Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,648 εγγεγραμμένα μέλη και 2,434,445 μηνύματα σε 76,377 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 220 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

[Γενικό] Επαγγέλματα του μέλλοντος

magdalini

Νεοφερμένος

H magdalini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.

H magdalini έγραψε: στις 21:36, 13-07-15:

Αρχική Δημοσίευση από DarthFederer
Εγω το πρωι θα πηγαινω στα χωραφια και το βραδυ ντελιβερι. Με τα λεφτα θα κανω ζωαρα

Εισαι σιγουρη οτι θα μπορει να ανοιξει φαρμακειο καποιος που δεν ειναι φαρμοκοποιος; Δεν ειναι ακριβως αυτο το ανοιγμα του επαγγελματος.
Στις ενημερωτικές εκπομπές ανέφεραν ότι "αλλάζει το ιδιοκτησιακό καθεστώς των φαρμακείων¨" και επεξήγησαν ότι στο εξής θα μπορούν να ανοίγουν φαρμακεία και άτομα που δεν είναι φαρμακοποιοί
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

damn

Περιβόητο Μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 1,358 μηνύματα.

O damn έγραψε: στις 17:00, 16-07-15:

•καριερίστας τύπου Χατζηνικολάου ή Πρετεντέρης και ειδική προαγωγή σε Makis Ζούγκλας (τον τρέμει και ο Πρωθυπουργός)
•"φυτευτός" βουλευτής ή "σκιώδης" υπουργός παρά τω υπουργώ
•μεγαλοπαράγοντας αθλητισμού (ποδόσφαιρο) - διακινητής ντόπας - διακινητής χούλιγκανς - διαχειριστής επιχορηγήσεων αθλητισμού από τις ΕΠΟ και Ε.Ε
•διαχειριστής ή συνδικαλιστοχλέμπουρας αγροτικών επιχορηγήσεων με τα λεφτά των δύσμοιρων αγροτών για ιδία ανέλιξη σε βουλευτικά κλιμάκια
•συνδικαλιστής χρεωκοπημένων ασφαλιστικών φορέων και προαγωγή σε περιφερειάρχη, σε βουλευτή ή και υπουργό (ακόμη καλύτερα) και τα παιδιά του να τα στέλνει στο ΜΙΤ με τα λεφτά των ασφαλισμένων (ηλίθιου λαού)
•χειροκροτητής λαϊκών-προεκλογικών-κομματικών συγκεντρώσεων
•"καριέρα" διοικητή (πρόεδρο και διευθύνων σύμβουλο) σε μεγάλο χρεωκοπημένο οργανισμό τύπου ΟΣΕ, ΟΤΕ,...κτλ με "κομματικό" γλύψειμο (το μηνιάτικο 15.000? για πλάκα + τα "δωράκια")
•υπουργός ή υφυπουργός πολιτισμού (το καλύτερο καλοπληρωμένο επάγγελμα με το καλύτερο περιβάλλον εργασίας - όλα τα λεφτά για τα τζακούζι και τα lexus...εεε, για τον πολιτισμό πηγαίνουν)
•μεγαλοπαράγοντας τύπου Μαντέλη, τύπου Αλογοσκούφη, Τσοχατζόπουλου & Ρουσόπουλου (προς το παρών, θα μας προκύψουν και άλλοι) με σκάνδαλα τύπου Μονής Βατοchild
•κομματικός παρατρεχάμενος - διακινητής και διαχειριστής μίζας
•εμπόριο καπνού
•εμπόριο ναρκωτικών
•φακελάκια νοσοκομειακού τύπου
•μίζες προεκλογικού τύπου ή νοσοκομειακού/ εφοριακού τύπου
•εμπόριο όπλων, λευκής σαρκός, πορνείας
•δουλεμπόριο - σύγχρονη πειρατεία
•(αρχι)μαφιόζος του παρακράτους
•προβοκάτορας του ΛΑΟΣ ή παπαμαφιόζος (ανώτατα κλιμάκια της εκκλησίας) ή νομικός διαχειριστής των περιουσιών της εκκλησίας
είναι μερικά, από τα σίγουρα επαγγέλματα με τα πολλά λεφτά και εξασφαλισμένο μέλλον των ν-οστών εγγόνων...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια