Αρχαία - Θέματα για εξετάσεις υποτροφίας

Ολγααααα

Νεοφερμένος

Η Ολγααααα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γεια σας.
Δινω εξετασεις το σαββατο για να κερδισω μια υποτροφια σε ενα ιδιωτικο σχολειο
και θα χρειαστει να δωσω και σε αρχαια.
Η υλη που μου ειπαν οτι θα εχω ειναι οτι γνωριζει ενας μαθητης της ηλικιας μου :worry:
Θα μπορουσατε να μου πειτε πιθανα θεματα
και τι θα πρεπει να προσεξω??
επισης θα γραψω και εκθεση.
θα μπορουσατε να μου πειτε πιθανο θεμα για την εκθεση ?
σασ ευχαριστωω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ntina_btfc

Νεοφερμένος

Η Ntina_btfc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Δεν θέλω να σε απογοητεύσω αλλά πιστεύω οτι πιο πολύ θα μπερδευτείς έτσι:/:.Ακόμη και να υπήρχαν στανταρ θέματα στα αρχαία και στην έκθεση , αν άκουγες κάθε έναν από εμάς , θα πονοκεφάλιαζες.... :hypno:!!!!Διάβασε ότι έχεις κάνει μέχρι τώρα από γραμματική και συντακτικό... Και στην έκθεση τους τρόπους ανάπτυξης παραγράφου και συνοχής κειμένου...Αυτά νομίζω εγώ.... ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ:thumbsup::clapping:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

/\/@t@|1@...!!!

Νεοφερμένος

Η Ναταλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Δεν θέλω να σε απογοητεύσω αλλά πιστεύω οτι πιο πολύ θα μπερδευτείς έτσι:/:.Ακόμη και να υπήρχαν στανταρ θέματα στα αρχαία και στην έκθεση , αν άκουγες κάθε έναν από εμάς , θα πονοκεφάλιαζες.... :hypno:!!!!Διάβασε ότι έχεις κάνει μέχρι τώρα από γραμματική και συντακτικό... Και στην έκθεση τους τρόπους ανάπτυξης παραγράφου και συνοχής κειμένου...Αυτά νομίζω εγώ.... ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ:thumbsup::clapping:
συμφωνώ απόλυτα...γιατί ο καθένας θα σου λέει κάτι άλλο και θα μπερδευτεις πολύ..!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top