Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,076 εγγεγραμμένα μέλη και 2,482,047 μηνύματα σε 79,114 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 473 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Εξετάσεις γυμνάσιο

Prokopis22

Μαθητής Α' λυκείου

Ο Prokopis22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 122 μηνύματα.

O Prokopis22 έγραψε: στις 10:33, 12-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από Joanna97
Ποιά μέρα γράφετε;
Αυριο
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Prokopis22 : 12-05-11 στις 10:44.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

nenoularock (Ελένη)

Φοιτητής

H Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 123 μηνύματα.

H nenoularock έγραψε: στις 12:12, 12-05-11:

εμεις αυριο γραφουμε αρχαια.... και δεν εχω βγαλει την ολη την υλη ακομα
Παράθεση

Guest 019112

Guest

Έχει γράψει n/a μηνύματα.

O Guest 019112 έγραψε: στις 13:18, 12-05-11:

Ευτυχώς η δικιά μας καθηγήτρια μας έδινε ερωτήσεις για το κάθε μάθημα και έτσι το διάβασμα της Ιστορίας γίνεται ευκολότερο.
Παράθεση

Prokopis22

Μαθητής Α' λυκείου

Ο Prokopis22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 122 μηνύματα.

O Prokopis22 έγραψε: στις 13:30, 12-05-11:

Σε εμας η καθηγητρια μας εδωσε τα σος κεφαλαια (βασικα αυτα που τα εχουμε ολοκληρα).Επισης τα περισσοτερα κεφαλαια της υλης ειναι ουτε 1 ολοκληρη παραγραφος (μονο υπογραμισμενα δηλαδη) και μερικα μαθηματα της υλης μας ειπε να τα κανουμε μονο μια αναγνωση
Παράθεση

Chr96

Μαθητής Γ' γυμνασίου

H Chr96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 139 μηνύματα.

H Chr96 έγραψε: στις 13:36, 12-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από nenoularock
εμεις αυριο γραφουμε αρχαια.... και δεν εχω βγαλει την ολη την υλη ακομα
χαλαρα..ουτε εγω εχω τελειωσει τα μαθηματικα
βεβαια εγω γραφω μεσημερι,οποτε θα αφησω και κατι για αυριο.. εσεις λογικα θα γραφετε πρωι..(οπως ολοι)
Παράθεση

jj!

Συντονιστής

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 5,259 μηνύματα.

O jj! έγραψε: στις 13:40, 12-05-11:

Πιστεύω, ότι θα ήταν καλύτερο να γράφουμε συγκεκριμένα για κάθε τάξη, στα αντίστοιχα θέματα εξετάσεων. Σε αυτό το θέμα, θα γράφουμε μόνο γενικά. Έτσι, θα υπάρχει καλύτερη δομή και δε θα μπερδεύει τον αναγνώστη

Εξετάσεις Α' Γυμνασίου: Εδώ
Εξετάσεις Β' Γυμνασίου: Εδώ
Εξετάσεις Γ' Γυμνασίου: Εδώ

2
Παράθεση

Prokopis22

Μαθητής Α' λυκείου

O Prokopis22 έγραψε: στις 21:54, 12-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από jj!
Πιστεύω, ότι θα ήταν καλύτερο να γράφουμε συγκεκριμένα για κάθε τάξη, στα αντίστοιχα θέματα εξετάσεων. Σε αυτό το θέμα, θα γράφουμε μόνο γενικά. Έτσι, θα υπάρχει καλύτερη δομή και δε θα μπερδεύει τον αναγνώστη

Εξετάσεις Α' Γυμνασίου: Εδώ
Εξετάσεις Β' Γυμνασίου: Εδώ
Εξετάσεις Γ' Γυμνασίου: Εδώ

Καλη ιδεα.
Παράθεση

Loreley

Φοιτητής

H Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 2,212 μηνύματα.

H Loreley έγραψε: στις 11:46, 13-05-11:

Λοιπόν παιδιά, τι έγινε;; Πως γράψατε;
Εμείς γράψαμε ιστορία και έσκισα
1
Παράθεση

Guest 019112

Guest

Έχει γράψει n/a μηνύματα.

O Guest 019112 έγραψε: στις 13:05, 13-05-11:

Λοιπόν παιδιά, τι έγινε;; Πως γράψατε;
Εμείς γράψαμε ιστορία και έσκισα
Μπράβο, κι εγώ το ίδιο!
Παράθεση

pikod

Μαθητής Β' γυμνασίου

Ο pikod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 33 μηνύματα.

O pikod έγραψε: στις 13:05, 13-05-11:

Κι εγώ κι εγώ!! Και αγχωνόμουν τόσο πολύ για την ιστορία!!!!
Παράθεση

Olga97 (ΟΛΓΑ)

Μαθητής Β' γυμνασίου

H ΟΛΓΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H Olga97 Δεύτερο μάθημα Φυσική! έγραψε: στις 13:27, 13-05-11:

Εμείς γράψαμε σήμερα ιστορία και γράφουμε την Τρίτη φυσική...
Ιστορία μια χαρά έγραψα...Πάλι καλά δηλαδή...
Παράθεση

Loreley

Φοιτητής

H Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 2,212 μηνύματα.

