Β εξάμηνο - Πότε πρέπει να κοιτάξω για σπίτι;

evelin19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η evelin19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
παιδια κατα 99% περναω καβαλα, αλλα δεν γινεται να παω κατευθειαν για σπιτι επειδη εργαζονατι οι γονεις μου.... εσεις τι λετε θα βρω ενα καλο σπιτι στο σαβ.κο???????????????? :thanks::thanks::thanks::thanks::thanks::thanks::thanks::thanks::thanks::thanks::thanks::thanks::thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mpl

Νεοφερμένος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Θα βρείς σίγουρα,αρκεί να έχεις κουράγιο να ψάξεις!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evelin19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η evelin19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Παιδια γεια σας εχω περασει δευτερο εξαμηνο στην καβαλα λογιστικη ποτε πρεπει να παω για σπίτι, κ αν παω θα βρω ευκολα αυτο που θελω...........:):):):):):):):):):):):):):):) :up: :bravο:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsirimpom

Νεοφερμένος

Η tsirimpom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
εχει .. απλα ψαξε γυρω απο το κεντρο για καλυτερες τιμες.. μεσα στο κεντρο ειναι πανακριβα ασε που τα νοικια φτανουν το θεο.. η κηπουπολη ειναι καλη περιοχη και με καλες τιμες και σπιτια και κοντα στα τει ¨:) ,, μονο τσεκαρε να υπαρχει σταση κοντα στο σπιτι γιατι τα ταξι ξυριζουν :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Γεια σας :bye::bye:...
Και εγω ειμαι β εξαμηνο....... :mad2:

Κοιτα εγω θα παω για σπιτι μετα τα Χριστουγεννα..Λογικα κατι θα βρουμε και εγω και εσυ.. Αποκλειετε ρε συ να μην υπαρχει τιποτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sweety<3

Νεοφερμένος

Η sweety<3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Και εγω Xριστούγεννα σκέφτομαι και να μένω και λίγο μέχρι Φεβρουάριο... Ξέρετε πότε ακριβώς αρχίζουν τα μαθήματα του Β' εξαμήνου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Ακριβως ποτε αρχιζουν θα το μαθεις απο την σχολη σου. Οταν πας για την εγγραφη ρωτησε τους ή παρε κατα τα Χριστουγεννα να ρωτησεις. :)
Παντως τα περισσοτερα απο οτι ξερω συνηθως αρχιζουν τελος Φεβρουαριου.. :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sweety<3

Νεοφερμένος

Η sweety<3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
:thanks:
Ακριβως ποτε αρχιζουν θα το μαθεις απο την σχολη σου. Οταν πας για την εγγραφη ρωτησε τους ή παρε κατα τα Χριστουγεννα να ρωτησεις. :)
Παντως τα περισσοτερα απο οτι ξερω συνηθως αρχιζουν τελος Φεβρουαριου.. :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evelin19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η evelin19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
καλα θα ηταν τελη φεβρουαριου για μαρτιο το κοβω..........κ εγω χριστουγεννα το κοβω να παω να δω για σπιτι................:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Γεια σας :bye::bye:...
Και εγω ειμαι β εξαμηνο....... :mad2:

Κοιτα εγω θα παω για σπιτι μετα τα Χριστουγεννα..Λογικα κατι θα βρουμε και εγω και εσυ.. Αποκλειετε ρε συ να μην υπαρχει τιποτα...
Τελικα εγω θα παω για σπιτι τον Δεκεμβριο..:xixi::xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Επειδη περασα και εγω Β Εξαμηνο πιστευω πως αρχες Ιανουαριου ειναι καλα.
Να κατσεις και μεχρι τον Φεβρουαριο που αρχιζουν τα μαθηματα ετσι ωστε να μαθεις την πολη,τις συγκοινωνιες και τα σχετικα...:)

Το καλο με εμας του Β εξαμηνου ειναι πως θα βρουμε σπιτια σε καλυτερες τιμες με βαση την λογικη γιατι δεν ειναι περιοδος μεγαλης ζητησης σε σχεση με τον Σεπτεμβριο που ολοι τρεχουνε για σπιτι και υπαρχει τρελη ζητηση και σαν αποτελεσμα ανεβαινουν και οι τιμες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Επειδη περασα και εγω Β Εξαμηνο πιστευω πως αρχες Ιανουαριου ειναι καλα.
Να κατσεις και μεχρι τον Φεβρουαριο που αρχιζουν τα μαθηματα ετσι ωστε να μαθεις την πολη,τις συγκοινωνιες και τα σχετικα...:)

Το καλο με εμας του Β εξαμηνου ειναι πως θα βρουμε σπιτια σε καλυτερες τιμες με βαση την λογικη γιατι δεν ειναι περιοδος μεγαλης ζητησης σε σχεση με τον Σεπτεμβριο που ολοι τρεχουνε για σπιτι και υπαρχει τρελη ζητηση και σαν αποτελεσμα ανεβαινουν και οι τιμες...
:hmm: κοιτα...
Και εγω Ιανουαριο θα πηγαινα για αυτον ακριβως τον λογο...
Αλλα επειδη ξερω πως οι φοιτητες των τει του β εξαμηνου ειναι αρκετοι και πανε οι περισσοτεροι προς τον Ιανουαριου αρα υπαρχει μια αρκετα μεγαλη πιθανοτητα να ανεβουν και παλι οι τιμες.. Ξερεις γιατι ? Γιατι τα σπιτια τωρα ειναι πολυ λιγοτερα και ετσι τα παιδια δεν εχουν και τοσες πολλες επιλογες οσες τα παιδια που πηγαινουν απο τον Αυγουστο και τον Σεπτεμβριο.. Ετσι και εγω για αυτον τον λογο θα παω απο τον Δεκεμβριο.. Βασικα ατομο απο τα Γιαννενα μου ειπε να παω τοτε..:xixi: κατι θα ξερει ... :fss:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theo93

Νεοφερμένος

Ο theo93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
παιδεια απο που μαθενουμε σε ποιο εξαμινο εχοθμε πρασει ??
απο την γραμματεια της σχολης , και αν ναι ξερετε περιπου ωραρια λειτουργειας?????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Δεν υπαρχουν πλεον εξαμηνα,εχουν καταργηθει εδω και ενα χρονο,ολοι περνανε α' χειμερινο και ξεκινουν τον Οκτωβρη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top