Πόσες φορές έχετε σταλθεί στο γραφείο;

Πόσες φορές έχεται σταλθεί στο γραφείο;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 35)
  • Ποτέ!

    Ψήφοι: 13 37.1%
  • 1-2 φορές

    Ψήφοι: 14 40.0%
  • 2-5 φορές

    Ψήφοι: 4 11.4%
  • 5-10 φορές

    Ψήφοι: 1 2.9%
  • 10+ φορές

    Ψήφοι: 3 8.6%

Γάτος Χωριάτης

Νεοφερμένος

Ο Γάτος Χωριάτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Πόσες φορές έχετε σταλθεί στο γραφείο; Θεωρείτε πως σας έστειλαν για καλό λόγο ή πως το παρατράβηξαν λιγάκι;


Η μόνη φορά που εχω σταλθεί στο γραφείο (του γυμνασίου) ήταν πριν έναν μήνα που είχε δημιουργηθεί ένα θέμα στο σχολείο μου. Κάποια παιδιά (μαζί και εγώ) ζητήσαμε τα κλειδιά για μια αίθουσα όπου έχουμε ένα τραπέζι Πίνγκ-πόνγκ(αυτό συμβαίνει συχνά όταν έξω βρέχει). Όταν χτύπησε το κουδούνι ξεχάσαμε τα κλειδιά στην πόρτα και κάποιος είχε την ιδέα να μπει μέσα χωρίς άδεια και οι καθηγητές μόλις μπήκαν στην αίθουσα τα βρήκαν αναστατωμένα. Μετά βέβαια εμείς την πληρώσαμε. :oops:


Αν και θεωρώ πως μετά από αυτό καλά έκαναν και μας έστειλαν στο γραφείο, δεν ήταν και ανάγκη να κλειδώσουν οριστικά την αίθουσα :(.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

allall1

Δραστήριο μέλος

Ο Bilbo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 707 μηνύματα.
Πόσες φορές έχετε σταλθεί στο γραφείο; Θεωρείτε πως σας έστειλαν για καλό λόγο ή πως το παρατράβηξαν λιγάκι;


Η μόνη φορά που εχω σταλθεί στο γραφείο (του γυμνασίου) ήταν πριν έναν μήνα που είχε δημιουργηθεί ένα θέμα στο σχολείο μου. Κάποια παιδιά (μαζί και εγώ) ζητήσαμε τα κλειδιά για μια αίθουσα όπου έχουμε ένα τραπέζι Πίνγκ-πόνγκ(αυτό συμβαίνει συχνά όταν έξω βρέχει). Όταν χτύπησε το κουδούνι ξεχάσαμε τα κλειδιά στην πόρτα και κάποιος είχε την ιδέα να μπει μέσα χωρίς άδεια και οι καθηγητές μόλις μπήκαν στην αίθουσα τα βρήκαν αναστατωμένα. Μετά βέβαια εμείς την πληρώσαμε. :oops:


Αν και θεωρώ πως μετά από αυτό καλά έκαναν και μας έστειλαν στο γραφείο, δεν ήταν και ανάγκη να κλειδώσουν οριστικά την αίθουσα :(.

Φίλε κάτσε να πας λυκειο :smoke: 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ougka pougka

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ougka pougka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 231 μηνύματα.
Κάμποσες.. Αλλά την αποβολή κατάφερα να την πάρω την τελευταία μέρα του Γυμνασίου,μπράβο μου :ermm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γάτος Χωριάτης

Νεοφερμένος

Ο Γάτος Χωριάτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Κάμποσες.. Αλλά την αποβολή κατάφερα να την πάρω την τελευταία μέρα του Γυμνασίου,μπράβο μου :ermm:

Aμααν, πώς το κατάφερες αυτό?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ougka pougka

