Οίκοι ανοχής και ιερόδουλες: ποια η γνώμη σας;

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,233 μηνύματα.
Ακόμα με τις ιερόδουλες ασχολείστε? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
Απομακρυνε τις εταιρες απο μια κοινωνια και θα δημιουργηθει συγχηση ηθων. Αγιος Φραγκισκος (νομιζω κιολας).

Αν δεν υπαρχαν πορνες θα γινοταν ο κακος χαμος απο βιασμους. Παντως για εναν εφηβο δε συνιστο να αποκτηση ετσι την πρωτη του εμπειρια, εγω δεν εχω υπαρξει και αυτοπτης μαρτυρας αλλα δεν ειναι δυσκολο να φανταστω , εχω ακουσει κ απο φιλους.

Αν δεν υπήρχαν πόρνες είχε πει κάποτε ο Άγιος Καυλαγκίσκος, από τους σημαντικότερους πατέρες της εκκλησίας μας: "Αι ψυχαί των ανθρώπων θα βασανίζοντο, ιδίως των ανδρών καθότι έχουσι τάσιν προς γ@μ*σι, ισχυροτέραν των γυναικών. Οι πατεράδες θα συνουσιάζοντο με τας θυγατέρας των, οι μητέρες θα πηδιόνταν από τα ανήλικα τέκνα των, λόγω της διακοπής των ιερών εικονικών πορνοτόπων*. Η κατάστασις..." (σ. 206, 2011)

* Η ανωτέρω φράση διευκρινίζεται σε ειδική υποσημείωση των συγγραφέων και νοείται, προφητεύεται ορθότερα, η εκταταμένη χρήση των πορνογραφικών ιστοσελίδων (youτζιζ, yοuπορν κ.α.) από την νεολαία.

Γεώργιος Παπανδρέου, Θεόδωρος Πάγκαλος (2011). Διδαχαί και προφητείαι στερημένων γερόντων. Εκδόσεις Espresso: Αθήνα.



-Υπάρχουν και κοπέλες που το επιλέγουν αυτό το επάγγελμα.Σίγουρα όχι στην Ταϋλάνδη,εδώ όμως ναι,είναι πιθανό.
Τα πάντα είναι πιθανά.

Όπως θα έλεγε κι ένας παλιός μου φίλος: Όσο επιλέγουμε ελεύθερα τα επαγγέλματα εμείς οι καθαροί:worry: άλλο τόσο ελεύθερα επιλέγουν κι εκείνες το επάγγελμα που κάνουν.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

"Ότι είναι νόμιμο είναι κι ηθικό" είχε πει σ' ένα παράθυρο ένας ταλαντούχος κι αξιόμαχος σύντροφος.




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
η δουλεια δεν ειναι ντροπη. εγω αυτο ξερω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

germ1984

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νάσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 266 μηνύματα.
Προσωπικά δεν με απασχολεί πως ντύνεται η άλλη αλλά πως φέρεται. Γιατί μπορεί να ντύνεται σαν καλόγρια αλλά να είναι η μεγαλύτερη πουτ...
Δεν κάνουν τα ράσα τον παπά λέει μια σοφή παροιμία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kossal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Μάλλον κάποιοι εδώ μέσα δεν έχουν καταλάβει ότι η ζωή δεν είναι ρόδινη για όλους ούτε έυκολη με χρήματα του μπαμπάκα και της μαμάς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Μάλλον κάποιοι εδώ μέσα δεν έχουν καταλάβει ότι η ζωή δεν είναι ρόδινη για όλους ούτε έυκολη με χρήματα του μπαμπάκα και της μαμάς...

αυτό περίμενα να διαβάσω:) και ειλικρινα ΚΡΑΖΩ όλους αυτούς που πάνε σε ιερόδουλες. Λες και θελουν να αποδειξουν στους γυρω τους πως ναι είναι ανίκανοι να ρήξουν ένα κορίτσι:mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
αυτό περίμενα να διαβάσω:) και ειλικρινα ΚΡΑΖΩ όλους αυτούς που πάνε σε ιερόδουλες. Λες και θελουν να αποδειξουν στους γυρω τους πως ναι είναι ανίκανοι να ρήξουν ένα κορίτσι:mad::mad::mad:

