Περί media players

S1RHC

Νεοφερμένος

Ο S1RHC αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
λοιπόν, κατάφερα να ανεβάσω εικόνα ωστε να δείτε πόσο μικρό είναι!! (Το κάτω αριστερά είναι)

(Το μικρό Creative δεν φορτίζει και έτσι πήρα το samsung σαν αντικαταστάτη του, ενώ το μεγάλο Creative δν βλέπει την μπαταρία του απο χτές το βραδυ... κοινώς: Creative sucks :/: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Hetfield

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Hetfield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Κατσε ρε... Οταν λες δεν φορτιζει, δεν εννοεις οτι για να φορτισει πρεπει να το συνδεσεις μονο με υπολογιστη μεσω USB; Οταν πηγα να παρω mp3 player, ως πρωτη επιλογη ειχα θεσει αυτο το μοντελο, αλλα ευτυχως ειδα αυτη την ιδιομορφια και τελικα πηρα το Muvo TX.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

S1RHC

Νεοφερμένος

Ο S1RHC αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Όχι.. εννοώ το βάζω στην USB και δεν φορτίζει... Ενώ το samsung απο την ίδια USB φορτίζει. Ναι, δοκίμασα να αλλάξω και καλώδιο. Το μεγάλο όταν το έχω στο ρεύμα λειτουργεί χωρίς όμως να βγάζει ένδειξη πως φορτίζει η μπαταρία του και όταν το βγάζω από το ρεύμα, δεν ανοίγει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από S1RHC:
Όχι.. εννοώ το βάζω στην USB και δεν φορτίζει... Ενώ το samsung απο την ίδια USB φορτίζει. Ναι, δοκίμασα να αλλάξω και καλώδιο. Το μεγάλο όταν το έχω στο ρεύμα λειτουργεί χωρίς όμως να βγάζει ένδειξη πως φορτίζει η μπαταρία του και όταν το βγάζω από το ρεύμα, δεν ανοίγει...
δεν έχει εγγυήση ;

Υ.γ.: Το design του samsung μου άρεσε πολύ περισσότερο απο το Creative το 5αρί... Ποσα GB είναι το samsung ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

S1RHC

Νεοφερμένος

Ο S1RHC αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
βγαίνει σε εκδόσεις 256,512,1GB,2GB. Το δικό μου είναι 1GB.
Κ δυστυχώς μάλλον έχει τελειώσει η εγγύησή του, εκτός και άν έχει 2 χρόνια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MoDeViL

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο MoDeViL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
...Επίσης δεν μπορείς να πας σε κάποιον φίλο σου και του δώσεις τα τραγούδια που έχεις στο iPod
Αν και έχει περάσει κάποιος καιρός από αυτό το ποστ και μπορεί τώρα να ξέρεις πώς γίνεται θα ήθελα να σου πω ότι υπάρχουν ένα σωρό προγράμματα για να "βγάζεις" τα τραγούδια από το iPod.Επειδή όμως τα περισσότερα από αυτά πειράζουν τα αρχεία συστήματος του pod για να το διαχειρίζεσαι μόνο μέσω των εν λόγω προγραμμάτων, εγώ προτιμώ το Podplus (για να βγάζω τραγούδια) που ναι μεν έχει πολύ λιτό interface, αλλά αφήνει ανέπαφα τα system files και κάνεις μια χαρά τη δουλειά σου με το iTunes.(Και εδώ που τα λέμε το iTunes για freeware είναι μια χαρά!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MoDeViL

