[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2019

Eua5

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eua5 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 232 μηνύματα.
Καλησπέρα με βάση την κλιμάκωση πόσο πιστεύετε ότι θα είναι περίπου η φαρμακευτική Πάτρας και το βιολογικό Αθήνα; εγώ έχω 17.465 μόρια και αμφιβάλλω αν τα πιάνω...
 

Galaxy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Galaxy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 355 μηνύματα.
Καλησπέρα με βάση την κλιμάκωση πόσο πιστεύετε ότι θα είναι περίπου η φαρμακευτική Πάτρας και το βιολογικό Αθήνα; εγώ έχω 17.465 μόρια και αμφιβάλλω αν τα πιάνω...


Μαλλον οχι κοριτσι, αλλα σιγουρα πιανεις περιφερειακο βιολογικο (πατρα,κρητη). Δικαιουσαι μετεγγραφη?
 

ChrisFromGreece

Νεοφερμένος

Ο ChrisFromGreece αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Υπάρχει περίπτωση τα τμήματα του ΟΠΑ να ανέβουν πάνω από 1000 μόρια?
 

Eua5

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eua5 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 232 μηνύματα.
Μαλλον οχι κοριτσι, αλλα σιγουρα πιανεις περιφερειακο βιολογικο (πατρα,κρητη). Δικαιουσαι μετεγγραφη?

Ευχαριστώ πολύ. Ναι δικαιούμαι μετεγγραφή αλλά επειδή είναι η 2η φορά που δίνω (ήθελα ιατρική) είμαι ήδη γραμμένη στο βιολογικό του ΕΚΠΑ από πέρυσι (είχα περάσει βιολογικό Κρήτης και πήρα μετεγγραφή για Αθήνα)
 

Galaxy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Galaxy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 355 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ. Ναι δικαιούμαι μετεγγραφή αλλά επειδή είναι η 2η φορά που δίνω (ήθελα ιατρική) είμαι ήδη γραμμένη στο βιολογικό του ΕΚΠΑ από πέρυσι (είχα περάσει βιολογικό Κρήτης και πήρα μετεγγραφή για Αθήνα)


Σωστα, ειχαμε ξαναμιλησει για αυτο σε αλλο θεμα :laugh:
 

Jowanna

Νεοφερμένος

Η Jowanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Υπάρχει περίπτωση τα τμήματα του ΟΠΑ να ανέβουν πάνω από 1000 μόρια?

Ρε συ πολλά μου ακούγονται 1000 μόρια...
Δεν νομίζω,βέβαια είναι ανάλογα με το τμήμα που θέλεις!Αν επιτρέπεται ποια σχολή σε ενδιαφέρει; :thanku:
 

Eua5

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eua5 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 232 μηνύματα.

ChrisFromGreece

Νεοφερμένος

Ο ChrisFromGreece αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Ρε συ πολλά μου ακούγονται 1000 μόρια...
Δεν νομίζω,βέβαια είναι ανάλογα με το τμήμα που θέλεις!Αν επιτρέπεται ποια σχολή σε ενδιαφέρει; :thanku:
Οργάνωσης και διοίκησης επιχειρήσεων στο ΟΠΑ.Εσένα?:pleasantry:
 

Jowanna

Νεοφερμένος

Η Jowanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Οργάνωσης και διοίκησης επιχειρήσεων στο ΟΠΑ.Εσένα?:pleasantry:
Στατιστική στο ΟΠΑ :smartass:
Κοίτα πέρυσι είχε 15.460 και είχε ανέβει 446 μόρια η Οργάνωση και διοίκησης επιχειρήσεων.Απο το 2015 μέχρι το 2017 είχε κάθοδο και ανέβηκε.Ίσως να ανέβει το πολύ (για εμενα) 500 μόρια,δεν νομίζω πιο πάνω!Μην ξεχνάς ότι έχουν αυξηθεί και οι εισακτεοι φέτος οπότε πίστευω ότι μπορεί να περάσεις εκεί!
Βέβαια όλα αυτά είναι η προσωπική μου άποψη...κανείς δεν μπορεί να ξέρει μέχρι να βγουν τα αποτελέσματα!
Καλή επιτυχία!!!
 

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
https://paneponic.blogspot.com/2019/07/2_11.html

Μετά από πολύ κόπο έχω έτοιμες και τις εκτιμήσεις για το 2ο πεδίο. Ακολουθούν και άλλες σχολές σύντομα;)

:thumbsup: μπράβο σου κατάφερες και μπήκες ιατρική και βοηθάς τα παιδιά στο blog. Μπράβο, μπράβο και πάλι μπράβο.,

Αρχική δημοσίευση από: Λένω
΄Οποιος ενδιαφέρεται για εκτιμήσεις βάσεων, ας παρακολουθεί.
https://panhellenicexams.blogspot.com/
Ο Χρήστος δυστυχώς δεν μας κάνει την τιμή να γράφει στο forum που τον ανέδειξε. Πάντως κάνει σοβαρή δουλειά και αξίζει να παρακολουθεί κάποιος τον blog του.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Elmarsia

Νεοφερμένος

Η Elmarsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
:thumbsup: μπράβο σου κατάφερες και μπήκες ιατρική και βοηθάς τα παιδιά στο blog. Μπράβο, μπράβο και πάλι μπράβο.,


Ο Χρήστος δυστυχώς δεν μας κάνει την τιμή να γράφει στο forum που τον ανέδειξε. Πάντως κάνει σοβαρή δουλειά και αξίζει να παρακολουθεί κάποιος τον blog του.


Ευχαριστώ πολύ!!! Το έχω περάσει 3 χρονιές οπότε είναι χαρά μου να βοηθάω όσο μπορώ :D
 

jmar

Νεοφερμένος

Η jmar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,976 μηνύματα.
Έστειλα μήνυμα στο Χρήστο και μου είπε ότι στο 4ο πεδίο στις υψηλόβαθμες σχολές θα έχουμε άνοδο 350-400 μόρια max και στις μεσαίες και χαμηλόβαθμος σχολές μέχρι 200 μόρια άνοδο.

Γνωρίζουμε κάτι για το διοίκησης του Εκπα;Που θα κινηθεί;

Καμία εκτίμηση;
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Praxis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Praxis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Φοβερές εκτιμήσεις, σε σχολές όπως αστυφυλάκων και αξιωματικών θα πάει λέει η παραπάνω ή παρακάτω...τρομερό, εγώ νόμιζα πως θα πήγαινε πλάγια;
 

tsiobieman

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 798 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,976 μηνύματα.
το καλό που τους θέλω όχι , αν ανέβει η βάση τόσο πολύ θα ανέβει και ο πήχης :( . Λογικά κατά 200-300 μόρια υπολογίζω.


Μίλησα με τον Χρήστο και μου είπε ότι οι υψηλόβαθμες σχολές θα ανέβουν το πολύ 400 μόρια.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top