Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,853 εγγεγραμμένα μέλη και 2,473,684 μηνύματα σε 78,692 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 457 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Πρόβλημα με αίτηση στο ΕΠΠΑΙΚ της ΑΣΠΑΙΤΕ

airtrelomike13

Δραστήριο Μέλος

Ο airtrelomike13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 171 μηνύματα.

O airtrelomike13 έγραψε: στις 20:02, 23-08-19:

Καλησπέρα. Έκανα αίτηση για το πρόγραμμα ΕΠΠΑΙΚ της ΑΣΠΑΙΤΕ, έτσι ώστε να αποκτήστω τη παιδαγωγική επάρκεια.

Ωστόσο έκανα 2 λάθη στην αίτηση και έστειλα μήνυμα στη γραμματεία του προγράμματος αλλά θα ήθελα και τη δική σας γνώμη

Εκεί που έλεγε ΤΙΤΛΟΣ ΣΠΟΥΔΩΝ αντί να γράψω " ΠΤΥΧΙΟΥΧΟΣ ΛΟΓΙΣΤΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ", έγραψα " ΠΤΥΧΙΟΥΧΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ"΄.

Λέτε να υπάρξει πρόβλημα?

Επίσης στα στοιχεία Διεύθυνσης και επικοινωνίας, δεν έγραψα τη διεύθυνση μόνιμης κατοικίας αλλά τη διεύθυνση του σπιτιού που νοίκιασα στη Θεσσαλονίκη. Μπορεί να μου πουν τίπτοα γι αυτό?

Ευχαριστώ
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια