Σχολή Ικάρων

GeoCommand

Νεοφερμένος

Ο GeoCommand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

vick44

Νεοφερμένος

Η vick44 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Παιδιά να σας ρωτήσω. Επειδή οσοι ειναι στη σχολη δεν εχουν επικοινωνια κλπ αν στειλουμε γραμμα το παραδίδουν ή οχι? Γίνεται τπτ τετοιο?
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,388 μηνύματα.
Παιδιά να σας ρωτήσω. Επειδή οσοι ειναι στη σχολη δεν εχουν επικοινωνια κλπ αν στειλουμε γραμμα το παραδίδουν ή οχι? Γίνεται τπτ τετοιο?

Φυσικα και το παραδιδουν, μονο μην βαλεις καρδουλες και αρωματα στο φακελο . Αν εχει γυναικειο αποστολεα γραψε < προς τον γιο μου ταδε.....? Αν μυριστουν οι συνφοιτητες του οτι ερχεται απο το προσωπο θα τον καψωναρουν για να το παρει.
 

Manolo165

Νεοφερμένος

Ο Manolo165 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Ούτε φέτος μπορεί κάποιος να περάσει στρατιωτικές σχολές από θεωρητική;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,388 μηνύματα.
Ούτε φέτος μπορεί κάποιος να περάσει στρατιωτικές σχολές από θεωρητική;

Και ουτε προκειτε , οι ευελπιδες αν και διδασκονται αρκετη κλασσικη παιδία χρειαζονται και πολλα μαθηματικα και φυσικη καi χημεια και προπαντως κριτικη μαθηματικη σκεψη.

Το οτι αυτοι που αρεσκονται στις κλασσικές σπουδες δεν τα καταφερνουν στις θετικες δεν το πολυπιστευω.
Το φιλομαθο μυαλο τα κανει ολα . Εγω των θετικων ,καταλαβαινα πολυ καλα τα κλασσικα απλα τα βαριομουνα . Δηλαδει πως μπορει να μην καταλαβαινει καποιος ιστορια πχ , φιλοσοφια ,κοινωνολογια ?
Αν ομως με βαλεις να διαβασω ''σεντονια'' τρομαζω μονο με την ιδεα,φευγω, θελω bulets , μικρες παραγραφουλες. Μαλλον εχω μικρη RAM.
Μπορει να βοηθησει καποιος των κλασσικων?
 
Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top