Ο εθισμός της φούστας

susceptible

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο susceptible αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 139 μηνύματα.
μην μιλησουμε για τις ζωνοφουστες ε??αχχχχ :heat:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RENEGADE

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Για μένα η φούστα κάνει την γυναίκα να δείχνει πολύ σέξυ γιατί πολύ απλά φαίνονται τα πόδια της.Αν φοραέι και ωραίο καλσόν (ειδικά στο χρώμα του ποδιού) είναι απίστευτα βασανιστική.Αν δω μια κοπέλα στον δρόμο με φούστα συνήθως προσέχω και την αντίδραση των αντρών.Μπορώ να πω ότι τα πρόσωπα τους δείχνουν αρκετά ταραγμένα :).Πολλές φορές ο άνθρωπος δείχνει πολύ πιο σέξυ με ένα ωραίο ντύσιμο απ' ότι γυμνός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Μέτα τα κιλά που πήρα σταμάτησα τίς κοντές τώρα φοράω μίντι οι αντιφράσεις είναι εντιποσιάκά μεγάλες ΄σάν λεπτή με κοντή φούστα είχα λιγότερες αντιδράσεις απο΄τώρα που είμαι παχουλή με μίντι, το μάτι είναι πιό πονηρό σε μια μίντι τελικά απο ότι σε μια μίνι, πιστέυω ότι υπάρχει μιστήριο που μεγαλώνει με το μάκρος της φούστας:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
οι φούστες είναι πολύ ωραίο θέμα αλλά έχουν ένα σοβαρό πρόβλημα....
δε φοριούνται (ως επί το πλήστον) με φλατ-αθλητικό παπoύτσι.... ήτοι αυτό, την καθιστά από μόνο του ως πιο δυσκολοφόρετη...
(σιγά μη βάλω ψηλοτάκουνο στη δουλειά, στο λεωφορείο, στο σούπερ μάρκετ κλπ)
Τζινακι + αθλητικο = πρακτικό
Φούστα + γοβα = όμορφο μεν, μη πρακτικό δε ;)

Αυτό, αν και αθλητικά παπούτσια φοράω σπάνια.
Πάντως το βράδυ προσπαθώ να φοράω πολλά φορέματα και φούστες που δεν με νοιάζει να βάλω τακούνια! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ghelly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ghelly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,188 μηνύματα.
Είχα από παλιά μεγάλη αγάπη στις φούστες... ειδικά τις μίντι σε στενή γραμμή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
κι εγω φορουσα κοντες φουστες οταν ημουν 10 κιλα πιο λεπτη (πριν 7 μηνες) νταξ οχι συχνα αλλα μου αρεσε να τονιζω τα σημεια μου:redface: τωρα σαν πιο γεματη φοραω μιντι κυριως...δεν ειμαστε για κοντα τωρα πια...:P
και παλι οχι συχνα αναλογα με τη διαθεση και την περιπτωση:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

truffinho

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 1,416 μηνύματα.
Η φούστα είναι εκπληκτική. Πάντα μου άρεσε, αλλά αυτό που με ενδιαφέρει, πραγματικά, είναι να νιώθει άνετα αυτός που φοράει κάτι και να μην κανει τίποτα μονο και μόνο για να επιδεικνύεται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ghelly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ghelly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,188 μηνύματα.
Σωστός, σκοπός είναι να φοράς κάτι και όχι να σε φοράει

Άλλωστε αν μια γυναίκα φοράει φούστα μόνο και μόνο για επίδειξη το θέαμα είναι φτηνό:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Υπάρχει και το άλλο που είναι σπαστικό, φοράνε ένα σούπερ σούπερ μίνι κάποιες και όταν δεν τις κοιτάνε κάνουν ότι το κατεβάζουν, αφού εσύ το αγόρασες ιδικά για κοντό και το δοκίμασες πάρε ένα πόντο ποιο κάτω να μην ξεβγάζεις την φούστα απο το τράβηγμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Αυτο πηγα να πω τωρα mania.

