Καλύτερη λατινοαμερικανική παιδικοεφηβική σειρά

Ποια η καλύτερη λατινοαμερικανική παιδικοεφηβική σειρά

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 92)
  • Carrusel

    Ψήφοι: 10 10.9%
  • Chiquititas

    Ψήφοι: 10 10.9%
  • Cebollitas

    Ψήφοι: 37 40.2%
  • El diario de Daniela

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Rebelde way

    Ψήφοι: 20 21.7%
  • Patito feo

    Ψήφοι: 2 2.2%
  • Καμία

    Ψήφοι: 13 14.1%

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
Μα γιατί κανένας δεν πήγαινε τη Μια? :P
Θυμάμαι παντού την θάβανε και την είχανε σε λιγότερη εκτίμηση από τους υπόλοιπους.
Μια εποχή 'εφτασα στο σημείο να τη λυπάμαι που δεν είναι τόσο δημοφιλής. :redface:

Καλή ήταν μωρέ αλλά η Μαρίζα μου άρεσε περισσότερο σαν χαρακτήρας.Τη Μία αν θυμάμαι καλά τη συμπάθησα περισσότερο προς το τέλος που σοβάρεψε λιγάκι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Καλή ήταν μωρέ αλλά η Μαρίζα μου άρεσε περισσότερο σαν χαρακτήρας.Τη Μία αν θυμάμαι καλά τη συμπάθησα περισσότερο προς το τέλος που σοβάρεψε λιγάκι.
Χμμ δεν θυμάμαι και πολύ την υπόθεση για να δω ποια συμπαθούσα πιο πολύ. Νομίζω τη Μια για το λόγο που ανέφερα παραπάνω και γιατί η Μαριζα είχε απαίσια μαλλιά σε μια φάση. :P
Αλλά ο έρωτας είναι ο Μανουελ. :redface: Από τα αγόρια απλά ο Πάμπλο έφαγε σκόνη για μένα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
Χμμ δεν θυμάμαι και πολύ την υπόθεση για να δω ποια συμπαθούσα πιο πολύ. Νομίζω τη Μια για το λόγο που ανέφερα παραπάνω και γιατί η Μαριζα είχε απαίσια μαλλιά σε μια φάση. :P
Αλλά ο έρωτας είναι ο Μανουελ. :redface: Από τα αγόρια απλά ο Πάμπλο έφαγε σκόνη για μένα.:P

Τώρα θα εννοείς είτε όταν τα έκανε ράστα είτε όταν και καλά τα έκοψε μόνη της από το θυμό της για κάτι (ναι το θυμάμαι :redface: )!
Έλα μωρέ καλούλης ήταν ο Πάμπλο! :redface:
Ααχχ Μανουέλ :inlove::inlove::inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
H Μία; :P

Προσωπικά από τις κοπέλες προτιμούσα τη Μαρίζα. :redface:

Η Μία ήταν χαζή και η Μαρίζα γαμάτη! :D
Ναι αλλα η Μια ηταν κουκλαρα και η Μαριζα ασχημη.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
Ναι αλλα η Μια ηταν κουκλαρα και η Μαριζα ασχημη.:P

Ότι είχε πολύ ωραία χαρακτηριστικά η Μία είχε,αλλά όχι και άσχημη η Μαρίζα.Μια χαρά γλυκιά κοπέλα ήταν.Και δεν ήταν και χαζογκόμενα σαν τη Μία. :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Τώρα θα εννοείς είτε όταν τα έκανε ράστα είτε όταν και καλά τα έκοψε μόνη της από το θυμό της για κάτι (ναι το θυμάμαι :redface: )!
Έλα μωρέ καλούλης ήταν ο Πάμπλο! :redface:
Ααχχ Μανουέλ :inlove::inlove::inlove:
Ναι τα ράστα εννοώ. Και εγώ το θυμάμαι αυτό που τα έκοψε. Βασικά ούτε τότε δεν μου άρεσαν αλλά τα ράστα ήταν απαίσια. :P
Υπάρχουν και καλύτερες εκδοχές του καστανόξανθου - γαλανομάτη. :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
Ναι τα ράστα εννοώ. Και εγώ το θυμάμαι αυτό που τα έκοψε. Βασικά ούτε τότε δεν μου άρεσαν αλλά τα ράστα ήταν απαίσια. :P
Υπάρχουν και καλύτερες εκδοχές του καστανόξανθου - γαλανομάτη. :pfff:

Ήταν ωραίος και πες ό,τι θες. :redface::P

Πωωω ποιον θυμήθηκα τώρα;

Τη Σόνια τη μαμά της Μαρίζας!Πόσο τέλεια μπορεί να ήταν; :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Ήταν ωραίος και πες ό,τι θες. :redface::P

Πωωω ποιον θυμήθηκα τώρα;

Τη Σόνια τη μαμά της Μαρίζας!Πόσο τέλεια μπορεί να ήταν; :D:D:D
Καλά δεν τον είπα άσχημο. :redface:Κλικ πάντως δεν μου έκανε. :P
Μια που έκανε συνέχεια την υστερική και είχε κάνει πολλές πλαστικές?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
Καλά δεν τον είπα άσχημο. :redface:Κλικ πάντως δεν μου έκανε. :P
Μια που έκανε συνέχεια την υστερική και είχε κάνει πολλές πλαστικές?

Μπροστά στον Μανουέλ ούτε εμένα.Αλλά γενικά ήταν πολύ γλυκούλης. :redface:

Ναι ναι ναι,αυτή! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Καρουζέλ. Για τη σκύλα τη Μαρία Χουακίνα. Παιδικός έρωτας. :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Δεν ήταν εφηβική,για μένα όμως η καλύτερη λατινιαμερικάνικη σειρά ήταν μακράν η "Μιλάγκρος η ατίθαση"...
Για να θυμούνται οι παλιοί και να μαθαίνουν οι καινούριοι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Γαμωτο αυτο το Καρουζελ γιατι δε μου θυμιζει κατι? Εγω τα χα λιωσει αυτα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

youhou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο takis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 352 μηνύματα.
Δεν ήταν εφηβική,για μένα όμως η καλύτερη λατινιαμερικάνικη σειρά ήταν μακράν η "Μιλάγκρος η ατίθαση"...
Για να θυμούνται οι παλιοί και να μαθαίνουν οι καινούριοι!

Σαν το ''Μαρια της γειτονιας'' δεν εχει!
Παρτε και μια γευση να ευθυμησετε λιγο:P.
https://www.youtube.com/watch?v=ZD702abh_Pc

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
Σαν το ''Μαρια της γειτονιας'' δεν εχει!
Παρτε και μια γευση να ευθυμησετε λιγο:P.
https://www.youtube.com/watch?v=ZD702abh_Pc


Θυμάμαι ότι τη φοβόμουν πολύ τη Σοράγια τότε.Τώρα τη βρίσκω φοβερή! :redface::P

Και η Εσμεράλντα μου άρεσε. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Σαν το ''Μαρια της γειτονιας'' δεν εχει!
Παρτε και μια γευση να ευθυμησετε λιγο:P.
https://www.youtube.com/watch?v=ZD702abh_Pc

Μην τσακωθουμε τωρα.....:PΗ μιλαγκρος ηταν γροθια στο κατεστημενο των λατινοαμερικανικων σειρων...Χωρις κλισε,ανατρεπτικη,αλλο πραγμα!Η "Μαρια της γειτονιας" ηταν απλα για μια προλεταρια που εισεβαλε στην αστικη ταξη κ γνωρισε το σκληρο προσωπο του καπιταλισμου!(βλ Σοραγια Μοντενεγρο):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Μόνο εγώ 'εβλεπα την Παουλίνα? :redface:
Κορυφή οι σκηνές που η Πάολα κάνει ότι έχει παραλύσει για να τον ξανακερδίσει. :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fata_Morgana

Νεοφερμένος

Η Fata_Morgana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Είδα όπως όλα τα παιδάκια και εγώ Ατρόμητους και γενικά πιστεύω πως είναι από τις καλλίτερες τέτοιου είδους σειρές που παίχτηκαν από ελληνικά κανάλια. Γενικά ρε παιδί μου έβγαζε και ένα άλφα κοινωνικό μήνυμα:P Προωθούσε τον αθλητισμό και την άμιλλα, την φιλία και μέχρι και οι κακοί του κάποια στιγμή μαλάκωναν. Θυμάμαι χαρακτηριστικά πως ο αρχηγός-κακός όταν χρειάστηκε ο προπονητής των Ατρόμητων αίμα πήγε και του έδωσε.

Έχω δει ακόμα Τσικιτίτας αν και ποτέ δεν μου άρεσε ιδιαίτερα. Ανυπότακτες καρδιές και Φλορεσιέντα ποτέ αν και υπήρχαν μερικοί στο σχολείο που τα έβλεπαν:/:

Από την άλλη εγώ είχα πάει και κατευθείαν στα βαριά, Μαριμάρ, Εσμεράλντα, Μαρία της Γειτονιάς, Πάολα και Παολίνα:P Τα είδα και τα τέσσερα από την αρχή μέχρι το τέλος παρέα με την γιαγιά μου. Και μια έπικ σκηνή του πιο έπικ χαρακτήρα έβερ https://www.youtube.com/watch?v=YiWMpYBXWOQ&feature=related
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

youhou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο takis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 352 μηνύματα.
Θυμάμαι ότι τη φοβόμουν πολύ τη Σοράγια τότε.Τώρα τη βρίσκω φοβερή! :redface::P

Και η Εσμεράλντα μου άρεσε. :redface:

Καλα, η Εσμεραλντα ειχε φοβερο σεναριο!
Στην αρχη ηταν αυτη τυφλη, μετα ξετυφλωνεται, και στο καπακι τυφλωνεται ο γκομενος της.:D
Επικο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Η Εσμεραλντα ηταν πολυ καλο! Η Παολα μετριο και υπερεκτιμημενο θεωρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Μην τσακωθουμε τωρα.....:PΗ μιλαγκρος ηταν γροθια στο κατεστημενο των λατινοαμερικανικων σειρων...Χωρις κλισε,ανατρεπτικη,αλλο πραγμα!
Βλακείες. Η καλύτερη ήταν η Καταλίνα και οι στητοί στόχοι της. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top