[2019] Πανελλήνιες... διάβασμα λίγο πριν

brijs

Νεοφερμένος

Η brijs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Και εγω, οπως πολλοι αλλοι βρισκομαστε στην ιδια θεση! Εγω ξαναδινω και εχω τρομερο αγχος.. Οπως και να εχει εχεις 2 ολοκληρους μηνες, βαλε τα δυνατα σου μεχρι τοτε και σου ευχομαι να τα καταφερεις! Καλη επιτυχια!
 

ioannaion

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ioannaion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 288 μηνύματα.
Πέρσι πέρασα οικονομικό Πάτρας.Τωρα θέλω Αθήνα.Εσυ;


Εγώ θέλω παιδαγωγικό. Εύχομαι ότι καλύτερο!

Και εγω, οπως πολλοι αλλοι βρισκομαστε στην ιδια θεση! Εγω ξαναδινω και εχω τρομερο αγχος.. Οπως και να εχει εχεις 2 ολοκληρους μηνες, βαλε τα δυνατα σου μεχρι τοτε και σου ευχομαι να τα καταφερεις! Καλη επιτυχια!

Ευχαριστώ πολύ. Καλή επιτυχία και σε σένα για τη δεύτερη φορά που προσπαθείς!!
 

N.F

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η N.F αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Συμφωνώ απόλυτα!όμως,εγώ ανέφερα ότι ήμουν καλός μαθητής για να τονίσω ότι δεν έχω κενά.Ότι δεν μου ήρθε ξαφνικά απο εκεί που δεν ξέρω πόσο κάνει 1+1 μέσα σε 2 μήνες να θέλω και να γράψω 18.000 μόρια.Έχω βάσεις,εκεί ήθελα να στραφώ. Παρ'όλαυτα ευχαριστώ για την απάντηση σου!


Ελπίζω πως όχι.Αλλά θα το δούμε αυτό φίλε μου! Θα σας ενημερώσω όταν βγουν τα αποτελέσματα.


Θα μπορούσες να γίνει πιο συγκεκριμένος; Πόσο καλά;


θέλω να πιστεύω ότι ανήκω σε αυτούς τους ανθρώπους !:laugh: Ευχαριστώ πολύ φίλε μου!

Γύρω στις 15.000
 

Gabi Krem

Νεοφερμένος

Η Gabi Krem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Αχ... λοιπόν αν δεν έχεις ασχοληθεί καθόλου με κανένα από αυτά τα μαθήματα συγγνώμη που θα σε απογοητεύσω αλλά δεν έχεις πολλές ελπίδες... τα μαθήματα είναι δύσκολα και απαιτούν χρόνο, σκέψου παιδιά για να γράψουν 18.000 μόρια ξεκινάνε μαθήματα από το καλοκαίρι, αυτό που προτείνω εγώ είναι ξεκίνα από τώρα καλό διάβασμα και δώσε του χρόνου έχοντας όλα τα εφόδια μην χάσεις τζάμπα χρόνο και κάνεις πρόχειρη δουλειά γιατί έτσι κάνεις δεν πέτυχε, όσο για τα κενά που λες δεν αμφιβάλλω πως δεν έχεις κενά όμως αυτό για το στάδιο που βρίσκεσαι ελάχιστη σημασία έχει... καλύτερα στόχευσε για του χρόνου με μεγαλύτερη σιγουριά κάνοντας σωστή δουλειά από την αρχή
 

Guest 731132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αχ... λοιπόν αν δεν έχεις ασχοληθεί καθόλου με κανένα από αυτά τα μαθήματα συγγνώμη που θα σε απογοητεύσω αλλά δεν έχεις πολλές ελπίδες... τα μαθήματα είναι δύσκολα και απαιτούν χρόνο, σκέψου παιδιά για να γράψουν 18.000 μόρια ξεκινάνε μαθήματα από το καλοκαίρι, αυτό που προτείνω εγώ είναι ξεκίνα από τώρα καλό διάβασμα και δώσε του χρόνου έχοντας όλα τα εφόδια μην χάσεις τζάμπα χρόνο και κάνεις πρόχειρη δουλειά γιατί έτσι κάνεις δεν πέτυχε, όσο για τα κενά που λες δεν αμφιβάλλω πως δεν έχεις κενά όμως αυτό για το στάδιο που βρίσκεσαι ελάχιστη σημασία έχει... καλύτερα στόχευσε για του χρόνου με μεγαλύτερη σιγουριά κάνοντας σωστή δουλειά από την αρχή
Η ερώτηση πήγαινε σε άτομα που έχουν δώσει πανελλήνιες..
 

TonyMontanaEse

Νεοφερμένος

Ο TonyMontanaEse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Ναθαναήλ σε τι φαση εισαι τωρα?

Αυτά απο κάποιον που έχει πάρει διακρίσεις σε μαθηματικούς διαγωνισμούς και ολυμπιάδες. Και επιπλέον,δεν δίνω και μαθηματικά φέτος.



μεχρι που ειχες φτασει στους διαγωνισμους της ΕΜΕ?
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

AnnaVrt12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η AnnaVrt12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Κι εγώ στην ίδια κατάσταση με σένα βρίσκομαι απλά στην κατεύθυνση των οικονομικών. Και τώρα έχω πάρει ξανά φόρα. Προλαβαίνεις άνετα απλά ξεκίνα ήδη από αύριο!
Τελικά τι έγινε; Περάσατε εκεί που θέλατε; 😁
 
Top