H Loreley έγραψε: στις 14:06, 13-05-11:

Ωραία απο ότι βλέπω οι περισσότεροι μια χαρά τα πήγαμε
Και εμείς Φυσική γράφουμε την Τρίτη
Οι υπόλοιποι τι γράφετε;;

Όλγα, μ'αρέσει πολύ η υπογραφή σου!!

για το οφφ
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Loreley : 13-05-11 στις 14:16. Αιτία: βλακειούλες :P
1
Παράθεση

Prokopis22

Μαθητής Α' λυκείου

O Prokopis22 έγραψε: στις 17:51, 13-05-11:

Λοιπον εγω σημερα εγραψα Βιολογια και εσκισα!!.Την Πεμπτη γραφουμε Ελενη και μετα την Τριτη Αρχαια.Αντε να δουμε.
Παράθεση

Loreley

Φοιτητής

H Loreley έγραψε: στις 19:26, 13-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από Prokopis22
Λοιπον εγω σημερα εγραψα Βιολογια και εσκισα!!.Την Πεμπτη γραφουμε Ελενη και μετα την Τριτη Αρχαια.Αντε να δουμε.
Μπράβο!!
Όταν λες ότι την Πέμπτη γράφετε Ελένη;;;;;;;;;;;;; Δεν θα γράψετε την Τρίτη που μας έρχεται;
Παράθεση

Prokopis22

Μαθητής Α' λυκείου

O Prokopis22 έγραψε: στις 10:36, 14-05-11:

Μπράβο!!
Όταν λες ότι την Πέμπτη γράφετε Ελένη;;;;;;;;;;;;; Δεν θα γράψετε την Τρίτη που μας έρχεται;
Μπραβο και σε εσενα!Οχι εμεις γραφουμε Πεμπτη Ελενη
Παράθεση

Loreley

Φοιτητής

H Loreley έγραψε: στις 18:34, 14-05-11:

Μπραβο και σε εσενα!Οχι εμεις γραφουμε Πεμπτη Ελενη
Τυχεροί είστε! Εμείς γράφουμε την Τρίτη Φυσική και μετά την Πέμπτη Ιλιάδα και η ύλη είναι λίγο μεγάλη
Η Ελένη είναι τόσο δύσκολη και σας άφησαν τόσες ημέρες για να διαβάσετε;
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη blue_butterfly : 14-05-11 στις 18:44. Αιτία: διόρθωση quote
Παράθεση

Prokopis22

Μαθητής Α' λυκείου

O Prokopis22 έγραψε: στις 11:36, 15-05-11:

Τυχεροί είστε! Εμείς γράφουμε την Τρίτη Φυσική και μετά την Πέμπτη Ιλιάδα και η ύλη είναι λίγο μεγάλη
Η Ελένη είναι τόσο δύσκολη και σας άφησαν τόσες ημέρες για να διαβάσετε;
Δεν θα ελεγα δυσκολη αλλα εχει περιπου 6 σελιδες εισαγωγη και 3 επεισοδια και τον προλογο.Το καθενα απο αυτα εχει περιπου 10 φυλλαδια.Αλλα ενταξει ειναι ευκολα και κανεις δεν θα σου ζητησει να τα μαθεις απ εξω.

Και αυτος που μας εκανε το προγραμμα ειναι λιγο.Να φανταστεις μας εδωσε τοσες μερες για την Ελενη ενω μονο 1 μερα για Χημεια και 3 για Ιστορια!
Παράθεση

LiViNGtheLiFE

Φοιτητής

H LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 1,895 μηνύματα.

H LiViNGtheLiFE έγραψε: στις 17:37, 15-05-11:

εγω εγραψα ιστορια (παρα πολυ καλα) και την τριτη μαθηματικα
Παράθεση

Chr96

Μαθητής Γ' γυμνασίου

H Chr96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 139 μηνύματα.

H Chr96 έγραψε: στις 17:54, 15-05-11:

Οποιοι γραψανε ιστορια Γ'γυμνασιου ας πουνε τα θεματα!!Ευχαριστω
Παράθεση

PanagiotisTh (Παναγιώτης)

Μαθητής Β' λυκείου

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και Μαθητής Β' λυκείου . Έχει γράψει 50 μηνύματα.

O PanagiotisTh http://24.media.tumblr.com/tumblr_m7s5rg έγραψε: στις 01:18, 17-05-11:

Παιδιά γράφω Αρχαία αύριο.. Είναι δυνατόν να πέσει Παράλληλο Κείμενο για μετάφραση?
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια