Ρωσική Γλώσσα - Φιλολογία και Σλαβικές Σπουδές

Varsakoufios

Νεοφερμένος

Ο Varsakoufios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Γεια σας. Θα ήθελα μια ενημέρωση. Με ενδιαφέρει η σχολή Ρωσικής Γλώσσας και Φιλολογίας και Σλαβικών Σπουδών. Αν είναι δυνατόν θα ήθελα να με ενημερώσει κάποιος φοιτητής που βρίσκετε τουλάχιστον 2-3 χρόνια σε αυτή τη σχολή για μερικά πράγματα. Καταρχήν θα ήθελα να με ενημερώσετε σχετικά με τη δυσκολία της ρωσικής γλώσσας. Η αλήθεια είναι πως τρέφω ένα μεγάλο πάθος για αυτή τη γλώσσα και αντίστοιχα τον πολιτισμό και την ιστορία της και έχω προσπαθήσει να μάθω μόνη μου και μέχρι ένα σημείο. Νομίζω τα κατάφερα καλά για εκείνο το χρονικό διάστημα αλλά μετά τα άφησα λόγω πίεσης χρόνου. Οπότε θα ήθελα να μου πείτε αν θα έχω την δυνατότητα να τη μάθω άψογα στη σχολή, εννοείται αν δείξω και το κατάλληλο ενδιαφέρον. Επιπλέον θα ήθελα να μάθω φυσικά για την επαγγελματική αποκατάσταση. Άτομα που έχουν αποφοιτήσει έχουν βρει δουλειά; Συγκεκριμένα τους δόθηκε μια ευκαιρία ως διερμηνείς ή για τη δουλειά αυτή ζητούνται επιφανείς απόφοιτοι; Αν μπορούσατε να μου απαντήσετε το συντομότερο δυνατόν θα μου ήταν πολύ χρήσιμο.Ευχαριστώ πολύ για το χρόνο σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

angelina95

Νεοφερμένος

Η angelina95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
ενδιαφερομαι και εγω για κατατακτηριες!!! ειμαι απο Θεσσαλονικη και δεν μου ειναι ευκολο να ρωτησω πληροφοριες απευθειας στη σχολη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top