Σημειώσεις-λεξιλόγιο για proficiency

ΝΕΝΑ29256

Νεοφερμένος

Η ΝΕΝΑ29256 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
γεια σας!!!!!! :bye: ειμαι τελειως καινουρια! μολις γραφτηκα!! δινω κι εγω proficiency και εχω αγχωθει λιγο για το λεξιλογιο. μηπως μπορει καποιος να μου πει μερικες σημαντικες λεξεις;:xixi:
-----------------------------------------
αχχχχχ! κι εγω θελω σημειωσεις!! ειμαι πολυ αγχωμενη! και επισης ειμαι και πολυ καινουρια εδω και νιωθω πολυ ξενη...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xazila

Νεοφερμένος

Η xazila αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Σας παρακαλω οποιοσ εχει κατι ας μου στειλει!!!!!!!!!!

σε παρακαλω θελω και εγω αυτα τα λινκσ??που ειναι?????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Ποιά ακριβώς Links θέλεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MetalChest

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 480 μηνύματα.
Ευχαριστώ όλα τα παιδιά για το πολύ χρήσιμο υλικό!
Δίνω το Σάββατο γραπτά και θα εκτιμούσα αν κάποιος μπορούσε να ανεβάσει κάποια λίστα ή οτιδήποτε άλλο με λέξεις που τις συναντάμε συχνά στο proficiency του michigan.
Thanks in advance !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stergios1919

Νεοφερμένος

Ο stergios1919 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
πολύ καλό λεξιλόγιο για ECPE έχει το Wors You Need by Sylvia Kar
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xazila

Νεοφερμένος

Η xazila αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Ναι ισχυειιι!! =):clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NadiaK

Νεοφερμένος

Η NadiaK αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Δυστυχως τα links που ειχαν ανεβει διαγραφτηκαν υπαρχει δυνατοτητα να αποσταλλουν με πμ ή mail???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Dida~

Δραστήριο μέλος

Η Μυστικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 401 μηνύματα.
Δυστυχως τα links που ειχαν ανεβει διαγραφτηκαν υπαρχει δυνατοτητα να αποσταλλουν με πμ ή mail???

Κ εγω θα τα ήθελα. Please Please Please!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Δημόσιας & Κοινοτικής Υγείας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Καλησπέρα μήπως έχει εντοπίσει η έχει κάποιος ηλεκτρονικό υλικό για το Michigan ecpe? <3
Επίσης υπάρχει κάποιο e-book η pdf αρχείο που να έχει μαζεμένη τη γραμματική ;;
 

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,384 μηνύματα.
Καλησπέρα μήπως έχει εντοπίσει η έχει κάποιος ηλεκτρονικό υλικό για το Michigan ecpe? <3
Επίσης υπάρχει κάποιο e-book η pdf αρχείο που να έχει μαζεμένη τη γραμματική ;;

Υπάρχουν βιβλία (όχι στα ελληνικά) στο libgen. Γιατί δε δοκιμάζεις να δώσεις κάποιο ευκολότερο C2;
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
Το libgen νομίζω έχει πέσει με βάση τη νέα Ελληνική νομοθεσία περί πνευματικών δικαιωμάτων.
 

Asha

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Asha αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
Μπορείς να το βρεις από proxy και mirror sites.
Επίσης δεν καταλαβαίνω το γιατί να προτείνεται ένα πιο εύκολο πτυχίο. Γιατί να έχουμε την λογική του να κάνουμε ότι είναι ευκολότερο. Η κοπέλα δεν είπε πως δυσκολεύεται με το μίσιγκαν.
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Δημόσιας & Κοινοτικής Υγείας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Υπάρχουν βιβλία (όχι στα ελληνικά) στο libgen. Γιατί δε δοκιμάζεις να δώσεις κάποιο ευκολότερο C2;
Σε ευχαριστώ πολύ.
Με βολεύει πιο πολύ το σύστημα εξέτασης της ελληνοαμερικανικής Ένωσης :)

Το libgen νομίζω έχει πέσει με βάση τη νέα Ελληνική νομοθεσία περί πνευματικών δικαιωμάτων.
Ναι μόλις το είδα και έχει πέσει. Έχεις δίκιο.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top