές Δραστηριότητες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 16-01-13 στις 20:53.
    • Εθελοντισμός - Από zanin
      Το θέμα έχει λάβει 18 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Πολιτική - Κοινωνικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 17-07-07 στις 13:09.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα