Γιατρός ή πρωταθλητής;

Annanoula

Νεοφερμένος

Η Annanoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Παιδιά, ποιος πιστεύετε ότι είναι πιο ΕΠΙΤΥΧΗΜΈΝΟΣ??? Ένας γιατρός ή έναν πρωταθλητής?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Ένας πρωταθλητής γιατρός
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Όποιος δουλεύει πιο σκληρά. ;)


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Οποίος γουστάρει αυτό που κάνει περισσότερο.

Σε περίπτωση που δεν το έχεις συμπεριλάβει στη σκέψη σου ακόμη, και τα δύο έχουν μεγάλο άγχος, κι απαιτουν θυσίες επίσης.

Το "πρωταθλητής" είναι σχετικό. Ευτυχισμένος μπορείς να είσαι και με έναν αγώνα 5Χ5 με τους φίλους σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Annanoula

Νεοφερμένος

Η Annanoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Γιατί εμένα και τα δύο με "τρελενουν".Ποιο δίνει περισσότερο κύρος και σεβασμό από τον κόσμο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,190 μηνύματα.
Γιατί εμένα και τα δύο με "τρελενουν".Ποιο δίνει περισσότερο κύρος και σεβασμό από τον κόσμο?

Συνηθως ο αθλητη εχει κυρος .
Τον γιατρο ολοι τον εκτιμουν και τον σεβονται αλλα ευελπιστουν να τον βλεπουν οσες λιγοτερες φορες γινεται,εαν με καταλαβαινεις :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Γιατί εμένα και τα δύο με "τρελενουν".Ποιο δίνει περισσότερο κύρος και σεβασμό από τον κόσμο?

Τι σε νοιάζει;

Και να ξέρεις : όταν βρεις αυτό που σε τρελαίνει, δε θα σκεφτείς ποτέ τη γνώμη του κόσμου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Annanoula

Νεοφερμένος

Η Annanoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Γιατί σκέφτομαι ότι άμα κάτι πάει στραβά στις πανελλήνιες του χρόνου και δεν περάσω σε κάποια Σχολή που μου αρέσει, να ασχοληθώ με τον αθλητισμό.Είμαι αριστούχα(19+).Αλλά ποτέ δεν ξέρεις τι γίνετε.Από την άλλη ειμαι περίπου 1.70 και 56 κιλά. Παω 5 μήνες γυμναστήριο και έχω δει μεγάλη βελτίωση στο σωμα μου.Ο και οι καθηγητές αλλά και οι γυμναστες(σχολειου και γυμναστηρίου)λένε ότι έχω δυνατοτητες. Τι λέτε εσείς?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,190 μηνύματα.
Γιατί σκέφτομαι ότι άμα κάτι πάει στραβά στις πανελλήνιες του χρόνου και δεν περάσω σε κάποια Σχολή που μου αρέσει, να ασχοληθώ με τον αθλητισμό.Είμαι αριστούχα(19+).Αλλά ποτέ δεν ξέρεις τι γίνετε.Από την άλλη ειμαι περίπου 1.70 και 56 κιλά. Παω 5 μήνες γυμναστήριο και έχω δει μεγάλη βελτίωση στο σωμα μου.Ο και οι καθηγητές αλλά και οι γυμναστες(σχολειου και γυμναστηρίου)λένε ότι έχω δυνατοτητες. Τι λέτε εσείς?

Να ξαναδωσεις δεν παιζει; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Annanoula

Νεοφερμένος

Η Annanoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Μπαααα.σκέφτομαι θα ασχοληθώ με τον πρωταθλητισμό. Θα πω στον γυμναστή μου::<<ΘΕΛΩ ΝΑ ΦΤΑΣΩ ΨΗΛΑ>>
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,190 μηνύματα.
Μπαααα.σκέφτομαι θα ασχοληθώ με τον πρωταθλητισμό. Θα πω στον γυμναστή μου::<<ΘΕΛΩ ΝΑ ΦΤΑΣΩ ΨΗΛΑ>>

Οπως αγαπας,ελπιζω μονο να βασιζεις αυτην την αποφαση σε ενδελεχη σκεψη και οχι σε καποια παρορμηση αυτη την περιοδο.Βεβαια και το δευτερο να ειναι μπορεις παντα να ξαναδοκιμασεις την τυχη σου. :thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top