Ιατρική ΑΠΘ vs Ιατρική Πάτρας

Seo8

Νεοφερμένος

Η Seo8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Εχω βγαλει αρκετα μορια ωστε να πιασω και τις δυο αυτες σχολες..Ειμαι απο Αθηνα οποτε με ενδιαφερει να μπορω να ερχομαι συχνα
Προτιμω θεσσαλονικη σαν πολη αλλα με προβληματιζει το οτι ειναι μακρια...Αθηνα-πατρα ειναι 2 ωρες δρομος φυσικα αλλα και Αθηνα-Θεσσαλονικη εχω δει εχουν βαλει γρηγορο τρενο.Τι θα κανατε στη θεση μου;Ποια πολη εχει καλυτερη φοιτητικη ζωη;
 

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Εχω βγαλει αρκετα μορια ωστε να πιασω και τις δυο αυτες σχολες..Ειμαι απο Αθηνα οποτε με ενδιαφερει να μπορω να ερχομαι συχνα
Προτιμω θεσσαλονικη σαν πολη αλλα με προβληματιζει το οτι ειναι μακρια...Αθηνα-πατρα ειναι 2 ωρες δρομος φυσικα αλλα και Αθηνα-Θεσσαλονικη εχω δει εχουν βαλει γρηγορο τρενο.Τι θα κανατε στη θεση μου;Ποια πολη εχει καλυτερη φοιτητικη ζωη;


Από την στιγμή που θα νοικιάσεις σπίτι όπου και να πας θεωρώ Θεσσαλονίκη καλυτερη επιλογή. Στην Πάτρα θα μπορείς να ερχεσαι καθε ΣΚ όμως πιστεύω Θεσσαλονίκη καλυτερη επιλογή.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top