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ougka pougka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 231 μηνύματα.
Κοίτα, είχα κάνει διάφορα στο παρελθόν. Τη μια πήγα να πάρω αποβολή επειδή αργούσα συνέχεια, την άλλη μια Πρωταπριλιάτικη φάρσα μου πήγε λίιγο στραβά :1eye: , την άλλη ο υποδιευθυντής κυριολεκτικά με κυνηγούσε το βράδυ της πολυήμερης (εκεί -κλασικά- έγιναν διάφορα και από μια βλακεία μου πήγα να την πληρώσω εγώ στο τέλος) κλπ. Αλλά τη μεγαλύτερη πατάτα την έκανα όταν την τελευταία Δευτέρα της χρονιάς αποφάσισα να κάνω κοπάνα την τελευταία ώρα (Ιστορία.. ), ΕΝΩ με είχε ήδη πιάσει ο διευθυντής να προσπαθώ να κάνω κοπάνα την πέμπτη ώρα. Μας κυνήγησε λίγο ο φύλακας, τηλέφωνο στο σπίτι (το οποίο σήκωσα εγώ :upside: ),και τσουπ,αποβολή. Για μισή ώρα. Ούτε σπίτι μου δεν πρόλαβα να φτάσω :loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γάτος Χωριάτης

Νεοφερμένος

Ο Γάτος Χωριάτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Κοίτα, είχα κάνει διάφορα στο παρελθόν. Τη μια πήγα να πάρω αποβολή επειδή αργούσα συνέχεια, την άλλη μια Πρωταπριλιάτικη φάρσα μου πήγε λίιγο στραβά :1eye: , την άλλη ο υποδιευθυντής κυριολεκτικά με κυνηγούσε το βράδυ της πολυήμερης (εκεί -κλασικά- έγιναν διάφορα και από μια βλακεία μου πήγα να την πληρώσω εγώ στο τέλος) κλπ. Αλλά τη μεγαλύτερη πατάτα την έκανα όταν την τελευταία Δευτέρα της χρονιάς αποφάσισα να κάνω κοπάνα την τελευταία ώρα (Ιστορία.. ), ΕΝΩ με είχε ήδη πιάσει ο διευθυντής να προσπαθώ να κάνω κοπάνα την πέμπτη ώρα. Μας κυνήγησε λίγο ο φύλακας, τηλέφωνο στο σπίτι (το οποίο σήκωσα εγώ :upside: ),και τσουπ,αποβολή. Για μισή ώρα. Ούτε σπίτι μου δεν πρόλαβα να φτάσω :loltooth:

Μου έδωσες ιδέα για το τί θα κανω του χρόνου. Σε ευχαριστώ. XD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kirdou

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Kirdou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,095 μηνύματα.
Μονο για καφεδακι στο γραφειο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 863023

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αλητεία σκέτη είστε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.

ougka pougka

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ougka pougka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 231 μηνύματα.
Μου έδωσες ιδέα για το τί θα κανω του χρόνου. Σε ευχαριστώ. XD

να' σαι καλά :hehe:

Αλητεία σκέτη είστε

Αλήτης γεννιέσαι, δε γίνεσαι :smoke:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Γάτος Χωριάτης

Νεοφερμένος

Ο Γάτος Χωριάτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Αλητεία σκέτη είστε
Τι να κάνουμε δεν μπορούν όλοι να είναι σαν εμάς. Οκ να πώ την αλήθεια έχουμε (όπως είναι φυσικό για αυτήν την ηλικία) κάνει πολύ χειρότερα πράγματα. (Απλά δεν μας έχουν πιάσει :D ). Απλά αυτή είναι η μόνη φορά που έχω σταλθεί στο γραφείο για κάτι. :)

Ναί ρε my man!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Καθε μερα ημουν εκει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

thodoris kn

Νεοφερμένος

Ο thodoris kn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Ποτε,με φοβαται ακομη και ο διευθυντης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Ωραιο θεμα, θα δουμε ποιος ηταν ο μεγαλυτερος Αλητηζ του Γυμνασιου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis econ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο panagiotis econ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 806 μηνύματα.
Ετσι για την ιστορια (οχι πως εχει καμια σημασια) 3η γυμνασιου που ηταν η ''χρονια'' μου ειχα φαει 46 ή 47 αποβολες...Θυμαμαι χαρακτηριστικα μια μερα που εφαγα 7 αποβολες, δηλαδη ολο το 7ωρο ημουν εξω...Δεν το λεω για να δειχτω απλα μιας που το ανοιξατε το θεμα τα θυμαμαι και γελαω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ougka pougka

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ougka pougka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 231 μηνύματα.
Ετσι για την ιστορια (οχι πως εχει καμια σημασια) 3η γυμνασιου που ηταν η ''χρονια'' μου ειχα φαει 46 ή 47 αποβολες...Θυμαμαι χαρακτηριστικα μια μερα που εφαγα 7 αποβολες, δηλαδη ολο το 7ωρο ημουν εξω...Δεν το λεω για να δειχτω απλα μιας που το ανοιξατε το θεμα τα θυμαμαι και γελαω

Αν θεωρούνται και αυτά αποβολές, τότε... :P





Για το ρεκόρ, πάντως, έχω συμμαθητή που -μεταξύ άλλων- έσπασε το ταβάνι της τουαλέτας, όταν πήγε να πιάσει τη μπάλα του βόλεϊ που είχε προσγειωθεί εκεί. Θέλω να δω ποιος θα τον ξεπεράσει :loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Γάτος Χωριάτης

Νεοφερμένος

Ο Γάτος Χωριάτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Ετσι για την ιστορια (οχι πως εχει καμια σημασια) 3η γυμνασιου που ηταν η ''χρονια'' μου ειχα φαει 46 ή 47 αποβολες...Θυμαμαι χαρακτηριστικα μια μερα που εφαγα 7 αποβολες, δηλαδη ολο το 7ωρο ημουν εξω...Δεν το λεω για να δειχτω απλα μιας που το ανοιξατε το θεμα τα θυμαμαι και γελαω
Κοίτα ρε! Χάρη σε εσένα πρέπει να βάλω ένα: 47+ στη δημοσκόπηση! :rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Ετσι για την ιστορια (οχι πως εχει καμια σημασια) 3η γυμνασιου που ηταν η ''χρονια'' μου ειχα φαει 46 ή 47 αποβολες...Θυμαμαι χαρακτηριστικα μια μερα που εφαγα 7 αποβολες, δηλαδη ολο το 7ωρο ημουν εξω...Δεν το λεω για να δειχτω απλα μιας που το ανοιξατε το θεμα τα θυμαμαι και γελαω
αυτό ονομάζεται 1 αποβολή also known as μονοήμερη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γάτος Χωριάτης

Νεοφερμένος

Ο Γάτος Χωριάτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Αν θεωρούνται και αυτά αποβολές, τότε... :P





Για το ρεκόρ, πάντως, έχω συμμαθητή που -μεταξύ άλλων- έσπασε το ταβάνι της τουαλέτας, όταν πήγε να πιάσει τη μπάλα του βόλεϊ που είχε προσγειωθεί εκεί. Θέλω να δω ποιος θα τον ξεπεράσει :loltooth:
Εγώ το ξεπερνώ άνετα. Στην ίδια αίθουσα που συνέβη αυτό που σας έλεγα, άφησα να πέσει κάτω μία μπάλα μπόουλινγκ (ναι έχουμε και από αυτές) να πέσει στο πάτωμα της αίθουσας σπάζοντας μέχρι και το τσιμέντο, που είναι κάτω από την αίθουσα. (Δεν έφταιγα εγώ ένας φίλος μου, μου την πέταξε στα χέρια.) Μετά από αυτό φύγαμε από την αίθουσα και δεν ξαναμιλήσαμε ποτέ για αυτό. Το περίεργο είναι πως επειδή είχαμε βάλει κάτι παλιά στρώματα πάνω στην ρωγμή του τσιμέντου η ζημιά έχει ακόμη να ανακαλυφθεί.:angelnot:


[ΕDIT:]
Το πρόβλημα όμως είναι πως η μπάλα Bowling είναι ακόμη προσκολλημένη στο πάτωμα που σημαίνει πως μόλις την ανακαλύψει ένας καθηγητής:
:whistle:
Δεν θα τα πάμε καθόλου καλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top