Γεωπονία στο Διεθνές Πανεπιστήμιο

Guest 092931

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γεια σε όλους. Ποια είναι η άποψή σας για το συγκεκριμένο τμήμα; Γνωρίζω οτι είναι νέο τμήμα και δεν υπάρχουν αρκετές πληροφορίες, όμως, παρόλα αυτά, τί πιστεύετε;
Ενδιαφέρεται για γεωπονία ενας φίλος μου, όμως δε πιάνει το αντίστοιχο τμήμα του ΑΠΘ, το οποίο ήταν ο στόχος του.
 

Angelaras786

Νεοφερμένος

Ο Angelaras786 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Ειδα το πρόγραμμα σπουδών....
Καλο μου φαίνεται. Εχει πολύ ενδιαφέροντα μαθήματα και πιστεύω οτι η ποιότητα της διδασκαλίας τους θα είναι καλή.
Αν το πιανει, κατα τη γνώμη μου, ας το τολμήσει!!
 

TatRew

Νεοφερμένος

Ο TatRew αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής του τμήματος Γεωπονίας ΔΙ.ΠΑ.Ε.. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Θέλω να μου πείτε μια γνώμη για την κατεύθυνση αγροτικής οικονομίας στο διπαε γεωπονίας και τι επαγγελματική αποκατάσταση έχει και πόσο ασχολείται με στατιστική
 

Nick234

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nick234 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 804 μηνύματα.
Ως πρώην φοιτητής γεωπονικής σε αυτή την κατεύθυνση μπορώ να σου πω ότι αξίζει. Είναι ωραία κατεύθυνση και όσον αφορά την στατιστική δεν θα συναντήσεις τίποτα το δύσκολο. Μετά από αυτή την κατεύθυνση θα μπορέσεις να εργαστείς σε γραφεία, επιχειρήσεις, συνεταιρισμούς και στο δημόσιο.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top