Αθλήματα Στρατιωτικών Σχολών

xristaras9

Διάσημο μέλος

Ο xristaras9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,554 μηνύματα.
Η μάζα σου πρέπει να είναι μεταξύ 19-27 που αυτό πάει να πεί οτι θέλεις δουλειά πολύ ακόμα.Στο 1000 μην τα τρέξεις όλα μαζί γρήγορα κάνε τα πρώτα 200 με χαλαρό τρεξιμο τα άλλα 600 κανονικό τρέξιμο και τα 200 τελευταία τα δίνεις όλα για να προλάβεις το χρόνο.Μην προσπαθήσεις να τα τρέξεις και τα 1000 γρήγορα θα κουραστείς.Μέχρι τον ιούλιο του 2017 όταν και θα περάσεις υγιειονομικές εξετάσεις πρέπει το 35 μάζα σώματος να έχει γίνει τουλαχιστον 27.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mechaniceng

Νεοφερμένος

Ο mechaniceng αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Παιδια καλησπέρα
Ειμαι υποψήφιος φέτος και είμαι στο 2ο πεδιο.Πρώτος μου στόχος ειναι η Σχολή Ανθυποπυραγων και στην συνέχεια η νεοιδρυθεισα σχολή ΣΜΥΑ.Το θέμα είναι οτι εγώ επιθυμώ να δώσω αθλήματα στην Θεσσαλονίκη διότι κατοικώ στην Βορειο Ελλάδα.Ποια σχολή πρεπει να δήλωση πρωτη έτσι ώστε να δώσω αθλήματα στην Θεσσαλονίκη?

Παιδια καλησπέρα
Ειμαι υποψήφιος φέτος και είμαι στο 2ο πεδιο.Πρώτος μου στόχος ειναι η Σχολή Ανθυποπυραγων και στην συνέχεια η νεοιδρυθεισα σχολή ΣΜΥΑ.Το θέμα είναι οτι εγώ επιθυμώ να δώσω αθλήματα στην Θεσσαλονίκη διότι κατοικώ στην Βορειο Ελλάδα.Ποια σχολή πρεπει να δήλωση πρωτη έτσι ώστε να δώσω αθλήματα στην Θεσσαλονίκη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristaras9

Διάσημο μέλος

Ο xristaras9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,554 μηνύματα.
Πρέπει να δηλώσεις ΣΣΑΣ που εδρεύει στην Θεσσαλονίκη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mechaniceng

Νεοφερμένος

Ο mechaniceng αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Αν δηλωσω ΣΜΑ δεν γίνεται?

Δεν εχω δηλωσει βιολογία κατεύθυνσης για αυτό το λεω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristaras9

Διάσημο μέλος

Ο xristaras9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,554 μηνύματα.
ΣΜΑ=Σχολή Μηχανικών Αεροσκαφών?Είναι στην Αθήνα πρέπει να πας εκεί αμα το δηλώσεις στην χειρότερη δήλωση ΣΜΥ να πας τρίκαλα μην κατεβαίνει 500 χιλιόμετρα Αθήνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jim_Pap

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά...Πότε είναι η κατάλληλη στιγμή να αρχίσω προετοιμασία με γυμναστή για αθλήματα; Τώρα απ'τον Σεπτέμβρη ή αργότερα την άνοιξη; Είμαι σχετικά γρήγορος και αθλητικός τύπος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GiorgosM

Νεοφερμένος

Ο GiorgosM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
εφοσον εισαι αθλητικος τυπος δεν θα εχεις καποιο προβλημα,αρα μπορεις και απο τον Φεβρουαριο-Μαρτιο.Τα αθληματα ειναι πολυ ευκολα μην σε αγχωνει αυτο,κοιταξε τα μαθηματα περισσοτερο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrReid

Νεοφερμένος

Η DrReid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Λοιπόν! Δίνω φέτος πανελλήνιες και σκέφτομαι το ΣΣΑΣ οικονομικο. Χρόνο για αθλήματα δεν έχω και δεν θα ήθελα να διαθέσω για αθλητική προετοιμασία γιατί δεν ξέρω αν θα καταφέρω να συγκεντρώσω τα μόρια της σχολής. Οπότε προς το παρών προέχει το διάβασμα. Και η αλήθεια είναι ότι πολλοί με καθησυχασαν λέγοντας μου ότι τα αθλήματα για στρατιωτικές σχολές είναι δεν είναι δύσκολα. ΩΣΤΟΣΟ μια συμμαθήτρια μου δίνει για αστυνομικές σχολές και μου είπε ότι είναι πολύ δύσκολα τα αθλήματα και ειδικά η σφαίρα.
Δεν ξέρω τι να κάνω πλέον. Αθλητικός τύπος δεν είμαι αλλά έχω το φυσικ και πιστεύω ότι τον στίβο θα τον βγάλω. Πιστεύετε ότι θα μου φτάσει ο χρόνος για αθλητική προετοιμασία απο την στιγμή που δίνουμε το τελευταίο μάθημα μέχρι τη στιγμή που δίνουμε αθλήματα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kemi

Νεοφερμένος

Η Kemi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Παιδια καλησπερα. Εχετε δωσει πουθενα αθληματα να μας πειτε που ειναι καλυτερα να δηλωσουμε
 

spring day

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η spring day αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Γειά σας. Πήρα λίγο αργά την απόφαση να δώσω και για στρατιωτικές σχολές (ιατρική κυρίως, για να μην πω μόνο) και με προβληματίζει το γεγονός εάν θα προλάβω, με δεδομένο ότι θα ξεκινήσω τώρα τον Νοέμβριο τις προπονήσεις, να κάνω την κατάλληλη προετοιμασία. Να σημειωθεί ότι δεν έχω ασχοληθεί ποτέ σοβαρά με την γυμναστική στη ζωή μου, αλλά σαν απόφοιτη που ξαναδίνει έχω θεωρητικά περισσότερο χρόνο οπότε ίσως γίνει κάτι. Μήπως θα είναι χάσιμο χρόνου όμως και θα ήταν καλύτερα να επικεντρωθώ στο διάβασμα; Καμιά ιδέα κανείς; :dash1:
 

Praxis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Praxis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Γειά σας. Πήρα λίγο αργά την απόφαση να δώσω και για στρατιωτικές σχολές (ιατρική κυρίως, για να μην πω μόνο) και με προβληματίζει το γεγονός εάν θα προλάβω, με δεδομένο ότι θα ξεκινήσω τώρα τον Νοέμβριο τις προπονήσεις, να κάνω την κατάλληλη προετοιμασία. Να σημειωθεί ότι δεν έχω ασχοληθεί ποτέ σοβαρά με την γυμναστική στη ζωή μου, αλλά σαν απόφοιτη που ξαναδίνει έχω θεωρητικά περισσότερο χρόνο οπότε ίσως γίνει κάτι. Μήπως θα είναι χάσιμο χρόνου όμως και θα ήταν καλύτερα να επικεντρωθώ στο διάβασμα; Καμιά ιδέα κανείς; :dash1:

Υπάρχει χρόνος! Εμένα ο αδερφός μου δεν το είχε καθόλου με τη γυμναστική και λόγω αρρώστιας ξεκίνησε τον Δεκέμβριο. Έπιασε τα όρια με δύο μήνες προθεσμία πριν την έναρξη των αθλημάτων και την κρίσιμη ημέρα τα πήγε μια χαρά. Είναι πολύ δύσκολο να επικεντρώνεσαι και στα μαθήματα αλλά και στα αθλήματα αλλά νομίζω αξίζει τον κόπο. Καλή επιτυχία.
 

spring day

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η spring day αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Υπάρχει χρόνος! Εμένα ο αδερφός μου δεν το είχε καθόλου με τη γυμναστική και λόγω αρρώστιας ξεκίνησε τον Δεκέμβριο. Έπιασε τα όρια με δύο μήνες προθεσμία πριν την έναρξη των αθλημάτων και την κρίσιμη ημέρα τα πήγε μια χαρά. Είναι πολύ δύσκολο να επικεντρώνεσαι και στα μαθήματα αλλά και στα αθλήματα αλλά νομίζω αξίζει τον κόπο. Καλή επιτυχία.
Μου ακούγεται αδιανόητο αυτή τη στιγμή οπότε χίλια μπράβο στον αδερφό σου που τα κατάφερε, θαυμάζω την προσπάθεια του. Ελπίζω να εξελιχθούν όλα καλά και στην δικιά μου περίπτωση, ευχαριστώ <3
 

Littlechemist

Νεοφερμένος

Η Littlechemist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Αξιωματικών Νοσηλευτικής (ΣΑΝ). Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Γειά σας. Πήρα λίγο αργά την απόφαση να δώσω και για στρατιωτικές σχολές (ιατρική κυρίως, για να μην πω μόνο) και με προβληματίζει το γεγονός εάν θα προλάβω, με δεδομένο ότι θα ξεκινήσω τώρα τον Νοέμβριο τις προπονήσεις, να κάνω την κατάλληλη προετοιμασία. Να σημειωθεί ότι δεν έχω ασχοληθεί ποτέ σοβαρά με την γυμναστική στη ζωή μου, αλλά σαν απόφοιτη που ξαναδίνει έχω θεωρητικά περισσότερο χρόνο οπότε ίσως γίνει κάτι. Μήπως θα είναι χάσιμο χρόνου όμως και θα ήταν καλύτερα να επικεντρωθώ στο διάβασμα; Καμιά ιδέα κανείς; :dash1:
Καλησπέρα! Αν ασχοληθείς σοβαρά με την προπόνηση και έχεις θέληση ,θα τα καταφέρεις! Και εγώ γιανα περάσω τα αθλήματα δυσκολεύτηκα και έκανα πολλές φορές την εβδομάδα.Δεδομενου ότι ξαναδινεις και δεν έχεις το σχολειο,είναι μεγάλο πλεονέκτημα γιατί θα έχεις καλή προετοιμασία.Να μην απογοητευτείς απο την πρώτη μέρα...Μέρα με την μέρα στα αθλήματα θα γίνεσαι καλύτερη ...Προσπάθησε το!!!
 

spring day

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η spring day αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Καλησπέρα! Αν ασχοληθείς σοβαρά με την προπόνηση και έχεις θέληση ,θα τα καταφέρεις! Και εγώ γιανα περάσω τα αθλήματα δυσκολεύτηκα και έκανα πολλές φορές την εβδομάδα.Δεδομενου ότι ξαναδινεις και δεν έχεις το σχολειο,είναι μεγάλο πλεονέκτημα γιατί θα έχεις καλή προετοιμασία.Να μην απογοητευτείς απο την πρώτη μέρα...Μέρα με την μέρα στα αθλήματα θα γίνεσαι καλύτερη ...Προσπάθησε το!!!
Γενικά αποθαρρύνομαι εύκολα πόσο μάλλον σε μια τέτοια περίπτωση που γνωρίζω τις (ανύπαρκτες) δυνατότητες μου με τα σημερινά δεδομένα, αλλά μόλις μου έδωσες λίγο περισσότερο κουράγιο. Σε ευχαριστώ πολύ και συγχαρητήρια που μπόρεσες και πέρασες!
 

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,103 μηνύματα.
Ποία θέληση ρε παιδιά έχετε περάσει από την δοκιμασία;

Άκου εμένα που τα πέρασα δύο φορές γιατί στόχευα για Ευελπίδων (κανονικά και μετά με 10%).

Το μόνο δύσκολο είναι τα 1000μ, γιατί αν είσαι εντελώς αγύμναστη και αντί για 4'20'' βαρέσεις 5' όσο και να θέλουν οι επόπτες εκεί δεν σε περνάνε. Προτείνω να ξεκινήσεις χαλαρό τρεξιματάκι μια φορά την εβδομάδα να χτίσεις πνευμόνι όχι τίποτα άλλο.

Το 400μ είναι γελοίο και περνάνε ΟΛΟΙ.

Όπως και το άλμα είς μήκος: μια απλή ταινία σιλοτέιπ βάζουν και σου λένε πήδα την.

Σφαίρα επίσης: πέτα την σαν τσουβάλι, στα αρχίδια τους πραγματικά. (Όταν έδινα εγώ πρώτη φορά σφαίρα και ήμουν τέρμα ψαρωμένος λέω μια σε κάτι καραβανάδες εκεί πέρα που μας "εξέταζαν" (έπαιζαν τάβλι και κάπνιζαν) να κάνω ζέσταμα και μου λέει "βλέπεις πουθενά σόμπα;").

Ειλικρινά, ΜΗΝ σε φοβίζουν τα αθλήματα. Να σε φοβίζουν ΤΑ ΜΟΡΙΑ για την σχολή!

Ελάχιστοι κόβονται στα αθλήματα και όσοι κόβονται είναι στο 1000μ αποκλειστικά!

Τι σχολή θες;
 

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Ποία θέληση ρε παιδιά έχετε περάσει από την δοκιμασία;

Άκου εμένα που τα πέρασα δύο φορές γιατί στόχευα για Ευελπίδων (κανονικά και μετά με 10%).

Το μόνο δύσκολο είναι τα 1000μ, γιατί αν είσαι εντελώς αγύμναστη και αντί για 4'20'' βαρέσεις 5' όσο και να θέλουν οι επόπτες εκεί δεν σε περνάνε. Προτείνω να ξεκινήσεις χαλαρό τρεξιματάκι μια φορά την εβδομάδα να χτίσεις πνευμόνι όχι τίποτα άλλο.

Το 400μ είναι γελοίο και περνάνε ΟΛΟΙ.

Όπως και το άλμα είς μήκος: μια απλή ταινία σιλοτέιπ βάζουν και σου λένε πήδα την.

Σφαίρα επίσης: πέτα την σαν τσουβάλι, στα αρχίδια τους πραγματικά. (Όταν έδινα εγώ πρώτη φορά σφαίρα και ήμουν τέρμα ψαρωμένος λέω μια σε κάτι καραβανάδες εκεί πέρα που μας "εξέταζαν" (έπαιζαν τάβλι και κάπνιζαν) να κάνω ζέσταμα και μου λέει "βλέπεις πουθενά σόμπα;").

Ειλικρινά, ΜΗΝ σε φοβίζουν τα αθλήματα. Να σε φοβίζουν ΤΑ ΜΟΡΙΑ για την σχολή!

Ελάχιστοι κόβονται στα αθλήματα και όσοι κόβονται είναι στο 1000μ αποκλειστικά!

Τι σχολή θες;
Ισχυει αυτο. Το 1000αρι ειναι αυτο που μπορει να κοπεις αν και ξερω κοριτσι που κοπηκε σε σφαιρα π.χ. Ξεκινα λιγο λιγο γιατι ειναι αρχη και δεν εχεις ασχοληθει με γυμναστικη οποτε μην σοκαρεις το σωμα σου. Και οσο παει αυξανεις τους ρυθμους σου. Χρονο εχεις για να προετοιμαστεις και επειδη ξαναδινεις θα εχεις και περισσοτερο χρονο ξεκουρασης του σωματος σου.
Αφοσιωση ομως στο διαβασμα γιατι ειναι το πιο δυσκολο.
 

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,103 μηνύματα.
Αφοσιωση ομως στο διαβασμα γιατι ειναι το πιο δυσκολο.
Αυτό ακριβώς.

Και στο λέω εγώ που όταν έδινα πλήρωσα προπονητή στίβου για να με προπονεί 9μήνες (κριντζάρω μόνο που το σκέφτομαι) για τα αθλήματα Ευελπίδων.
 

Littlechemist

Νεοφερμένος

Η Littlechemist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Αξιωματικών Νοσηλευτικής (ΣΑΝ). Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Ποία θέληση ρε παιδιά έχετε περάσει από την δοκιμασία;

Άκου εμένα που τα πέρασα δύο φορές γιατί στόχευα για Ευελπίδων (κανονικά και μετά με 10%).

Το μόνο δύσκολο είναι τα 1000μ, γιατί αν είσαι εντελώς αγύμναστη και αντί για 4'20'' βαρέσεις 5' όσο και να θέλουν οι επόπτες εκεί δεν σε περνάνε. Προτείνω να ξεκινήσεις χαλαρό τρεξιματάκι μια φορά την εβδομάδα να χτίσεις πνευμόνι όχι τίποτα άλλο.

Το 400μ είναι γελοίο και περνάνε ΟΛΟΙ.

Όπως και το άλμα είς μήκος: μια απλή ταινία σιλοτέιπ βάζουν και σου λένε πήδα την.

Σφαίρα επίσης: πέτα την σαν τσουβάλι, στα αρχίδια τους πραγματικά. (Όταν έδινα εγώ πρώτη φορά σφαίρα και ήμουν τέρμα ψαρωμένος λέω μια σε κάτι καραβανάδες εκεί πέρα που μας "εξέταζαν" (έπαιζαν τάβλι και κάπνιζαν) να κάνω ζέσταμα και μου λέει "βλέπεις πουθενά σόμπα;").

Ειλικρινά, ΜΗΝ σε φοβίζουν τα αθλήματα. Να σε φοβίζουν ΤΑ ΜΟΡΙΑ για την σχολή!

Ελάχιστοι κόβονται στα αθλήματα και όσοι κόβονται είναι στο 1000μ αποκλειστικά!

Τι σχολή θες;
Πιστεύω πολύ αυτό που είπα ότι πρέπει να υπάρχει θέληση γιατί αν δεν το θες και ξέρω γω απλά σου λέει ο περίγυρος να δώσεις πκε δεν θα προσπαθείς...Και εγώ αγυμναστη ήμουν αλλά προσπάθησα πολύ για τα αθλήματα.Πηγαινα συνέχεια και δυσκολεύτηκα να τα βγάλω.Απλα να μην αποθαρρυνεσαι.Εχεις δίκιο που λες να μην την φοβίζουν τα αθλήματα ...Η σφαίρα θέλει βαρακια σπίτι.Το χιλιαρι είναι όντως δύσκολο αλλά μια φορά δίνεις.Και πρέπει να τα δώσεις όλα.Οσο και να κουραστείς μην αφήσεις τον εαυτό σου να παρασυρθεί και να τα παρατήσει και να πηγαίνει πιο αργά.
 

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,103 μηνύματα.
Πιστεύω πολύ αυτό που είπα ότι πρέπει να υπάρχει θέληση γιατί αν δεν το θες και ξέρω γω απλά σου λέει ο περίγυρος να δώσεις πκε δεν θα προσπαθείς...Και εγώ αγυμναστη ήμουν αλλά προσπάθησα πολύ για τα αθλήματα.Πηγαινα συνέχεια και δυσκολεύτηκα να τα βγάλω.Απλα να μην αποθαρρυνεσαι.Εχεις δίκιο που λες να μην την φοβίζουν τα αθλήματα ...Η σφαίρα θέλει βαρακια σπίτι.Το χιλιαρι είναι όντως δύσκολο αλλά μια φορά δίνεις.Και πρέπει να τα δώσεις όλα.Οσο και να κουραστείς μην αφήσεις τον εαυτό σου να παρασυρθεί και να τα παρατήσει και να πηγαίνει πιο αργά.
Να στο θέσω αλλιώς.

Δεν ξέρω κανέναν που να έγραψε 16.000+ για μια στρατιωτική σχολή και να κόπηκε στα αθλήματα. Σε καλύπτει;
 

Manuela98

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Manuela98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Πέρασα αστυνομία με 2 μήνες προετοιμασίας μόνο. Ενώ πριν τους 2 μήνες που θα έδινα δεν έπιανα τα όρια με κατάλληλη προετοιμασία ήμουν εντός χρόνων μια μέρα πριν δώσω οπότε και τα καταφερα...βέβαια πήγαινα σχεδόν κάθε μέρα αλλά μην ανησυχείς προλαβαίνεις άνετα. Τρέξε χαλαρά τώρα αλλά για πολύ ώρα να φτιάξεις λίγο φυσική κατάσταση γτ αν πέσεις κατευθείαν στα βαθιά θα απογοητευτείς
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top