Ρε κοπελα μου εβαλε ςπου εβαλες φαρδια ζωνη ΓΙΑ να σε κοιταξουμε, εχε το θαρρος να μη προσπαθεις παραλληλα να το παιζεις και σεμνη !

Καπου αναφερθηκε οτι φουστα δε μπορεις να βαλεις με επιπεδα παπουτσια. Γιατι παρακαλω ; Εχω δει αρκετες φορες. (μιλαμε για απλο καθημερινο ντυσιμο, οχι βραδυνο).

Επισης απο ποια αποψη το τζην ειναι πιο πρακτικο απο τη φουστα ; (γιατι και αυτο ειδα καπου). Η φουστα φανταζομαι θα ειναι και πιο ανετη και πιο δροσερη.

(...και μπαινοβγαινει και πιο ευκολα :whistle: )

(did i say that outloud ? )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ghelly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ghelly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,188 μηνύματα.
Αυτο πηγα να πω τωρα mania.

Ρε κοπελα μου εβαλε ςπου εβαλες φαρδια ζωνη ΓΙΑ να σε κοιταξουμε, εχε το θαρρος να μη προσπαθεις παραλληλα να το παιζεις και σεμνη !

Καπου αναφερθηκε οτι φουστα δε μπορεις να βαλεις με επιπεδα παπουτσια. Γιατι παρακαλω ; Εχω δει αρκετες φορες. (μιλαμε για απλο καθημερινο ντυσιμο, οχι βραδυνο).

Επισης απο ποια αποψη το τζην ειναι πιο πρακτικο απο τη φουστα ; (γιατι και αυτο ειδα καπου). Η φουστα φανταζομαι θα ειναι και πιο ανετη και πιο δροσερη.

(...και μπαινοβγαινει και πιο ευκολα :whistle: )

(did i say that outloud ? )

Τα καλά και συμφέροντα:D:D:D
Α καλά, εγώ το τελευταίο κρούσμα που με έκανε να τρομάζω που είμαι γυναίκα ήταν μια συμφοιτήτρια μου (=νομική) να ανεβαίνει τα σκαλιά του αμφιθέατρου με εξαιρετικά κοντή φούστα μέσα από την οποία φορούσε...ζαρτιέρες...

Καταλαβαίνετε το αποχαυνωμένο βλέμμα των αντρών και το φονικό της καθηγήτριας:kill::kill:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Υπάρχει και το άλλο που είναι σπαστικό, φοράνε ένα σούπερ σούπερ μίνι κάποιες και όταν δεν τις κοιτάνε κάνουν ότι το κατεβάζουν, αφού εσύ το αγόρασες ιδικά για κοντό και το δοκίμασες πάρε ένα πόντο ποιο κάτω να μην ξεβγάζεις την φούστα απο το τράβηγμα...
Βρε Μάνια, αυτό μπορείς να το κάνεις για πολλούς λόγους:
1. Σου άρεσε πολύ το σχέδιο, αν και την προτιμούσες λίγο πιο μακριά, αλλά την αγόρασες
2. Η μίνι φούστα έχει την τάση καθώς περπατάς να ανεβαίνει. Αν δεν το κάνεις αυτό καθόλου (να την κατεβάζεις εννοώ) στο τέλος θα δούνε όλοι το βρακί σου :P (και δεν μιλάω για φουστοζώνη)
3. Μια φορά είχα φορέσει αντί για καλσόν κάλτσες με σιλικόνη με μίνι φούστα. Φυσικά δεν ήθελα να φανεί η δαντέλα που έχουν πάνω πάνω. Ε πέρασα όλο το βράδυ να κατεβάζω τη φούστα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Βρε Μάνια, αυτό μπορείς να το κάνεις για πολλούς λόγους:
1. Σου άρεσε πολύ το σχέδιο, αν και την προτιμούσες λίγο πιο μακριά, αλλά την αγόρασες
2. Η μίνι φούστα έχει την τάση καθώς περπατάς να ανεβαίνει. Αν δεν το κάνεις αυτό καθόλου (να την κατεβάζεις εννοώ) στο τέλος θα δούνε όλοι το βρακί σου :P (και δεν μιλάω για φουστοζώνη)
3. Μια φορά είχα φορέσει αντί για καλσόν κάλτσες με σιλικόνη με μίνι φούστα. Φυσικά δεν ήθελα να φανεί η δαντέλα που έχουν πάνω πάνω. Ε πέρασα όλο το βράδυ να κατεβάζω τη φούστα!