τι κραζεις ελεος η απαντηση μου συμφωνω απολυτως με τα λογια του..
διψασμενοι για λιγες στιγμες τρυφερότητας
πατα και δες 3.21


Μάλλον κάποιοι εδώ μέσα δεν έχουν καταλάβει ότι η ζωή δεν είναι ρόδινη για όλους ούτε έυκολη με χρήματα του μπαμπάκα και της μαμάς...
σωστο αλλα στην ελλαδα δυσκολα αυτο ισχυει για την πλειοψηφια των κοριτσιών αυτων.ειναι επιλογη τους και συνηθως πληρονονται αρκετα καλα.τωρα για τις ξενες(συνηθως και τις λιγες ελληνιδες) που δεν ειναι εκει αυτόβουλα, οκ ειναι αν μη τι αλλο καταθλιπτικό....:/:





Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΤΡΟΠΗ.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ssalex

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ssalex αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
προσωπικα δεν εχω παει..ομως δεν βρισκω κακο το γεγονος να υπαρχουν και οικοι και ιεροδουλες.επιπλεον δεν ειναι μονο το οτι δεν μπορει καποιος να βρει κοριτσι, αλλα μπορει καποιος να παει γιατι ξερει πως θα το απολαυσει περισσοτερο απο μια σχεση του (πχ) γιατι αν μη τι αλλο η κοπελα θα κανει αυτο που εχει μαθει..την δουλεια της..κακως τις κραζετε λοιπον διοτι αν το μονο προτερημα πανω τους ειναι το σωμα τους , καπως πρεπει να ζησουν και αυτες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dreamer95

Νεοφερμένος

Η dreamer95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Υπάρχουν πολύ καλύτεροι τρόποι για να αξιοποιήσουν τα προσόντα τους....και το να πηγαίνει κάποιος εκεί δεν είναι ξεφτίλα για τον άντρα αλλά για την γυναίκα...και δεν καταλαβαίνω γιατί οι άντρες πρέπει να έχουν το <<δικαίωμα>> να πηγαίνουν σε αυτά τα σπίτια και να μην κρίνονται από κανέναν ενώ αν μια γυναίκα πάει σε κάποιο αντίστοιχο σπίτι και κάνει κάτι με έναν άγνωστο άντρα θεωρείται εξώλης και προώλης /?? λοιπόν δεν κατηγορώ τις γυναίκες αυτών των σπιτιών απλά θεωρώ ότι από την στιγμή που δεν ζούμε στον μεσαίωνα και οι γυναίκες είναι απελευθερωμένες στις αντιλήψεις τους και δεν περιμένουν την πρώτη νύχτα του γάμου για να κάνουν έρωτα και οι άντρες μπορούν να πηγαίνουν με κοπέλες που νιώθουν πράγματα για αυτές εκτός από την ηδονή!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kollhmenh

Νεοφερμένος

Η kollhmenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
προσωπικα ποτε δεν θα εκανα σχεση με αντρα που εχει παει με ιεροδουλες. ελεος. αυτες πρεπει να κουβαλανε ολων των ειδων τα σμν. ακομα κι αν δεν εχει κολλησει τιποτα ο ιδιος, αυτο δειχνει κατι για την παιδεια και τον χαρακτηρα του
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κaτε_αlx

Πολύ δραστήριο μέλος

Η κaτε_αlx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,545 μηνύματα.
προσωπικα ποτε δεν θα εκανα σχεση με αντρα που εχει παει με ιεροδουλες. ελεος. αυτες πρεπει να κουβαλανε ολων των ειδων τα σμν. ακομα κι αν δεν εχει κολλησει τιποτα ο ιδιος, αυτο δειχνει κατι για την παιδεια και τον χαρακτηρα του


γιατί πιστεύεις ότι με όσους έχεις κάνει σχέση μέχρι στιγμής δεν έχουν πάει σε κάποιο οίκο ανοχής; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
γιατί πιστεύεις ότι με όσους έχεις κάνει σχέση μέχρι στιγμής δεν έχουν πάει σε κάποιο οίκο ανοχής; :hmm:
ε η κοπέλα ειναι 17 χρονών:hmm: άμα πηγαίνουν και απο τα 16 σε οίκους ανοχής..ζήτω που καήκαμε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kollhmenh

Νεοφερμένος

Η kollhmenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
γιατί πιστεύεις ότι με όσους έχεις κάνει σχέση μέχρι στιγμής δεν έχουν πάει σε κάποιο οίκο ανοχής; :hmm:

για να σου λυσω την απορια δεν εχω κανει καμια σχεση μεχρι τωρα:P αυτο δεν αλλαζει κατι ομως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pop corn

Πολύ δραστήριο μέλος

Η pop corn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
ακομα κι αν δεν εχει κολλησει τιποτα ο ιδιος, αυτο δειχνει κατι για την παιδεια και τον χαρακτηρα του
...:confused:

...εύστοχο το nickname σου. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κaτε_αlx

Πολύ δραστήριο μέλος

Η κaτε_αlx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,545 μηνύματα.
ε η κοπέλα ειναι 17 χρονών:hmm: άμα πηγαίνουν και απο τα 16 σε οίκους ανοχής..ζήτω που καήκαμε:P

εμ ξέρεις δεν λέω για την κοπέλα αλλά για τις σχέσεις της! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
εμ ξέρεις δεν λέω για την κοπέλα αλλά για τις σχέσεις της! :P
προφανώς..έστω και 20 χρονών..για μένα το ίδιο είναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κaτε_αlx

Πολύ δραστήριο μέλος

Η κaτε_αlx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,545 μηνύματα.
προφανώς..έστω και 20 χρονών..για μένα το ίδιο είναι

δεν διαφωνώ σε καμιά περίπτωση.. απλά έχω ακούσει διάφορες ιστορίες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boss.

Δραστήριο μέλος

Ο boss. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Μύκονος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 784 μηνύματα.
πρωτον οι δηλωμενες, δηλαδη αυτες που εχουν την επιχειρηση τους, το γνωστο μας μπουρδελο, ειναι υποχρεωμενες αρκετα συχνα να κανουν εξετασεις, δωρεαν στα δημοσια νοσοκομεια της χωρας,ετσι ωστε να ανανεωνουν την αδεια τους!
δευτερον, ναι οντως η δουλεια δεν ειναι ντροπη, σωστο αυτο, αλλα δεν ειναι οτι καλυτερο κοπελες να στρεφονται προς αυτο το επαγγελμα, δηλαδη νταξει, καλο ειναι να μην ειμαστε ρατσιστες κ προκατηλημενοι με κανεναν, αλλα ας μην το προβαλουμε και ως κατι "ελα, μωερε, νταξει χαλαραααα"
τριτον θα ηθελα παρα πολυ,να γνωριζα σε προσωπικο επιπεδο μια τετοια τυπισσα, πραγματικα πιστευω πως εχω πολλα να μαθω, και οχι δεν εννοω σχετικα με το σεξ, αλλα σχετικα με σκεψεις που θα εκανε, και με τελειες συζητησεις που θα μπορουσαμε να κανουμε!
τεταρτον, προσωπικα δεν ετυχε ποτε να παω, νταξει δεν θα αισθανομουν καλα, αμα γνωριζα οτι κανω κατι με μια τυπισσα, και το κανει απλα και μονο για τα λεφτα, βεβαια, υπαρχουν παντου γυρω μας, τετοιες, μια βολτα, απο την fashion νυχτερινη ζωη της αθηνας θα σας πεισει παρα πολυ! αλλα σε καθε περιπτωση θα μπορουσα να δικαιολογησω ενα παιδι του γυμνασιου οπου οι ορμονες εχουν βαρεσει κοκκινο,οπως και κανα παλικαρι σε κανα χωριο,οπου για να χουφτωσεις λιγακι πρεπει και να παντρεφτεις!
πεμπτον kollhmenh δεν χρειαζοταν να μας πεις πως δεν εχεις ποτε σχεση στα 17 σου, φαινεται! ενα θα σου πω μονο, η γιαγια μου ειναι καπου στα 80 και ειναι υπερ της "επαναστασης" του 67.... εεε αυτη η γυναικα ειναι πιο προοδευτικη απο σενα! φανταζομαι πως ονειρευεσαι να παντρευτεις κανα μπατσο ετσι "σοβαρο" εεε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,342 μηνύματα.
Προσωπικά δεν έχω πάει ποτέ με ιερόδουλη κι ούτε πρόκειται...αλλά βρείτε μου έναν άνθρωπο ο οποίος πήγε σε οίκο ανοχής με άδεια από το Κράτος και κόλλησε το παραμικρό!
Εγώ περισσότερο φοβάμαι κάτι 19άρες-20άρες που στα 15-16 τους πήγαιναν μ'όποιον έβρισκαν χωρίς καμία προφύλαξη και σήμερα κυκλοφορούν ελεύθερες κι ωραίες...τη βλέπεις τώρα την άλλη κουκλάρα,σοβαρή κ.λπ. και δεν έχεις την παραμικρή ιδέα τι έκανε πριν λίγα χρόνια!
Γι'αυτό ομορφάντρες μου,πάντα σκούφο!Δε πα'να λένε και να σας τάζουν τον ουρανό με τ'άστρα...
Ακούω από κάτι φίλους και γνωστούς που τακτοποιούν τις δικές τους χωρίς την παραμικρή προφύλαξη επειδή (και καλά) τις ξέρουν και είναι μαζί καιρό!Για τους Ρωσοπόντιους και τους Αλβανούς όμως που τις ξεπέταγαν όταν πήγαιναν Γυμνάσιο/Λύκειο δε θα μάθουν ποτέ!:whistle:
Αυτοί θα το φάνε το κεφάλι τους...

Για να καταλάβετε...
https://www.gazzetta.gr/genikes-eide...24-sta-16-kai-horis-prophulaxeis-oi-ellenides

πεμπτον kollhmenh δεν χρειαζοταν να μας πεις πως δεν εχεις ποτε σχεση στα 17 σου, φαινεται! ενα θα σου πω μονο, η γιαγια μου ειναι καπου στα 80 και ειναι υπερ της "επαναστασης" του 67.... εεε αυτη η γυναικα ειναι πιο προοδευτικη απο σενα! φανταζομαι πως ονειρευεσαι να παντρευτεις κανα μπατσο ετσι "σοβαρο" εεε??

Εντάξει η κοπέλα είπε την άποψή της,λάθος σωστή αυτή είναι...ας είμαστε λίγο πιο κόσμιοι!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boss.

Δραστήριο μέλος

Ο boss. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Μύκονος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 784 μηνύματα.
Προσωπικά δεν έχω πάει ποτέ με ιερόδουλη κι ούτε πρόκειται...αλλά βρείτε μου έναν άνθρωπο ο οποίος πήγε σε οίκο ανοχής με άδεια από το Κράτος και κόλλησε το παραμικρό!
Εγώ περισσότερο φοβάμαι κάτι 19άρες-20άρες που στα 15-16 τους πήγαιναν μ'όποιον έβρισκαν χωρίς καμία προφύλαξη και σήμερα κυκλοφορούν ελεύθερες κι ωραίες...τη βλέπεις τώρα την άλλη κουκλάρα,σοβαρή κ.λπ. και δεν έχεις την παραμικρή ιδέα τι έκανε πριν λίγα χρόνια!
Γι'αυτό ομορφάντρες μου,πάντα σκούφο!Δε πα'να λένε και να σας τάζουν τον ουρανό με τ'άστρα...
Ακούω από κάτι φίλους και γνωστούς που τακτοποιούν τις δικές τους χωρίς την παραμικρή προφύλαξη επειδή (και καλά) τις ξέρουν και είναι μαζί καιρό!Για τους Ρωσοπόντιους και τους Αλβανούς όμως που τις ξεπέταγαν όταν πήγαιναν Γυμνάσιο/Λύκειο δε θα μάθουν ποτέ!:whistle:
Αυτοί θα το φάνε το κεφάλι τους...

Για να καταλάβετε...
https://www.gazzetta.gr/genikes-eide...24-sta-16-kai-horis-prophulaxeis-oi-ellenides



Εντάξει η κοπέλα είπε την άποψή της,λάθος σωστή αυτή είναι...ας είμαστε λίγο πιο κόσμιοι!:)

να τος και αλλος, δηλαδη αμα στα 16 πηγαιναν με ελληνες δεν θα ειχες προβλημα? .... σαφως και θα την υποστηριζες, μου λες εμενα να ειμαι κοσμιος, και εσυ με τοση χαλαροτητα, κραζεις ανθρωπους απο αλλες χωρες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top