Καθηγητές... που σας κάνουν τη ζωή δύσκολη!

novemberrain

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Αυτό που λέει ο τίτλος λοιπόν! Όλοι έχουμε/είχαμε και απο έναν τουλάχιστον "ανισόρροπο" καθηγητή... Πείτε για τους δικούς σας! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

socially excluded

Δραστήριο μέλος

Η socially excluded αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 509 μηνύματα.
Μα να'ταν μόνο ένας! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Καθηγητές... που σας κάνουν τη ζωή δύσκολη; :Ρ
:hmm:
Νομίζω εγώ τους την έκανα πάντα δύσκολη .. :worry: :P
Δεν ξέρω..δεν είχα και κανέναν καθηγητή που να μου έκανε την ζωή δύσκολη.. :redface:
Τι να πω... Εγω δεν είχα πρόβλημα με κανένα τους!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Όπως είπε και η Αμαλία, εμείς τους κάνουμε τη ζωή δύσκολη. Σκέψου κάθε μέρα να πρέπει να ηρεμήσεις 25 - 30 κουτσούβελα!

Υπήρξαν καθήγητες που με εκνεύριζαν επανειλημμένως με τις παγειωμένες αντιλήψεις τους, που μας «φόρτωναν» εργασίες που δεν θα είχαν κάποιο όφελος και φυσικά είρωνες. Δεν ήταν χαρακτηριστικά, όμως, που να με κάνουν να πω πως μου δυσκολεύουν τη ζωή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@l3x1k0

Νεοφερμένος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Ένα κάρο... Μα καλά αυτοί ποτέ δεν ήταν μαθητές; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Σε οσους καθηγητες δε συμπαθουσα απλα...δεν με αντεχαν μες στην ταξη, τους εκανα τη ζωη δυσκολη.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lordi13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο φίλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
αλανια ολοι !
πειρατες μου!!!
επαναστατες μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@l3x1k0

Νεοφερμένος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Σε οσους καθηγητες δε συμπαθουσα απλα...δεν με αντεχαν μες στην ταξη, τους εκανα τη ζωη δυσκολη.. :P

Μια από τα ίδια... :P:D:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,403 μηνύματα.
Υπήρχαν ορισμένοι που ήθελες να τους χώσεις μια μεγάλη μπουνιά... αλλά για κάποιον περίεργο λόγο κρατιόσουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
αποβολη τον λεγανε τον λογο ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,403 μηνύματα.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Εντάξει, υπάρχουν κάποιοι καθηγητές που μου την δίνουν αλλά δεν μου κάνουν την ζωή δύσκολη ευτυχώς :P δεν τους το επιτρέπω απλά ;)

dr.tasos: :lol::lol: :worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Όλοι οι καθηγητές είναι ΓΑΜΑΤΟΙ, φέτος:happy:

Ο μόνος φλούφλης είναι της γεωμετρίας, αλλά παλεύεται:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lenz

Νεοφερμένος

Ο Lenz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Αφήστε παιδιά..Ο Φυσικός μας δε παλεύεται με τίποτα!Έχει ένα μαγκικο στυλ και είναι πολύ αυστηρός.Μπορεί να σηκώνεις χέρι συνέχεια και ότι λες να είναι σωστό αλλά αν κάνεις καμιά χαζομάρα σου φωνάζει!!
Επιπλέον αυτός που μας κάνει οικονομικά.Καλά αυτός δε περιγράφεται.Μιλάει πολύ σιγά και ίσα ίσα που τον ακούω εγώ που είμαι στο 2ο θρανίο.Ένας φίλος μου που είναι σε άλλο τμήμα δε τον ακούει καν!Επίσης όταν τελειώνει μία πρόταση επικρατεί μια ηλίθια παύση μου σπάει τα νεύρα και γενικότερα θυσιάζεις όλη σου την υπομονή και ενέργεια για να βγάλεις αυτήν την ώρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Ο φιλολογος μου! Να μας βριζει ρε παιδια... Δεν κανει και καλο μαθημα! Που να τολμησεις να του πεις δεν καταλαβα! Λεει ενα Raus και...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@l3x1k0

Νεοφερμένος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
αποβολη τον λεγανε τον λογο ;

exactly!!!!!!!!!!!!!!! και προσθετω εξτρα τιμωρια απο σπιτι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Η καθηγητρια των γερμανικων περυσι αν μιλουσαμε μεσα στο μαθημα δεν ελεγε τιποτα! Αλλα μετα δεν μας αφηνε να βγαινουμε εξω... Αντιθετα μας κρατουσε μεσα να λυνουμε τις ασκησεις που ηθελε να μας δειξει! Και χωρις να τις εξηγησει! Τιμωρια ελεγε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stelios1997

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Stelios1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Κολυμβάρι (Χανιά). Έχει γράψει 369 μηνύματα.
Μπορεί να μην ποστάρω στο σωστό θέμα αλλά δεν βρήκα κάτι αντίστοιχο. Με τον καθηγητή της Άλγεβρας έχω ένα πρόβλημα, ενώ κανονικά θέλω και να λύσω ασκήσεις στον πίνακα και σηκώνω χέρι δεν μου δίνει το λόγο έκτος από κάποιες φορές στην αρχή, έχω να μιλήσω 2 εβδομάδες εκεί μέσα (εκτός από κάποιες μονολεκτικές απαντήσεις και αν) .Τώρα δεν με χωνεύει ο καθηγητής ή ξέρει εκ των προτέρων ότι ξέρω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑNι

Νεοφερμένος

Η Αναστασια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
ο παλιο-ηλιθιος γυμναστης μου μου κανει τη ζωη μαρτυριο:worry: αφου δεν το παω το μαθημα τι με τυραναει????????λες και μετραει ο βαθμος..και οι γονεις μου δεν με αφηνουν να παρω απαλλαγη....:(:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stelios1997

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Stelios1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Κολυμβάρι (Χανιά). Έχει γράψει 369 μηνύματα.
ο παλιο-ηλιθιος γυμναστης μου μου κανει τη ζωη μαρτυριο:worry: αφου δεν το παω το μαθημα τι με τυραναει????????λες και μετραει ο βαθμος..και οι γονεις μου δεν με αφηνουν να παρω απαλλαγη....:(:mad:
Και μας ηλίθιος είναι :angry::kill:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top