Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,076 εγγεγραμμένα μέλη και 2,482,047 μηνύματα σε 79,114 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 471 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Εξετάσεις γυμνάσιο

LiViNGtheLiFE

Φοιτητής

H LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 1,895 μηνύματα.

H LiViNGtheLiFE έγραψε: στις 14:36, 11-05-11:

σιγουρα ενα δυσκολο μαθημα ειναι καλυτερα να παει πρωτο για να τελειωνουμε..
δυο επομενες εβδομαδες γραφουμε ενα δυσκολο-ενα ευκολο
τεταρτη ενα δυσκολο-δυο ευκολα
και τελευταια μιλαμε μας βαλανε 4 μαθηματα
ιλιαδα που χουμε σαββατοκυριακο, τριτη γαλλικα, τεταρτη τπτ, πεμπτη χημεια και παρασκευη αγγλικα..
ενταξει δεν ειναι και τραγικο γιατι ειναι ευκολα μαθηματα και χημεια εχουμε και δυο μερες που θελει λιγο παραπανω διαβασμα
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

pikod

Μαθητής Β' γυμνασίου

Ο pikod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 33 μηνύματα.

O pikod έγραψε: στις 17:42, 11-05-11:

Κι εμείς ιστορίααααα!!!!!!!!!!!! Και είναι Παρασκευή και δεκατρείς!!!!!!!
Παράθεση

~LoVeR BoY~

Περιβόητο Μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,220 μηνύματα.

O ~LoVeR BoY~ E.K.A.M. έγραψε: στις 18:11, 11-05-11:

Τς τς γεμίσαμε προκαταληπτικούς
Tι Παρασκευή και 13 τι Σάββατο και 11!
Άμα έχετε διαβάσει θα γράψετε
1
Παράθεση

Chr96

Μαθητής Γ' γυμνασίου

H Chr96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 139 μηνύματα.

H Chr96 έγραψε: στις 18:16, 11-05-11:

αχαχα μη το λες μη το λες..
μπορει καθως πηγαινεις στο σχολειο να σπασεις κανα ποδι, να σε δαγκωσει λυσσασμενο σκυλι ή να σε πατησει αυτοκινητο
Παράθεση

jj!

Συντονιστής

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 5,259 μηνύματα.

O jj! έγραψε: στις 19:43, 11-05-11:

Και σε εμάς τιμάται η ιστορία, ως το πρώτο εξεταζόμενο μάθημα
Παράθεση

pikod

Μαθητής Β' γυμνασίου

Ο pikod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 33 μηνύματα.

O pikod έγραψε: στις 20:20, 11-05-11:

Εγώ έχω διαβάσει αλλά ποτέ δεν ξέρω τι θα μου συμβεί... κι εγώ πιστεύω στις προκαταλήψεις..... γιατί εμένα πάντα βγαίνουν αληθινές οι προκαταλήψεις..... άσε που τον άλλο μήνα θα έχουμε Σάββατο και 11! Αλλά για καλή μου τύχη δεν γράφουμε κάτι τότε!!!!!!

Αρχική Δημοσίευση από Chr96
αχαχα μη το λες μη το λες..
μπορει καθως πηγαινεις στο σχολειο να σπασεις κανα ποδι, να σε δαγκωσει λυσσασμενο σκυλι ή να σε πατησει αυτοκινητο
Μη λέτε τέτοια και δεν πατήσω το πόδι μου στο σχολείο !!!!!!!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ~LoVeR BoY~ : 11-05-11 στις 21:09. Αιτία: merge
Παράθεση

Loreley

Φοιτητής

H Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 2,212 μηνύματα.

H Loreley έγραψε: στις 20:29, 11-05-11:

Πως πάει το διάβασμα παιδιά;
1
Παράθεση

Prokopis22

Μαθητής Α' λυκείου

Ο Prokopis22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 122 μηνύματα.

O Prokopis22 έγραψε: στις 21:22, 11-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από Joanna97
Πως πάει το διάβασμα παιδιά;
Χαλαρα μεχρι στιγμης.Πρωτο μαθημα Βιολογια η υλη ειναι 39 σελ μαζι με ασκησεις κλπ και εχουμε 3 μερες να διαβασουμε.Προσωπικα εγω διαβαζω απο 10:33 (νταν) μεχρι 1:00 και την υπολοιπη μερα καθησιο
Παράθεση

Loreley

Φοιτητής

H Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 2,212 μηνύματα.

H Loreley έγραψε: στις 21:41, 11-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από Prokopis22
Χαλαρα μεχρι στιγμης.Πρωτο μαθημα Βιολογια η υλη ειναι 39 σελ μαζι με ασκησεις κλπ και εχουμε 3 μερες να διαβασουμε.Προσωπικα εγω διαβαζω απο 10:33 (νταν) μεχρι 1:00 και την υπολοιπη μερα καθησιο
Ποιά μέρα γράφετε;
Παράθεση

OoOkoβοldOoO

Φοιτητής

H OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 1,344 μηνύματα.

H OoOkoβοldOoO έγραψε: στις 21:42, 11-05-11:

Εγώ έχω διαβάσει αλλά ποτέ δεν ξέρω τι θα μου συμβεί... κι εγώ πιστεύω στις προκαταλήψεις..... γιατί εμένα πάντα βγαίνουν αληθινές οι προκαταλήψεις..... άσε που τον άλλο μήνα θα έχουμε Σάββατο και 11! Αλλά για καλή μου τύχη δεν γράφουμε κάτι τότε!!!!!!

