[Πανελλήνιες ΕΠΑΛ 2011] Τι σχολές δηλώσατε ;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

sxetlant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Τις 5 πρώτες επιλογές και αν θέλετε και τα μόριά σας
1.ΣΤΥΑ
2.ΣΥΔ
3.Αστυφυλάκων
4.Πληροφορική Αθήνας
5.Αυτοματισμού Πειραιά

μόρια: 1730
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΜαθητήςΕΠΑΛ

Νεοφερμένος

Ο ΜαθητήςΕΠΑΛ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 72 μηνύματα.
1.Πληροφορική Αθήνας
2.Πληροφορική Θεσσαλονίκης
3.Ηλεκτρονικών Υπολογιστικών Συστημάτων ΤΕΙ Πείραια
4.Εφαρμοσμένης Πληροφορικής Και Πολυμέσων.

αυτες είναι οι πρώτες 4 επιλογές.

Μόρια:1815.

Εσυ πως και ξαναέδωσες;δεν παλεύετε το TEI αυτοματισμού?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Roronoa-chan

Νεοφερμένος

Ο Roronoa-chan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
γεια ειμαι νεος στο φορουμ και εχω μια απορια(δεν ηξερα σε ποια κατηγορια να γραψω )......απο τομεα υγειας και προνοιας μπορω να δηλωσω στρατιωτικες σχολες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elnionio

Νεοφερμένος

Ο elnionio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
γεια ειμαι νεος στο φορουμ και εχω μια απορια(δεν ηξερα σε ποια κατηγορια να γραψω )......απο τομεα υγειας και προνοιας μπορω να δηλωσω στρατιωτικες σχολες?
ναι μπορεις να δηλωσης.............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top