Γενικό - Τι θα διαλέξετε στις εξετάσεις τον Ιούνιο;

NiKoS WSN

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
αφήστε σήμερα πήραμε βαθμούς και εωώ σε όλα πήρα 18-19-17 στην Ο.Ο. πήρα 16:'( και στο μαθημα της είχα γράψει 18 και ήμουν καλός στην τάξη ( αλλά εντάξει το έκανε και σε όλη την τάξη που σημαίνει οτι δεν έχει μαζί μου προμπ αλλά γενικά);)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dk13

Δραστήριο μέλος

Ο dk13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 508 μηνύματα.
μαλλον...τιποτα:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dreamy girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dreamy girl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 140 μηνύματα.
Δεν ξερω,δεν εχω αποφασισει ακομη μεχρι τοτε βλεπουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρια Σταμπουλη

Νεοφερμένος

Η Μαρια Σταμπουλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
τι εννοεις..........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top