Σιμφωνώ με αυτά που λές άλλα δεν θα ήταν καλύτερο να προσπαθούσες να βρείς κάτιμ ποιο μακρύ έτσι όστε να μπορείς να είσαι ποιο άνετα; εξάλου δεν λέω να είναι κανονικό μίνι μηλάω για τις φούστες που και κατεβασμένες να είναι βλέπεις τα πάντα:D

Υπάρχουν άπιρες κοντές που βλέπεις τα πάντα με όλη την σημασία της λέξης:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Σιμφωνώ με αυτά που λές άλλα δεν θα ήταν καλύτερο να προσπαθούσες να βρείς κάτιμ ποιο μακρύ έτσι όστε να μπορείς να είσαι ποιο άνετα; εξάλου δεν λέω να είναι κανονικό μίνι μηλάω για τις φούστες που και κατεβασμένες να είναι βλέπεις τα πάντα:D

Υπάρχουν άπιρες κοντές που βλέπεις τα πάντα με όλη την σημασία της λέξης:redface:
Μα δεν σου λέω για φουστοζώνες! Αλλά οι μίνι φούστες έχουν την τάση να ανεβαίνουν καθώς περπατάς όταν είναι σχετικά κολλητές, οπότε αν δεν τις κατεβάζεις καθόλου στο τέλος θα γίνουν φουστοζώνες! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Συμπερασμα : τις κοντες φουστες τις εφυηρε αντρας και ηταν προμελετημενο να ανεβαινουν μονες τους σιγα σιγα ! (hint hint)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μάριλυ

Δραστήριο μέλος

Η Μάριλυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 401 μηνύματα.
Τα καλά και συμφέροντα:D:D:D
Α καλά, εγώ το τελευταίο κρούσμα που με έκανε να τρομάζω που είμαι γυναίκα ήταν μια συμφοιτήτρια μου (=νομική) να ανεβαίνει τα σκαλιά του αμφιθέατρου με εξαιρετικά κοντή φούστα μέσα από την οποία φορούσε...ζαρτιέρες...

Καταλαβαίνετε το αποχαυνωμένο βλέμμα των αντρών και το φονικό της καθηγήτριας:kill::kill:

:confused::confused::confused:
Ηρθε στη σχολη με κοντη φουστα και ζαρτιερες??? Μα δεν ντραπηκε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Kαλα λεει. Δε ντραπηκε ; Επρεπε να μας ειδοποιησει κι εμας να δουμε ! Ακους εκει !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
Τα καλά και συμφέροντα:D:D:D
Α καλά, εγώ το τελευταίο κρούσμα που με έκανε να τρομάζω που είμαι γυναίκα ήταν μια συμφοιτήτρια μου (=νομική) να ανεβαίνει τα σκαλιά του αμφιθέατρου με εξαιρετικά κοντή φούστα μέσα από την οποία φορούσε...ζαρτιέρες...

Καταλαβαίνετε το αποχαυνωμένο βλέμμα των αντρών και το φονικό της καθηγήτριας:kill::kill:

photos? videos? something???? :ermm: :jumpy: :alljumpy: :beating:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
αλλο φρουτο η φουστα λεμε :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Συμπερασμα : τις κοντες φουστες τις εφυηρε αντρας και ηταν προμελετημενο να ανεβαινουν μονες τους σιγα σιγα ! (hint hint)

Υπάρχει και ειδική επιστήμη για αυτό! Φουστολογία! :)

Μπράβο στην κοπέλα με τις ζαρτιέρες Ναι στα δικαιώματα των φοιτητών! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top