Τι έγινε το Σάββατο και 11 ; Έπεσαν οι δίδυμοι πύργοι γι αυτό το θεωρούμε κι αυτό γρουσούζικο; Δεν το είχα σκεφτεί ποτέ...
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ~LoVeR BoY~ : 11-05-11 στις 21:44. Αιτία: διόρθωση quote
Παράθεση

~LoVeR BoY~

Περιβόητο Μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,220 μηνύματα.

O ~LoVeR BoY~ E.K.A.M. έγραψε: στις 21:45, 11-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από OoOkoβοldOoO
Τι έγινε το Σάββατο και 11 ; Έπεσαν οι δίδυμοι πύργοι γι αυτό το θεωρούμε κι αυτό γρουσούζικο; Δεν το είχα σκεφτεί ποτέ...
Όχι απλά το είπα στην τύχη και πέφτει τον άλλο μήνα Σάββατο και 11
Κανείς δεν το θεωρεί γρουσούζικο
Εμείς Παρασκευή δίνουμε Ιστορία,για να δούμε...
Παράθεση

Loreley

Φοιτητής

H Loreley έγραψε: στις 21:47, 11-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από ~LoVeR BoY~
~LoVeR BoY~, τι τάξη πας;
Παράθεση

jj!

Συντονιστής

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 5,259 μηνύματα.

O jj! έγραψε: στις 22:14, 11-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από Joanna97
~LoVeR BoY~, τι τάξη πας;
Να πω, να πω;

Ok, δε λέω

Εγώ έκανα μια επανάληψη μέσα στο Πάσχα. Τώρα φρεσκάρω τη μνήμη μου
Παράθεση

Loreley

Φοιτητής

H Loreley έγραψε: στις 23:37, 11-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από jj!

Παρομοίως
Παράθεση

LiViNGtheLiFE

Φοιτητής

H LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 1,895 μηνύματα.

H LiViNGtheLiFE έγραψε: στις 23:58, 11-05-11:

εννοειται ρε οτι δεν το πα σοβαρα, αυτο ελλειπε!!! τραγικο θα ηταν να μεταδοθουν και στην γενια μας αυτα...

Anyway, εμας μας εβαλαν 8-10... ε θα προτιμουσα 10-12 να χουμε ξυπνησει καλα κιολας, αλλα δεν βαριεσαι, θα χουμε περισσοτερο χρονο ετσι...
Παράθεση

jj!

Συντονιστής

O jj! έγραψε: στις 00:09, 12-05-11:

Εμείς γράφουμε 10-12, σε όλα τα μαθήματα
Παράθεση

LiViNGtheLiFE

Φοιτητής

H LiViNGtheLiFE έγραψε: στις 00:18, 12-05-11:

χαλαρα... περυσι που μασταν και μεις ετσι ξυπναγα 8 και ετοιμαζομουν με το πασο μου, καθομουν, μπορει να ριγχα και μια τελευταια ματια να σιγουρευτω και 9.30 εφευγα ειμουν 9.45 στο σχολειο, κοβαμε και κει βολτες με τις ωρες..
τωρα λιγο αδυνατον να γινει αυτο γιατι εγω απο τις 6 δεν ξυπναω...
Παράθεση

stefanos... (Στεφανος)

Φοιτητής

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Μηχανικών Πληροφορικής (ΤΕΙ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 973 μηνύματα.

O stefanos... το καλό παιδί έγραψε: στις 00:54, 12-05-11:

αχ, ποτε θα ερθει 10 ιουνιου που θα τελειωσουν οι εξετασεις?????

προσοχη!!!οι εξετασεις στα γυμνασια αρχιζουν παρασκευη και 13!!!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη yozerehs : 12-05-11 στις 17:00. Αιτία: Συγχώνευση.
Παράθεση

PanagiotisTh (Παναγιώτης)

Μαθητής Β' λυκείου

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και Μαθητής Β' λυκείου . Έχει γράψει 50 μηνύματα.

O PanagiotisTh http://24.media.tumblr.com/tumblr_m7s5rg έγραψε: στις 01:22, 12-05-11:

Εμας μας πέτυχε πρώτο μάθημα ιστορία. Ύλη πήραμε τη Δευτέρα. 27 μαθήματα. Διαβάζω και 8 ώρες την ημέρα για να βγεί... Ελεος... :/
Παράθεση

pikod

Μαθητής Β' γυμνασίου

O pikod έγραψε: στις 01:56, 12-05-11:

Ανακουφίστηκα τώρα....

Εμείς γράφουμε 10-12, σε όλα τα μαθήματα
Τυχεροί, εμείς έχουμε γερμανικά 8-10 και αμέσως μετά 10-12 γεωγραφία!!!!!Και δε λέει να βγει και αυτή η ύλη της γεωγραφίας!!!!!!!!!

Να πω, να πω;

Ok, δε λέω

Εγώ βαριόμουνα να διαβάσω ιστορία και γεωγραφία. Έτσι έκανα επανάληψη στα αρχαία, στα μαθηματικά, στα θρησκευτικά, στα κείμενα ,στη βιολογία και στην οικιακή οικονομία, αλλά δεν ήξερα πως δε γράφουμε εξετάσεις σ' εκείνο το μάθημα και κρίμα τόσος άδικος κόπος διαβάσματος ..... Αν και κατά τη γνώμη μου θα 'πρεπε να γράφουμε εξετάσεις στην Οικ. Οικ. . Τώρα τα βρίσκω μπροστά μου με την ιστορία, διότι δεν θυμάμαι τίποτα. :΄( :΄(
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη maria.... : 12-05-11 στις 02:58. Αιτία: merge
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια