Καταλάβατε πως πέρασε το τρίμηνο;

Chris Rebel

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Ότι λέει ο τίτλος, το καταλάβατε ? Πως περάσατε μέσα σε αυτό ?
Εγώ προσωπικά δεν το κατάλαβε, πέρασε τέλεια, δεν περίμενα έτσι την ά γυμν.. Τέλος πάντων, ποια είναι η δική σας γνώμη ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
για μενα δν εχει τελειωσει το 4μηνο ακομα... θα θελα να μουν ξανα γυμνασιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicole

Νεοφερμένος

Η Νικολέττα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Ε, καλά ήταν! Μόνο που φέτος είναι τετράμηνο! Δν μπορούσε να ήταν και στο λύκειο τρίμηνο! Τέσπα, αν εξαιρέσεις το διάβασμα καλά ήταν!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Εμένα μου φαίνεται πως ο χρόνος κυλάει όλο και πιο γρήγορα. Παλιά, κάθε τάξη ήταν κι από μόνη της μια ζωή για μένα, τώρα χωρίς να το πάρω χαμπάρι βρίσκομαι ήδη στο μέσον μιας τάξης άψυχης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!sunny!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 161 μηνύματα.
για μενα δν εχει τελειωσει το 4μηνο ακομα... θα θελα να μουν ξανα γυμνασιο...

Κι εγώ! Άσε.... Στο γυμνάσιο το τρίμηνο φεύγει και δεν το καταλαβαίνεις ενώ στο λύκειο γίνονται τα πάντα για να το καταλάβεις ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
κολοκύθια ατούμπανα, δεν το καταλαβα φυσικα, μη στενοχωράστε θα καταλάβω το επόμενο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσποινα Σ.

Νεοφερμένος

Η Δεσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Τωρα που το λετε,πραγματικα εγω δεν καταλαβα.Ολα εγιναν τοσο γρηγορα!!!!!!!!!!!
-----------------------------------------
χαλια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Ε, καλά ήταν! Μόνο που φέτος είναι τετράμηνο! Δν μπορούσε να ήταν και στο λύκειο τρίμηνο! Τέσπα, αν εξαιρέσεις το διάβασμα καλά ήταν!:)


εγω δν μπορω να στρωθω νικολε.. τι προτεινεις:P?
ελπιζουμε σε καλυτερες μερες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daskalenko7

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 655 μηνύματα.
Εμένα μου φαίνεται πως ο χρόνος κυλάει όλο και πιο γρήγορα. Παλιά, κάθε τάξη ήταν κι από μόνη της μια ζωή για μένα, τώρα χωρίς να το πάρω χαμπάρι βρίσκομαι ήδη στο μέσον μιας τάξης άψυχης.
και εγω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Εμένα μου φαίνεται πως ο χρόνος κυλάει όλο και πιο γρήγορα. Παλιά, κάθε τάξη ήταν κι από μόνη της μια ζωή για μένα, τώρα χωρίς να το πάρω χαμπάρι βρίσκομαι ήδη στο μέσον μιας τάξης άψυχης.
+1
Στο μέσον; Ουπς :zilia:
Κι εγώ που νόμιζα πως είμαστε ακόμη στις αρχές :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rico

Νεοφερμένος

Ο Φώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Εμμ...Ουτε εγω πειρα χαμπαρι ποτε περασε,ομως σιγουρα θα παρω χαμπαρι τα επομενα γτ αρχιζουνε να πεφτουνε διαγωνισματα και μαλιστα πολλα!:warning:Αλλα που θα παει θα περασει κ αφτο...:DΑλλα φοβαμαι πως θα αργησει:(

Σορρυ αμα εκανα κανενα ορθογραφικο:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzenh

Νεοφερμένος

Η tzenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Εμμ...Ουτε εγω πειρα χαμπαρι ποτε περασε,ομως σιγουρα θα παρω χαμπαρι τα επομενα γτ αρχιζουνε να πεφτουνε διαγωνισματα και μαλιστα πολλα!:warning:Αλλα που θα παει θα περασει κ αφτο...:DΑλλα φοβαμαι πως θα αργησει:(

Σορρυ αμα εκανα κανενα ορθογραφικο:lol:
επιτηδες το κανεις?
αμα οχι μονο για γελια δεν ειναι....:) τεσπα
το τριμηνο περασε γρηγορα ναι δε το καταλαβα ....οχι οτι ηταν και τοσο καλα αλλα τεσπα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelica

Διάσημο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
όχι!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Το τετράμηνο σε εμάς....ΟΧΙ :'(
Τι θα απογίνουμε?? :'(


(πολύ μελόδραμα το ξέρω:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Εμμ...Ουτε εγω πειρα χαμπαρι ποτε περασε,ομως σιγουρα θα παρω χαμπαρι τα επομενα γτ αρχιζουνε να πεφτουνε διαγωνισματα και μαλιστα πολλα!:warning:Αλλα που θα παει θα περασει κ αφτο...:DΑλλα φοβαμαι πως θα αργησει:(

Σορρυ αμα εκανα κανενα ορθογραφικο:lol:
Οφ τοπικ: Έκανες. Δεν λέγεται "αφτό:D" αλλά "αυτό:D", "πείρα" αλλά "πήρα"
Χεχμ, :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TH3 D3@TH!

Νεοφερμένος

Ο Άγης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
χαχα μπα δεν καταλαβα ποτε περασε αλλα οταν ειναι περιοδος διαγωνισματων τοτε...:'(αλλα και παλι φαση εχει το σχολειο ναι περαστε με για τρελο αλλα δεν ειναι και ασχημο:dance:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tkopas

Νεοφερμένος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
παιδια εμενα το γυμνασιο μου αρεσει πολυ πιο πολυ απο οτι το δημοτικο!!!!και το καλυτερο ειναι οτι γνωριζεις καινουρια ατομα!!!!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kambana

Δραστήριο μέλος

Η kambana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 505 μηνύματα.
Από τη μία στις διακοπές μετά από κάποιον καιρό βαριέμαι και από την άλλη όταν έχουμε σχολείο δεν έχω καμία όρεξη να διαβάσω στο σπίτι... Το τρίμηνο περνάει... Και σε λίγο καιρό τελειώνει...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Συμφωνώ με Άννα. Ρε παίδες, πως περνάει έτσι ο καιρός; Η απόλυτη χαλάρωση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top