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο MoDeViL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Εγώ έχω ένα iPod 20Gb Color και όταν το πήρα μετά από κανένα μήνα έσκασε μύτη αυτό με το βίντεο...αργκ...Κι επειδή σπάστηκα έβαλα στο δικό μου linux και παίζει και βίντεο!Πάντως είμαι πολύ ευχαριστημένος από το iPod μου και απόάποψη ποιότητας ήχου αλλά και design.Επίσης βρίσκω πολύ βολικό το itunes...Α και ένα άλλο πλεονέκτημα είναι ότι επειδή είναι πολύ διάσημο,έχουν ασχοληθεί αρκετά μαζί του οι χ@κ3ρς και έχουν επεκτείνει πολύ τις λειτουργίες του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ενα κινεζικο που μου δωσαν δωρο με την adsl συνδεση της forthnet
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Το MuVo ΤΧ της Creative.
Ειναι μονο 512ΜΒ αλλα δεν με ενοχλει μιας και στο ppc εχω μια αλλο 1GB και συνηθως τα κουβαλαω και τα δυο μαζι...:P Ειναι ελαφρυ, με καλη κατασκευη, πολυ καλη καταναλωση ενεργειας και τα ακουστικα του ειναι πολυ δυνατα και χωρις να χανουν καθολου ποιοτητα και στο τερμα της εντασης.
Προς το παρων δεν μου χρειαζεται κατι αλλο....Αν αλλαξω ποτε θα παω σε κανα τερας με video player κτλ κτλ.Αλλα και παλι μια το ppc που εχω μια το n80 που θα παρω...γεμισαμε στις συσκευες...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Έχω ένα mp3 palyer 512 MB το οποίο αγόρασα προς 75 ευρώ πριν από 9 μήνες περίπου. (δεν γράφει μάρκα επάνω, είναι μαϊμού :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Κι εμένα μαϊμού είναι, γράφει "mp3 player" :D
512 MB είναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
Εγώ έχω το Ipod Nano 2 gb black :) Πολύ ευχαριστημένος αν και με χαλάει λίγο η χαμηλή αυτονομία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Nicko_McBrain:
Εγώ έχω το Ipod Nano 2 gb black :) Πολύ ευχαριστημένος αν και με χαλάει λίγο η χαμηλή αυτονομία
Εγω απο το mini δεν εχω τετοιο προβλημα μου βγαζει ανετα την εβδομαδα με 2 ωρες την ημερα ακουσμα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
iPOd 20GB (όχι photo)
και από αυτονομία.... Θεσσαλονίκη-Λευκάδα με ενδιάμεσες αναμονές (9+ ώρες) άνετα!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Εγω απο το mini δεν εχω τετοιο προβλημα μου βγαζει ανετα την εβδομαδα με 2 ωρες την ημερα ακουσμα:)

14 ώρες βγάζει.Όσο λέει και στις οδηγίες.Απλά για μένα είναι λίγο :redface: ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ειχα ενα Creative Nomad Jukebox 6GB. Νομιζω ηταν το 1ο με σκληρο δισκο. Δουλευει ακομα. Το δωσα και πηρα το Creative Zen Xtra 40GB. Kαλος ηχος μικρο βολικο, καλη μπαταρια κλπ.

Αλλα μετα απο κανα χρονο-2, μου πεσε απο ψηλακαι χαλασε :(

Τωρα σκεφτομαι αντικαταστατη το Creative Zen Touch. ή καποιο αλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
ένα φτηνό μοντέλο της Crypto. Νομίζω είναι το μόνο που έχει βγάλει. Τη δουλειά του την κάνει πάντως. 256 ΜΒ μνημη, τα οποία μπορώ να χρησιμοποιήσω και ως USB. Χρησιμοποιώ το MP3 player κυρίως για να ακούω podcasts και πιο σπάνια για τραγούδια, μιας και τα τραγούδια τα ακούω και στο σπίτι! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Έχω ένα Cenix 1GB. Καλούλι είναι αν και λίγο ασχημούλι. Εγώ το έχω βολευτεί πολύ.
Φορτίζει από το USB και έχει και extra φορτιστή για ρεύμα.

(Το δικό μου είναι ασημί)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

cuto

Νεοφερμένος

Ο cuto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
Creative Muvo TX 512MB.
Σκυλι.Μου εχει πεσει πολλες φορες κατω,μου εχει πεσει σε νερο(κ επειδη ειναι ραγισμενη η οθονη μπηκε κ νερο μεσα),κ λειτουργει μια χαρα!Το εχω περιπου ενα χρονο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Isiliel:
Έχω ένα Cenix 1GB. Καλούλι είναι αν και λίγο ασχημούλι. Εγώ το έχω βολευτεί πολύ.
Φορτίζει από το USB και έχει και extra φορτιστή για ρεύμα.
https://www.3dnews.ru/documents/10111/430t_komplekt.jpg
(Το δικό μου είναι ασημί)

Isiliel πως παει απο μπαταρια;Χρονο παιξηματος δηλαδη.
Προσωπικα μου αρεσει πολυ!;)
Ετσι οπως το βλεπω ειναι λιγο "παχουλο" ή ειναι λογο Κυριακης του Πασχα;:P
Ειλικρινα το ρωταω για το παχος του.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top