Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,648 εγγεγραμμένα μέλη και 2,434,446 μηνύματα σε 76,377 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 239 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Εκπαιδευτικοί με μαθητές τα παιδιά τους

Johnnaousa

Φοιτητής

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Βιοχημείας και Βιοτεχνολογίας Θεσσαλίας (Λάρισα) και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 13,939 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε: στις 21:28, 10-01-12:

Αρχική Δημοσίευση από Iraklis 95
Γεια σας! Καλως σας βρηκα! Ηθελα να ρωτησω αν στις πανελληνιες τα παιδια που εχουν γονεις εκπαιδευτικους ευνοουντα παπο τους διορθωτες και αν μπορουν να αλλαξουν τα αποτελεσματα των εξετασεων.
?? πως ακριβως να γινει αυτο??
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Χαρουλιτα

Μεταπτυχιακός φοιτητής

H Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Μεταπτυχιακός φοιτητής του τμήματος Χημείας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,727 μηνύματα.

H Χαρουλιτα έγραψε: στις 21:41, 10-01-12:

Οχι φιλε μου! Για αυτο οι πανελληνιες ειναι (ακομα και οσο γινεται) αντικειμενικες!
Δεν γινονται τετοιου ειδους ΑΔΙΚΙΕΣ!!!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

fockos

Πτυχιούχος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής (ΑΕΙ/Πάτρα) και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,584 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 22:14, 10-01-12:

Aυτά γίνονται μόνο στις ενδοχολικές
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Φοιτητής

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Γερμανικής Γλώσσας & Φιλολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,221 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 19:54, 21-05-12:

στο σχολειο μου μια καθηγητρια εχει παιδι στην ταξη μου.... φυσικα ειναι η αδυναμια της! εμενα ενα με νευριαζει : παιδι μου τι ειπαμε στο σπιτι?
Παράθεση

tabarly (Κ.)

Φοιτητής

H Κ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ναυπηγών Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 107 μηνύματα.

H tabarly έγραψε: στις 20:03, 21-05-12:

χαχαχαχαχα!
στο δημοτικό θυμάμαι η δασκάλα μας είχε το παιδί της στην τάξη.
μια μέρα, και ενώ τον ρωτάει και απαντάει, ένα άλλο παιδί το διορθώνει-απαντάει πιο σωστά.
η μητέρα την "λέει" λίγο στο παιδί της, και το παιδί πετάγεται πάνω και της φωνάζει
"μα εσύ μου είπες χθες στο σπίτι..."

τρελό γέλιο τώρα που το θυμάμαι!!
Παράθεση

XARA62

Φοιτητής

H XARA62 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Νομικής Αθήνας και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 230 μηνύματα.

H XARA62 έγραψε: στις 23:09, 21-05-12:

Από θεία, εκπαιδευτικό σε λύκειο: μητέρες – εκπαιδευτικοί, όταν τα παιδιά τους δεν παίρνουν το μεγαλύτερο βαθμό στην τάξη σε διαγώνισμα, ζητούν να δουν τα γραπτά των άλλων παιδιών, αυτών με τους καλύτερους βαθμούς.
H θεία σθεναρά αρνείται να πάρει τμήμα με παιδιά συναδέλφων της. Τα παιδιά - συνήθως - είναι αστέρια, αλλά οι συνάδελφοι της κάνουν τη ζωή κόλαση...
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Φοιτητής

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Γερμανικής Γλώσσας & Φιλολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,221 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 15:12, 22-05-12:

Αρχική Δημοσίευση από tabarly
χαχαχαχαχα!
στο δημοτικό θυμάμαι η δασκάλα μας είχε το παιδί της στην τάξη.
μια μέρα, και ενώ τον ρωτάει και απαντάει, ένα άλλο παιδί το διορθώνει-απαντάει πιο σωστά.
η μητέρα την "λέει" λίγο στο παιδί της, και το παιδί πετάγεται πάνω και της φωνάζει
"μα εσύ μου είπες χθες στο σπίτι..."

τρελό γέλιο τώρα που το θυμάμαι!!
εμ! εσυ που το εχεις ζησει πες δεν ειναι εκνευριστικο? μεχρι και σημερα στις εξετασεις που γραφαμε στο μαθημα της περισσοτερες διευκρινησεις σε εκεινον εκανε!
Παράθεση

LiViNGtheLiFE

Φοιτητής

H LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 1,895 μηνύματα.

H LiViNGtheLiFE έγραψε: στις 19:46, 06-06-12:

εντάξει έχουν τα παιδιά τους μαθητές, τι να κάνουμε να τους σκοτώσουμε;
έχω δει παιδιά που ευνοούνται από αυτό και άλλα που έχουν φάει αποβολή "για τα μάτια του κόσμου" μη και πούνε ότι δεν τιμωρήθηκε λες και είχε γίνει τίποτα το σοβαρό... αυτό που βλέπω είναι ότι ευνοούνται δεν ευνοούνται θα κατηγορηθούν!
ξεχάστε το και πάρτε το στη πλάκα, το πολύ πολύ να πάρουν και ένα βαθμό παραπάνω, λες και θα τους χρησιμεύσει πουθενά...
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

The little musician boy (Κωνσταντίνος)

Μαθητής Α' γυμνασίου

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 132 μηνύματα.

O The little musician boy καλημέρα έγραψε: στις 14:46, 07-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από Deutsch... Lover
εμ! εσυ που το εχεις ζησει πες δεν ειναι εκνευριστικο? μεχρι και σημερα στις εξετασεις που γραφαμε στο μαθημα της περισσοτερες διευκρινησεις σε εκεινον εκανε!
Ήταν η μητέρα του στην επιτήρηση ή όχι.Γιατί απαγορεύεται
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Φοιτητής

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 14:48, 07-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από Diabasteros
Ήταν η μητέρα του στην επιτήρηση ή όχι.Γιατί απαγορεύεται
Για περυσι μιλαμε εμ οχι ηταν η εισηγητρια.
Παράθεση

Destroyer

Νεοφερμένος

H Destroyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H Destroyer έγραψε: στις 19:25, 09-12-13:

Υπάρχει εγκύκλιος του 2007-2008 σύμφωνα με την οποία: «…επισημαίνεται ότι είναι παιδαγωγικά ορθό ο χρόνος ανάληψης τάξης ή τμήματος από εκπαιδευτικό να μην υπερβαίνει τη συνεχόμενη διετία, καθώς επίσης οι εκπαιδευτικοί να μην αναλαμβάνουν τμήματα όπου φοιτούν τα τέκνα τους.»
Παράθεση

giannhs2001

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο giannhs2001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 84 μηνύματα.

O giannhs2001 έγραψε: στις 19:31, 14-11-17:

Δεν ειναι παρανομο να εχει καθηγητης/δασκαλος τα παιδια του στην ταξη ειτε στην πρωτοβαθμια ειτε στην δευτεροβαθμια εκπαιδευση . Ειναι αδιαφορο και επισημως νομος δεν υπαρχει που να το απαγορευει αλλα για ευνοιτους λογους αποφευγουν να παρουν τα παιδια τους γιατι ανοιγουν στοματα κλπ.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια