Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,076 εγγεγραμμένα μέλη και 2,482,047 μηνύματα σε 79,114 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 472 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Πώς θα διαβάσετε στις γιορτές;

pseutiko_fili

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H pseutiko_fili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 86 μηνύματα.

H pseutiko_fili έγραψε: στις 20:14, 03-12-11:

τι θα κανετε?μια μερα ιστορια μια αρχαια μια λογοτεχνια κτλπ η ανακατεμενα?εγω λεω μια μερα ιστορια μια αρχαια μια βιολογια και ουτω καθεξης...
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

annouskagia (αννα)

Φοιτητής

H αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 345 μηνύματα.

H annouskagia έγραψε: στις 00:21, 07-12-11:

εγω προσωπικα θα διαβασω για τα διαγωνισματα που θα εχουμε για τα μαθηματα δηλ λατινικα, αρχαια, κειμενα(ονειρο στο κυμα) κι ιστορια το 2ο κεφαλαιο.....βιολογια δε θα χουμε τελειωσει το 2ο για να γραψουμε......επαναληψεις δεν προκειται να κανω..α κ μια μερα θα την αφιερωσω στο αγνωστο.....θα προσπαθησω να εκμεταλλευτω στο επακρο τις μερες που θα ειμαι ελευθερη....μας περιμενει δυσκολη συνεχεια
Παράθεση

Miss Brightside (Ahri)

Φοιτητής

H Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής Αθήνας . Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.

H Miss Brightside έγραψε: στις 00:30, 07-12-11:

Λοιπόν εγώ πέρσι είχα χωρίσει τις μέρες. Πχ την πρώτη εβδομάδα είχα πει 4 μέρες θα διαβάσω αρχαία, 3 μέρες θα διαβάσω ιστορία. Σηκωνόμουν πρωί, έτσι ώστε 9 να είχα ξεκινήσει. Διάβαζα 9-2, μετά κοιμόμουν, καθόμουν στον υπολογιστή, γενικώς ξεκουραζόμουν και μετά το απόγευμα διάβαζα πάλι 5-7 ή 6-8, ανάλογα ποια ώρα με βόλευε καλύτερα και μετά έβγαινα έξω. Λογικά θα σας δώσουν στο φροντιστήριο πρόγραμμα για διαγωνίσματα και θα κινηθείτε σύμφωνα με αυτό, εγώ πάντως θυμάμαι ότι είχα κάνει επανάληψη πρωταγόρα και πολιτεία τα πάντα (εισαγωγή, μετάφραση, σχόλια), ιστορία πρώτο,δεύτερο και το 1/3 του τρίτου και γύρω στα 10 κείμενα λατινικών. Με τη βιολογία δεν ασχολήθηκα, μόλις είχαμε τελειώσει την ύλη, λογοτεχνία τρία ποιήματα διάβασα και έκθεση λίγο τη θεωρία, τίποτα το ιδιαίτερο.
Γενικά, αξιοποιήστε τις γιορτές για μια πολύ καλή επανάληψη και για αναπλήρωση τυχόν κενών, μόνο κέρδος θα το έχετε αργότερα.
5
Παράθεση

JaneWin

Διάσημο Μέλος

H JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 826 μηνύματα.

H JaneWin έγραψε: στις 09:33, 08-12-11:

Κάνοντας την καρδιά μου πέτρα.
6
Παράθεση

Dalian (Substrata)

Πτυχιούχος

H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Πτυχιούχος . Έχει γράψει 2,609 μηνύματα.

H Dalian έγραψε: στις 10:08, 08-12-11:

Παιδιά καταρχήν ξέρω δεν υπάρχει τίποτα δυσκολότερο από το να φτάσουν Χριστούγεννα/Πάσχα και εσύ να πρέπει να στρωθείς να διαβάσεις Υπομονή και ατσάλινη θέληση χρειάζεται και Άγιος ο Θεός! (γιορτάρες μέρες κιόλας)

Εγώ σκοπεύω να κάνω μια επανάληψη όσα έχω βγάλει μέχρι τώρα (όχι και πάρα πολλά μη φανταστείτε), να μαζέψω 2-3 άγνωστα και καμία Έκθεση. Με την καθηγήτρια μάλλον θα σταματήσουμε για 1 εβδομάδα οπότε θα θέσω στόχο να τα ολοκληρώσω μέσα εκεί ^^ δε φτιάχνω πρόγραμμα όμως γιατί σχεδόν ποτέ δεν το τηρώ, χαχα
τη μια μέρα έχω διάθεση για Γνωστό, την άλλη για Λατινικά, κοκ

Εσένα μπορεί να σε βολεύει όμως αν πεις λχ. τη Δευτέρα Αρχαία, Τρίτη Βιολογία κλπ Suit yourself

Α και να σημειώσω ότι ξαναδίνω
3
Παράθεση

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

H wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,737 μηνύματα.

H wolfe4ever έγραψε: στις 10:42, 08-12-11:

Δεν έχω σκεφτεί κάποιο πρόγραμμα.
Το σίγουρο είναι ότι θα πέσει γερό διάβασμα και επαναλήψεις στην Ιστορία!!!
3
Παράθεση

Alejandro Papas (Alive in Illusion)

Επιφανές Μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,642 μηνύματα.

O Alejandro Papas Roses in a glass dead and wilted... έγραψε: στις 10:43, 08-12-11:

καθιστος στην καρεκλα
1
1
Παράθεση

annouskagia (αννα)

Φοιτητής

H αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 345 μηνύματα.

H annouskagia έγραψε: στις 19:44, 08-12-11:

μονο εγω το βλεπω πιο χαλαρα το θεμα?
3
Παράθεση

ἅλς

Φοιτητής

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,074 μηνύματα.

O ἅλς Παυση πλου σε αυτη τη θαλασσα .... έγραψε: στις 19:56, 08-12-11:

Αρχική Δημοσίευση από annouskagia
μονο εγω το βλεπω πιο χαλαρα το θεμα?
Όχι! Και εγώ κάπως έτσι το βλέπω....
1
Παράθεση

Elisavet21 (Ελίσα)

Φοιτητής

H Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Στατιστικής και Ασφαλιστικής Επιστήμης Πειραιά . Έχει γράψει 435 μηνύματα.

H Elisavet21 remember me. έγραψε: στις 14:59, 12-12-11:

Χαμούλης θα γίνει μέσα στα Χριστούγεννα
3
Παράθεση

StratosRIP

Φοιτητής

Ο StratosRIP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 399 μηνύματα.

O StratosRIP έγραψε: στις 15:13, 12-12-11:

Mεχρι τα χριστουγεννα τελειωνουν τα παντα εκτος απο μαθηματικα κατ(+εκθεση που ειναι ατελειωτη ). 2 Διαγωνισματα τα παντα ολα φυσικη + επαναληψεις σ ολα τα αλλα οπως το βλεπω... Κοσοβο θα γινει.. :S
2
Παράθεση

myrto0li

Φοιτητής

H myrto0li αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 147 μηνύματα.

H myrto0li έγραψε: στις 21:43, 17-12-11:

δεν νομιζω οτι υπαρχει καποια ειδικη συνταγη...εγω θα προσπαθησω να κανω επαναληψη σε ολα...μαλλον θα τα διαβαζω ανακατεμενα για να κρατησω επαφη κ με το μθμ που θα διαβασω την πρωτη μερα...δν ξερω ομως.....δν ειμαι κ πολυ του προγραμματος...βλεποντας κ κανοντας...παντως θα πεσει αρκετο διαβασμα...:/
Παράθεση

!!!...vivaki...!!! (Βιβή)

Φοιτητής

H Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 319 μηνύματα.

H !!!...vivaki...!!! έγραψε: στις 14:56, 18-12-11:

Εγώ πάλι στη θεωρία είμαι τέλεια..
Μπορώ να κάνω ένα καταπληκτικό πρόγραμμα για τις γιορτές (που να είναι και ρεαλιστικό), αλλά ποτέ δεν θα μπορέσω να το τηρήσω, οπότε...
3
Παράθεση

leuki kataigida

Φοιτητής

H leuki kataigida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 342 μηνύματα.

H leuki kataigida έγραψε: στις 15:29, 18-12-11:

οσα χρονια ειμαι μαθητρια,ακομη και περσι που εδινα πανελληνιες δεν κατορθωσα να τηρησω προγραμμα χριστουγεννωνελπιζω μετα την περσινη πανωλεθρια να εβαλα μυαλο!θα δειξει
Παράθεση

Dias

Διδακτορικός

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και Διδακτορικός . Έχει γράψει 7,531 μηνύματα.

O Dias έγραψε: στις 15:53, 18-12-11:

Αρχική Δημοσίευση από leuki kataigida
οσα χρονια ειμαι μαθητρια,ακομη και περσι που εδινα πανελληνιες δεν κατορθωσα να τηρησω προγραμμα χριστουγεννων...
Δεν νομίζω ότι υπάρχουν και πολλοί που κατάφεραν να τηρήσουν πρόγραμμα χριστουγέννων.

8
Παράθεση

isida!!! (revolution)

Περιβόητο Μέλος

H revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 1,109 μηνύματα.

H isida!!! έγραψε: στις 16:28, 18-12-11:

εγώ παιδιά χαλαρααα
δεν έχω βγάλει ακόμα πρόγραμμα αν και θα το κάνω ειδάλλως δε με βλέπω να ανοίγω βιβλίο
εχω σκοπό πάντως να διαβάσω λατινικά , βιολογία και ιστορία που ψιλουστερώ..
ΠΑΙΔΙΑ! ΧΑΛΑΡΑ...με τα φροντιστηρια 7μέρες καθαρές γιορτές είναι..τπτ δλδ.
εγω δεν βασίζομαι στις τώρα μερες ..και πιστεύω ότι θα μπορεσω να κ'ανω λίγα πράγματα!
Παράθεση

Φοιτητής

H Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 319 μηνύματα.

H !!!...vivaki...!!! έγραψε: στις 18:15, 26-12-11:

Έχετε μάθημα τη δεύτερη βδομάδα;;; Εμείς όχι, το φροντ. ανοίγει μόνο για διαγωνίσματα...

Ξεκινήσατε να διαβάζετε;; Με ποιο μάθημα; Εγώ βαριέμαι να διαβάσω πάρα πολύυυυυ!!!!!!!!!
Παράθεση

Ιon (Ιωάννα)

Φοιτητής

H Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 34 μηνύματα.

H Ιon έγραψε: στις 18:25, 26-12-11:

χαλαρες επαναληψεις και ΟΧΙ πανικος..!!Χαρειται τις γιορτες οσο μπορειται!
Παράθεση

Φοιτητής

H !!!...vivaki...!!! έγραψε: στις 20:25, 28-12-11:

Παιδιά, τι διαβάσατε μέχρι τώρα; Πόσα βγάλατε;
Παράθεση

Nevazmojen

Νεοφερμένος

Ο Nevazmojen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3 μηνύματα.

O Nevazmojen έγραψε: στις 23:19, 28-12-11:

Εγώ άρχισα να διαβάζω πριν 3 μέρες Και την Τρίτη ανοίγει το φροντιστήριο.. Δε ξέρω τι να κάνω Βοηθήστε με !! Πρόλαβα να κάνω επανάληψη τις μεταφράσεις του Πρωταγόρα και Πολιτεία. Λέτε να προλάβω στις επόμενες μέρες να κάνω επανάληψη Ιστορία 1ο και 2ο Κεφάλαιο ?
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Επανάληψη μέσα στις γιορτές - Από Sourotiri
      Το θέμα έχει λάβει 161 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Η Δευτεροβάθμια Εκπαίδευση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 29-12-14 στις 13:49.
    • Γενικό Πώς θα διαβάσετε στις γιορτές; - Από drosos
      Το θέμα έχει λάβει 6 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Θετικών Σπουδών.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 29-12-11 στις 10:56.
    • μαθήματα μέσα στις γιορτές; - Από prwteas
      Το θέμα έχει λάβει 8 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Γ' Λυκείου & Απόφοιτοι.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 30-12-08 στις 21:55.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα