Καλύτερη λατινοαμερικανική παιδικοεφηβική σειρά

Ποια η καλύτερη λατινοαμερικανική παιδικοεφηβική σειρά

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 92)
  • Carrusel

    Ψήφοι: 10 10.9%
  • Chiquititas

    Ψήφοι: 10 10.9%
  • Cebollitas

    Ψήφοι: 37 40.2%
  • El diario de Daniela

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Rebelde way

    Ψήφοι: 20 21.7%
  • Patito feo

    Ψήφοι: 2 2.2%
  • Καμία

    Ψήφοι: 13 14.1%

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Βλακείες. Η καλύτερη ήταν η Καταλίνα και οι στητοί στόχοι της. :P
Eννοεις τη σειρα : "Χωρις αυτα δεν υπαρχει παραδεισος"?...Που εκανε βιζιτες για να μαζεψει λεφτα για πλαστικη στηθους κ μετα την ετρωγαν συνεχεια τα "μεμε" της?Κ μεσα απο αυτο το δραμα αναδεικνυοταν η τραγικη φιγουρα της ηρωιδας?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Eννοεις τη σειρα : "Χωρις αυτα δεν υπαρχει παραδεισος"?...Που εκανε βιζιτες για να μαζεψει λεφτα για πλαστικη στηθους κ μετα την ετρωγαν συνεχεια τα "μεμε" της?Κ μεσα απο αυτο το δραμα αναδεικνυοταν η τραγικη φιγουρα της ηρωιδας?:P
Ναι! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fata_Morgana

Νεοφερμένος

Η Fata_Morgana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Η Εσμεραλντα ηταν πολυ καλο! Η Παολα μετριο και υπερεκτιμημενο θεωρω.

Επίτρεψε με να διαφωνήσω καλέ μου:) Η Εσμεράλντα είχε γαμάτο σενάριο αλλά και οι Πάολα είχε πιο καλές ερμηνείες :P

Επίσης να προσθέσω πως την κόρη της Μαρίας και του Λουίς Φερνάντο στην Μαρία της γειτονιάς τη λέγανε Μαρία δε λος Άνχελες Ντε Λα Βέγκα. Πέστε μου δεν υπάρχει πιο καλτ όνομα? Γιατί δεν την είπαν και Τέξας και Φιλαδέλφεια και Νιού Γιόρκ?:P Ευτηχώς την φωνάζανε Τίτα και σώζονταν η κατάσταση.

Eννοεις τη σειρα : "Χωρις αυτα δεν υπαρχει παραδεισος"?...Που εκανε βιζιτες για να μαζεψει λεφτα για πλαστικη στηθους κ μετα την ετρωγαν συνεχεια τα "μεμε" της?Κ μεσα απο αυτο το δραμα αναδεικνυοταν η τραγικη φιγουρα της ηρωιδας?:P
Χαχαχαχαχαχαχαχαχα υπήρχε τέτοιο πράγμα??? Θεέ μου :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Επίτρεψε με να διαφωνήσω καλέ μου:) Η Εσμεράλντα είχε γαμάτο σενάριο αλλά και οι Πάολα είχε πιο καλές ερμηνείες :P

Επίσης να προσθέσω πως την κόρη της Μαρίας και του Λουίς Φερνάντο στην Μαρία της γειτονιάς τη λέγανε Μαρία δε λος Άνχελες Ντε Λα Βέγκα. Πέστε μου δεν υπάρχει πιο καλτ όνομα? Γιατί δεν την είπαν και Τέξας και Φιλαδέλφεια και Νιού Γιόρκ?:P Ευτηχώς την φωνάζανε Τίτα και σώζονταν η κατάσταση
χαχαχα.Δε μπορω παρα να συμφωνησω με το τελευταιο σκελος.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Έχεις δίκιο παίρνει βραβείο πρωτότυπου σεναρίου,ερμηνείας ά και ΄β γυναικείου ρόλου(για τα μεμέ της Καταλίνας) κτλ....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
Καλα, η Εσμεραλντα ειχε φοβερο σεναριο!
Στην αρχη ηταν αυτη τυφλη, μετα ξετυφλωνεται, και στο καπακι τυφλωνεται ο γκομενος της.:D
Επικο!

Ναι οκ έτσι όπως το θέτεις ακούγεται γελοίο αλλά ήταν πραγματικά πολύ καλό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Έχεις δίκιο παίρνει βραβείο πρωτότυπου σεναρίου,ερμηνείας ά και ΄β γυναικείου ρόλου(για τα μεμέ της Καταλίνας) κτλ....:P

Η ψήφος μου πάει στη μάνα της Καταλίνας. Μα τι ερμηνεία. Τι Δράμα ζούσε αυτή η γυναίκα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Ααχχ Μανουέλ :inlove::inlove::inlove:

Μανουέλ:redface:
(μέχρι να βάψει βέβαια τα μαλλιά του, μετά από αυτή του την κίνηση έχασε την αγάπη μου)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αεράτος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αεράτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Πω πω ωραία παιδικά χρόνια... :D

Θυμάμαι στις Ανυπόταχτες Καρδιές (Rebelde Way) πρώτο επεισόδιο η Luisana Lopilato έκανε στριπτίζ... :popcorn:

Δεν θα την ξεχάσω ποτέ αυτή την σειρά... Αγαπώ... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Ανυποτακτες καρδιες εβλεπα μονο και μονο για την Μία αλλα η καλυτερη σειρα για μενα ηταν οι ατρομητοι.Θυμαμαι καθομασταν με την αδερφη μου στο ενα μετρο απο την τηλεοραση και οποτε μας φωναζαν για να φαμε εμεις λεγαμε να τελειωσει πρωτα το εργο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Εμ..δεν έχω δει καμία ποτέ μου:worry:
Νομίζω πως δεν υπάρχει κάτι πιο απαίσιο από αυτές τις σειρές και τα τούρκικα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Εμ..δεν έχω δει καμία ποτέ μου:worry:
Νομίζω πως δεν υπάρχει κάτι πιο απαίσιο από αυτές τις σειρές και τα τούρκικα.:P
Mην εξισωνεις τα αργεντινικα με τα τουρκικα.Τα αργεντινικα εχουν ενα κλας, ενα στορυ.Τα τουρκικα ειναι η πεμπτουσια της παρακμης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Mην εξισωνεις τα αργεντινικα με τα τουρκικα.Τα αργεντινικα εχουν ενα κλας, ενα στορυ.Τα τουρκικα ειναι η πεμπτουσια της παρακμης.

Βλάσφημε. Είθε να στοιχειώσουν τα όνειρά σου η Μπιχτέρ και η Νιχάλ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Βλάσφημε. Είθε να στοιχειώσουν τα όνειρά σου η Μπιχτέρ και η Νιχάλ. :P
Μα τότε θα είναι ευχάριστα τα όνειρα. :P Ενώ άμα τα στοιχειώσουν κάτι γριές στριγγλες σαν την Κεβσερ θα βλέπει εφιάλτες. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Mην εξισωνεις τα αργεντινικα με τα τουρκικα.Τα αργεντινικα εχουν ενα κλας, ενα στορυ.Τα τουρκικα ειναι η πεμπτουσια της παρακμης.

Εγώ πάντως προσωπικά δεν διακρίνω "ένα κλας, ένα στόρυ" ούτε στα αργεντίνικα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αρίσταρχος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αρίσταρχος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 271 μηνύματα.
Ἀτρόμητοι!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theodwra.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η theodwra. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Mην εξισωνεις τα αργεντινικα με τα τουρκικα.Τα αργεντινικα εχουν ενα κλας, ενα στορυ.Τα τουρκικα ειναι η πεμπτουσια της παρακμης.
Τα αργεντίνικα πραγματικά είναι σκάλες ανώτερα από όλα!!(μεξικάνικα,βραζιλιάνικα και κυρίως από τα τούρκικα που επαναλαμβάνουν την ίδια ιστορία συνεχώς!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Τα αργεντίνικα πραγματικά είναι σκάλες ανώτερα από όλα!!(μεξικάνικα,βραζιλιάνικα και κυρίως από τα τούρκικα που επαναλαμβάνουν την ίδια ιστορία συνεχώς!!)
Great minds think alike as it seems δεσποινις ευροβουλευτινα.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
εμένα το αγαπημένο μου ήταν οι ατρόμητοι...θυμάμαι το έβλεπα στο δημοτικό κάθε μεσημέρι μετά το σχολείο...ήταν τέλειο :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top