Αναβαθμολόγηση στο γυμνάσιο

Mimikaaa

Νεοφερμένος

Η Mimikaaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά..την Δευτέρα μάλλον θα πάω για αναβαθμολόγηση γιατί έμεινα για 1η φορά -σε 2 μαθήματα,Ελένη+Ιστορία !!
Θα περάσω,τι λέτε ? πόσες πιθανότητες...? Βαθμούς δεν έχω πάρει.. Πάντως ήθελα 7-8 Ελένη και 8 Ιστορία για να περάσω..
Ιστορία νομίζω ότι το έγραψα,Ελένη μπα αλλά λέω να κάνω και στα 2 αναβαθμολόγηση(να ζητήσω δηλαδή) γιατί νομίζω πως
μπορούν να αλλάξουν πολλά..τι γίνεται τώρα με την αναβαθμολόγηση ? Μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος αναλυτικά την διαδικασία ή έστω τα βασικά ?? plzz :/::/::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VakocNE

Νεοφερμένος

Ο Κωστάκης ;) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νεάπολης (Λασιθίου). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
δεν ξερω ακριβως τι ισχυει... πηγαινε στο διευθυντη σου και ρωτα και μετα στον καθηγητη. απ΄ ο,τι εχω δει στις ανακοινωσεις στο δικο μου σχολειο, η αναβαθμολογηση για καθε γραπτο, ειναι 3 ευρω.
καλη σου επιτυχια..!!!.!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Mimikaaa

Νεοφερμένος

Η Mimikaaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Έγινε ευχαριστώ ;)
Παιδιά αν ξέρει κάτι άλλο κάποιος ας μου πει μέχρι το βράδυ ;p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,004 μηνύματα.
Πάρε τη νομοθεσία για την αναβαθμολόγηση: https://edu.klimaka.gr/ekpaideytikoi...mologish-graptvn-endosxolikes-eksetaseis.html (Ο Γκούγκλης είναι φίλος μας). Πάντως μάθε πρώτα το βαθμό σου και ο κηδεμόνας σου μπορεί να ζητήσει να δεις το γραπτό. Μην κάνεις αναβαθμολόγηση και σου βάλουν και πιο μικρό βαθμό!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mimikaaa

Νεοφερμένος

Η Mimikaaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Hmm,ντάξει thnx again :)
Θα δω πρώτα βαθμούς και αν με άφησε Ιστορία για 1-2 μονάδες μάλλον θα κάνω αναβαθμολόγηση..Άλλωστε δεν νομίζω να είναι πιο κάτω ! (γιατί αυτό με καίει τελικά,μόνο εκεί νομίζω αδικήθηκα) . Ευχαριστώ και πάλι... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top