Πόσες φορές αντέχετε;

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
οπως το λές δεν μπορώ προσωπικά να μετρησω, για μένα δεν μετράει η ώρα που είμαι μόνο μέσα, προσωπικά μου αρέσει η γύρα, μπένεις βγένεις κάνεις τα πάντα γύρο απο αυτό ξανά μέσα και ναι μπορεί να κρατήσει και δύο ώρες ναι το περνάω τώρα που είναι 33 ο άντρας μου αλλα μέσα συνέχεια το θεωρώ βαρετό, πάντα δική μου γνώμη, δεν μπορείς να έχεις τον άλλο επι 1 ώρα και να σε σφυροκοπάει αδιάκοπα, θέλεις όλο το πακέτο μεσα έξω και ξανά, προσωπικά θα ξενέρωνα άν είχα τον άλλο να επαναλαμβάνει ΄το ίδιο και το ίδιο έργο επι μία ώρα συνέχεια.

Γνώμη μου πάντα και αρεσκεία μου:)


Το μήνυμα αυτό προήλθε από την συγχώνευση του θέματος «
Διάρκεια σεξ απο τη στιγμή της διεισδυσης» με το παρόν θέμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Παίζουν πολλά ως παράγοντες για την διάρκεια. Ακόμη και το στυλ. π.χ. προσωπικά έχω παρατηρήσει ότι όταν το σκηνικό είναι πιο ρομαντικό, η διάρκεια αυξάνεται με ρυθμό γεωμετρικής προόδου. Επίσης παίζει πολύ σημαντικό ρόλο και το άγχος.

Δεν είναι έτσι απλό να βγάλουμε ότι Χ διάρκεια είναι νόρμαλ ενώ y δεν είναι. :)


Το μήνυμα αυτό προήλθε από την συγχώνευση του θέματος «
Διάρκεια σεξ απο τη στιγμή της διεισδυσης» με το παρόν θέμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
από τη στιγμή που ο Χ χρόνος (όπου χ = τα 5 λεπτά ή η μία ώρα) είναι ΕΠΙΛΟΓΗ των συντρόφων, δεν υπάρχει κανένα θέμα για καμία πλευρά... είναι και τα δύο υγιείς καταστάσεις.
ΑΝ τώρα... ο άντρας που κρατάει μία ώρα, το κάνει επειδή δεν μπορεί νωρίτερα, ή ο άντρας που κρατάει 5 λεπτά δεν μπορεί περισσότερο, τότε μάλλον μιλάμε για μικρής έκτασης προβληματάκια. (ο ένας δεν μπορεί να κρατηθεί κι ο άλλος αργεί)
Ο καλός της φίλης σου μπορεί να το κάνει σκόπιμα το 5-10 λεπτά.... μπορεί κι όχι. Το ίδιο ισχύει και για τον δικό σου φίλο και μπορεί να μην ξέρεις επακριβώς τι παίζει.

Αν τώρα κάποιο ζευγάρι αντέχει 2 ώρες ή όσο αντέχει και το κάνει... μεγειά του με χαρά του. Εγώ πάντως μετά το μισάωρο κουράζομαι :P (και ας μπορώ κι εγώ να κρατηθώ για παραπάνω)


Το μήνυμα αυτό προήλθε από την συγχώνευση του θέματος «
Διάρκεια σεξ απο τη στιγμή της διεισδυσης» με το παρόν θέμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
βασικα δεν νομιζω οτι ισχυει το "ο ανδρας μπορει να κρατησει οσο 8ελει", παντα μιλωντας απο προσωπικη εμπειρια ως τωρα :)

Ερχεται καποια στιγμη που απλα δεν αντεχουμε αλλο κ αυτο ειναι κα8αρα οργανικο (η ουσια που ειναι υπεu8υνη για την εξπερματωση και την "πτωση" ανταγωνιζεται και "κερδιζει" την ουσια ποu ειναι υπευ8υνη για τη στυση). Βεβαια απο ατομο σε ατομο αλλαζοuν τα επιπεδα ευαισ8ησιας και η ωρα που κραταει η στυση.

Στα περι της σημαντικοτητας της διαρκειας συμφωνω με την ΚΕ :)


Το μήνυμα αυτό προήλθε από την συγχώνευση του θέματος «
Διάρκεια σεξ απο τη στιγμή της διεισδυσης» με το παρόν θέμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Μια και ανοιχτικε σχετικο θεμα, να ρωτισω και εγω κατι που με ψιλοπροβληματιζει;

Καθε (μα καθε...) φορα η πρωτη φορα εχει πολυ μικρη διαρκεια, απο 2 εως 10 λεπτα το πολυ. Η δευτερη μπορει να ειναι απο 10-15 λεπτα μεχρι και πανω απο μισαωρο και απο την τριτη και μετα μιλαμε για πανω απο ωρα. Μηπος ομως ειναι προβλημα οτι τελιωνω τοσο γρηγορα την πρωτη φορα; βεβαια δεν εχω μαθει ακομα κολπα για να κρατιεμε κλπ, αλλα δεν ειναι πολυ νωρις;


Το μήνυμα αυτό προήλθε από την συγχώνευση του θέματος «
Διάρκεια σεξ απο τη στιγμή της διεισδυσης» με το παρόν θέμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Κρόνε το θεωρώ φυσιολογικό για την ηλικία σου και την εμπειρία σου:)
Μεγαλώνοντας και με εξάσκηση θα βελτιωθείς κι άλλο


Το μήνυμα αυτό προήλθε από την συγχώνευση του θέματος «
Διάρκεια σεξ απο τη στιγμή της διεισδυσης» με το παρόν θέμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
από τη στιγμή που ο Χ χρόνος (όπου χ = τα 5 λεπτά ή η μία ώρα) είναι ΕΠΙΛΟΓΗ των συντρόφων, δεν υπάρχει κανένα θέμα για καμία πλευρά... είναι και τα δύο υγιείς καταστάσεις.
ΑΝ τώρα... ο άντρας που κρατάει μία ώρα, το κάνει επειδή δεν μπορεί νωρίτερα, ή ο άντρας που κρατάει 5 λεπτά δεν μπορεί περισσότερο, τότε μάλλον μιλάμε για μικρής έκτασης προβληματάκια. (ο ένας δεν μπορεί να κρατηθεί κι ο άλλος αργεί)
Ο καλός της φίλης σου μπορεί να το κάνει σκόπιμα το 5-10 λεπτά.... μπορεί κι όχι. Το ίδιο ισχύει και για τον δικό σου φίλο και μπορεί να μην ξέρεις επακριβώς τι παίζει.

Αν τώρα κάποιο ζευγάρι αντέχει 2 ώρες ή όσο αντέχει και το κάνει... μεγειά του με χαρά του. Εγώ πάντως μετά το μισάωρο κουράζομαι :P (και ας μπορώ κι εγώ να κρατηθώ για παραπάνω)

+1

Και εγώ μετά από μισάωρο (τη φορά..) κουράζομαι. Άλλωστε αν κρατάει πάρα πολύ ώρα κατά τη γνώμη μου χάνει την ένταση του. 20 λεπτά περίπου είναι τέλειος χρόνος. Εντάξει πάντως μέχρι 1 ώρα αντέχω παραπάνω...όχι :P (μιλώντας για το κυρίως πιάτο και όχι και για τα ορεκτικά)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Και εγώ μετά από μισάωρο (τη φορά..) κουράζομαι. Άλλωστε αν κρατάει πάρα πολύ ώρα κατά τη γνώμη μου χάνει την ένταση του. 20 λεπτά περίπου είναι τέλειος χρόνος. Εντάξει πάντως μέχρι 1 ώρα αντέχω παραπάνω...όχι :P (μιλώντας για το κυρίως πιάτο και όχι και για τα ορεκτικά)
Ούτως ή άλλως μετά την μία ώρα αρχίζει το γνωστό "Τελειώνετε ρε να κοιμηθούμε"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
νομιζω ολη την ημερα.... το εχω κανει στη μιση. αλλα το θεμα ειναι ποσο αντεχεο ο αντρας... αν μπορει.. γιατι να το χασω???? χαχχαχα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fatsoula

Νεοφερμένος

Η Χαρούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Έχει τύχει και όλη μέρα αλλά με διαλλειμάτα!
δεν είχαμε βγεί απο το δωματίο!!!(χιχιιχι)
Τώρα με διαλλείματα...όσο αντέχει ο άντρας!!!Εγώ αντέχω !!!!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Νεο ρεκορ οι 7 φορες, και μετα απο απιστευτη κουραση λογο σχολειου, αυπνιας και ηλιθιου καθηγητη γυμναστικης που με ειχε ξεθεωσει....:P Και αμα ειχαμε και αλλα χρονο χαλαρα αλλη μια τουλαχιστων....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paladinos

Νεοφερμένος

Ο Paladinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Επειδή είναι κάτι που με προβληματίζει μιας και ήταν αντικείμενο διαφωνίας, πόσες φορές αντέχετε να κάνετε σεξ απανωτά?

Για να δούμε τι λέει η πραγματικότητα, μιας και στην αλήθεια πολλοί επιδεικνύονται...:whistle:

Το ερώτημα είναι και για τα 2 φύλα;)
τι να πω ρε φιλε.....εγώ αντέχω όσες φόρες αντέχει και η άλλη αν αυτή αντέχει 5 φόρες να της πω εγώ όχι????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Νεο ρεκορ οι 7 φορες, και μετα απο απιστευτη κουραση λογο σχολειου, αυπνιας και ηλιθιου καθηγητη γυμναστικης που με ειχε ξεθεωσει....:P Και αμα ειχαμε και αλλα χρονο χαλαρα αλλη μια τουλαχιστων....
νατη η νεα διαφημηση της Duracell!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
θεός ο κρόνος :D.

εγώ είμαι του one shot at glory (?) συνήθως. ή αλλιώς, μία και να καίει (ο προστάτης).

σοβαρή ερώτηξις: πώς τις υπολογίζετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
σοβαρή ερώτηξις: πώς τις υπολογίζετε?


Με το ποσες φορες τελιωνει ο αντρας. εγω τουλαχιστων ετσι τις υπολογιζω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
Με το ποσες φορες τελιωνει ο αντρας. εγω τουλαχιστων ετσι τις υπολογιζω...

Αν δηλαδη δεν τελειωσεις εσυ γιατι το χετε κανει πολλες φορες, και τελειωσει η κοπελα σου δεν θεωρειται σεξ; ;):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αν δηλαδη δεν τελειωσεις εσυ γιατι το χετε κανει πολλες φορες, και τελειωσει η κοπελα σου δεν θεωρειται σεξ; ;):)

Μα φυσικα και θεωριτε! Απλα οταν λεμε οτι "σημερα το καναμε χ φορες" απο οτι εχω καταλαβει εγω ενοουμε οτι τοσες φορες τελιωσε ο αντρας. Αλλωστε μπορει στον χρονο που ο αντρας τελιωνει μα φορα η γυναικα να εχει τελιωσει 5-6 φορες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Αλλωστε μπορει στον χρονο που ο αντρας τελιωνει μα φορα η γυναικα να εχει τελιωσει 5-6 φορες...

(μπουαχαΧΑΧΑΧαΧΑΧΑΧΑΧΑ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
μην τον βαλτε και στην πυρα ρε κοριτσια τον Κρονο :)



εχει τυχει αυτο που λεει :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
εχει τυχει αυτο που λεει :whistle:

Εγω και εγω για να το λεω δεν το λεω με τυχαιους αριθμους που μου κατευικα ετσι...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top