[Γ' Λυκείου] Ενδοσχολικές

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
να διαβασεις ομοισταση γενικα τις πρωτες σελιδες ολες μια αναγνωση..επισης απο το 2ο να δεις τροφικες αλυσιδες-τροφικα πλεγματα πολυ και εκει με την ενεργεια τον κανονα του 10%... σελιδες δε θυμαμαι,σορρυ :redface:
σημερα αυτα πεσαν απ οτι εμαθα σε παιδια που το εδιναν ενδοσχολικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BloodSparrow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BloodSparrow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 354 μηνύματα.
απο φυσική τι αξίζει να διαβάσω για ενδοσχολικές;
δεν ξέρω την ύλη ούτε και τίποτα άλλο βασικά.

υ.γ η ύλη των ενδοσχολικών ορίζεται απο το υπουργείο ή απο τους καθηγητές;
δηλαδή μπορεί άλλα να εχει το ενα λύκειο και άλλα εμείς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
απο φυσική τι αξίζει να διαβάσω για ενδοσχολικές;
δεν ξέρω την ύλη ούτε και τίποτα άλλο βασικά.
υ.γ η ύλη των ενδοσχολικών ορίζεται απο το υπουργείο ή απο τους καθηγητές;
δηλαδή μπορεί άλλα να εχει το ενα λύκειο και άλλα εμείς;
Στα μαθήματα αυτά (Φυσική, βιολογία, μαθηματικά, ιστορία) η ύλη των ενδοσχολικών εξετάσεων είναι (αν θυμάμαι καλά) τα 2/3 της ύλης που ορίζει το υπουργείο για τις πανελλήνιες. Σε κάθε σχολείο ο καθηγητής αφαιρεί ότι θέλει.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bob Dylan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kλεάνθης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 153 μηνύματα.
Παιδια απο Φυσική (1,1-1,3/2/3,1-3,2) τι να διαβάσω ;;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_catalonia_

Δραστήριο μέλος

Η _catalonia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 428 μηνύματα.
Παιδιά εσείς που δίνατε Βιολογία Γενικής για πείτε πια είναι τα σοσ από τα παρακάτω:
σελ 9-14, 18, 23-26, 47-49, 69-72, 75-77, 103-110
Ομοιοσταση,κριτηρια Κοχ,τοξινες,Σ.Μ.Ν.,οικοσυστημα,τροφικες αλυσιδες-πλεγματα-πυραμιδες,ευτροφισμος,βιοσυσσωρευση:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Για θεωρία διάβασε κυρίως το 2.4 (ακτίνες Χ, παραγωγή, φύση, φάσμα, χρήσεις κτλ.).

Εμείς έχουμε στην ύλη 1.1 τις εξισώσεις c=λf / E = hf, το 1.3 και το 1.4 (διασκεδασμός κτλ.), από 2.1 το πρότυπο Bohr και 2.2 ως 2.4.

Πάω να λύσω τα φετινά θέματα πανελληνίων στη Φυσική ΓΠ (όσα είναι στην ύλη τουλάχιστον) και αν τα βρω σωστά νταξ δεν θα ασχοληθώ παραπάνω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bob Dylan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kλεάνθης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 153 μηνύματα.
Για θεωρία διάβασε κυρίως το 2.4 (ακτίνες Χ, παραγωγή, φύση, φάσμα, χρήσεις κτλ.).

Εμείς έχουμε στην ύλη 1.1 τις εξισώσεις c=λf / E = hf, το 1.3 και το 1.4 (διασκεδασμός κτλ.), από 2.1 το πρότυπο Bohr και 2.2 ως 2.4.

Πάω να λύσω τα φετινά θέματα πανελληνίων στη Φυσική ΓΠ (όσα είναι στην ύλη τουλάχιστον) και αν τα βρω σωστά νταξ δεν θα ασχοληθώ παραπάνω. :P

Ευχαριστώ πολύ φιλε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
εγγλεζικα έδινα σήμερα
19-20 :D

σισισιισι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos_T

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos_T αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
Το ψαράκι της γυάλας του Χάκκα μας έβαλε στα κείμενα.
Αύριο φυσική. Θα διαβάσω κάτι λίγα που μας είχε πει και δεν ασχολούμαι άλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eliminated

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Eliminated αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
3/8

Αύριο φυσική
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
Πάμε για λογοτεχνία τώρα.. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
παιδια διαβαζετε καθολου;3 μαθηματα ζητημα ενα 10λεπτο να εχω κατσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imagica

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Imagica αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
φυσικη τι να κανω σκονακι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Βιολογία αυριο. Ένα 2ωρο και πολύ είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
παιδια διαβαζετε καθολου;3 μαθηματα ζητημα ενα 10λεπτο να εχω κατσει
Τ Ι Π Ο Τ Α ...μονο για αρχαια γενικής αφιέρωσα τόσο χρόνο... :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JustLikeMaria

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η JustLikeMaria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Αυριο ιστορια....ειναι παρα πολλα... και δεν ξερω τπτ ουτε ενα sos....:bye:
Δεν μπορεις και να αυτοσχεδιασεις στην ιστορια ρε γαμωτο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
Αυριο ιστορια....ειναι παρα πολλα... και δεν ξερω τπτ ουτε ενα sos....:bye:
Δεν μπορεις και να αυτοσχεδιασεις στην ιστορια ρε γαμωτο....
κανε τα ολα μια αναγνωση,σαν να διαβαζεις μυθιστορημα ;)
ξερω,δυσκολο,αλλα προσπαθησε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Εγώ ιστορία έκανα ΟΛΕΣ τισ συνθήκες σκονάκι. Απέδωσε τελικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JustLikeMaria

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η JustLikeMaria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.
κανε τα ολα μια αναγνωση,σαν να διαβαζεις μυθιστορημα ;)
ξερω,δυσκολο,αλλα προσπαθησε :P
σουτ η θεωριτικη να μν μιλαει!!!!
χαχα πλακα κανω:D:D
θα τα δαβασω μωρε αλλα ειναι πολλα και δεν ξερω και αν θα μου μεινουν στην τελικη:mad:

Εγώ ιστορία έκανα ΟΛΕΣ τισ συνθήκες σκονάκι. Απέδωσε τελικά.
καλα ειμαι ο μονος ανθρωπος που δεν μπορει να κανει σκονακι??:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_catalonia_

Δραστήριο μέλος

Η _catalonia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 428 μηνύματα.
σουτ η θεωριτικη να μν μιλαει!!!!
χαχα πλακα κανω:D:D
θα τα δαβασω μωρε αλλα ειναι πολλα και δεν ξερω και αν θα μου μεινουν στην τελικη:mad:


καλα ειμαι ο μονος ανθρωπος που δεν μπορει να κανει σκονακι??:worry:
Οχι!!Ειμαι και εγω εδω!χαχα!και στην τελικη τι να πρωτογραψεις στο σκονακι;;;:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top