Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Λοιπόν επειδή θέλω πάρα πολύ να μάθω τι είναι η Resident και αν δεν το μάθω θα σκάσω, κυριολεκτικά και μεταφορικά :P, αλλάζω ψήφο και ψηφίζω Vkey!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Λίστα για Παρασκευή:

  1. Bill - > Vkey
  2. Corpse Bride - > pitg21
  3. dooo - > Resident Evil
  4. fantasmenos
  5. Phoebe- > Vkey
  6. pitg21 - > Resident Evil
  7. Resident Evil - > Vkey
  8. Vkey - > Resident Evil
  9. Youki - > Resident Evil

Υποψήφιοι
4 - > Resident Evil
3 - > Vkey
1 - > pitg21




Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά


  1. fielda #50 (ψηφοφορία) = ?
  2. vendetta #104 (δολοφονία) = ?
  3. xanp #150 (ψηφοφορία) = πολίτης
  4. bill #180 (δολοφονία) = πολίτης

Απουσίες
dooo 1




(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Σήμερα Παρασκευή μαθαίνετε την ταυτότητα αυτού που θα δολοφονηθεί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
οκ... το κλίμα δεν αλλάζει (είμαι ήδη στο 5 από 9 που πλέον είναι 8 ) αλλά έτσι για ψυχολογικούς λόγους

ψήφος στη Vkey.

Λοιπόν επειδή θέλω πάρα πολύ να μάθω τι είναι η Resident και αν δεν το μάθω θα σκάσω, κυριολεκτικά και μεταφορικά :P, αλλάζω ψήφο και ψηφίζω Vkey!

Χμ....
κοίτα να δεις που τελικά το κλίμα αλλάζει.:hmm:

Και νταξ η Ρεζ να αλλάξει ψήφο μπας και σώσει το τομάρι της, εσύ Φοιβάκι...γιατι?

Επίσης, αν Ρεζ κ Βικυ ηταν συνδολοφόνες όπως πίστευα, η Ρεζ θα στρεφόταν προς κάποιον άλλο...δεν θα το πήγαινε για ντέρμπι μεταξύ 2 δολοφόνων. Άρα ή Ρεζ + Φοίβη, ή Βίκυ +...ποιος? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Χμ....
κοίτα να δεις που τελικά το κλίμα αλλάζει.:hmm:

Και νταξ η Ρεζ να αλλάξει ψήφο μπας και σώσει το τομάρι της, εσύ Φοιβάκι...γιατι?

Επίσης, αν Ρεζ κ Βικυ ηταν συνδολοφόνες όπως πίστευα, η Ρεζ θα στρεφόταν προς κάποιον άλλο...δεν θα το πήγαινε για ντέρμπι μεταξύ 2 δολοφόνων. Άρα ή Ρεζ + Φοίβη, ή Βίκυ +...ποιος? :hmm:

Κάνεις λάθος!

ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΑΘΩ ΤΙ ΕΙΝΑΙ Η RESIDENT! Αν βγει σήμερα δεν θα μπορέσω! Το πρωί ψήφισα βιαστικά γιατί έπρεπε να φύγω και δεν είχα άπλετο χρόνο για να αποφασίσω που θα δώσω την ψήφο μου!

Επιπλέον, ο Bill ψήφισε και δολοφονήθηκε και δεν μπορεί να αλλάξει η ψήφος του! Σε ποιον άλλον να την έδινα προκειμένου να μην βγει σήμερα η Resident;

Τέλος, ψάχνω, ψάχνω για τον ρουφιάνο και άκρη δεν βρίσκω! Ποιος να ήταν; Από αυτούς που έχουν μείνει κανένας δεν δείχνει ξεκάθαρη εμμονή σε 2 άτομα! Έστω οτι είναι κάποιος από αυτούς που έχουν φύγει! Την fielda την αποκλείω γιατί στα τελευταία της λόγια δεν έδωσε κανένα στοιχείο, ενώ μπορούσε! Επιπλέον, η xanp στα τελευταία της λόγια μόνο ασαφής κατηγορίες είχε! Άρα μας μένει ο vendetta και ο Bill! Ο πρώτος κατηγορούσε την corpse πιο έντονα αλλά δεν είχε εκφράσει έντονα κάποια άλλη του υποψία, ενώ ο δεύτερος, εκτός από τον πρώτο γύρο που ψήφισε εμένα, ψήφιζε και τις 2 αλλες φορές την Vkey χωρίς καμία ιδιαίτερη δικαιολογία και καμία άλλη κόντρα δεν του αποσπούσε την προσοχή! Σκεφτόμενη όλα αυτά, μου γεννήθηκε η υποψία: Μήπως ο Bill ήταν ο ρουφιάνος;

Πάει θα τον κάψω τον εγκέφαλό μου στο τέλος! :confused::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Kι εγω σε Μπιλ σε ρολο ρουφιανου κλινω περισσοτερο, αν και περα απ'τη Βικυ δεν ειχε δειξει κατι αλλο..γιατι ειχε καταληξει ηδη σε ποιον ρολο ειχε ποιος, η γιατι η ψηφος ηταν ακυρη και οντως δεν ηθελε να ριξει τα φωτα σε καποιον?

Ψηφιζω Βικυ γιατι συνεχιζω να πιστευω οτι η Ρεζ δεν εχει ρολο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Kι εγω σε Μπιλ σε ρολο ρουφιανου κλινω περισσοτερο, αν και περα απ'τη Βικυ δεν ειχε δειξει κατι αλλο..γιατι ειχε καταληξει ηδη σε ποιον ρολο ειχε ποιος, η γιατι η ψηφος ηταν ακυρη και οντως δεν ηθελε να ριξει τα φωτα σε καποιον?

Ψηφιζω Βικυ γιατι συνεχιζω να πιστευω οτι η Ρεζ δεν εχει ρολο.


Μπορεί να μην ηταν ο ρουφιάνος και απλά επειδή δεν είχε πολύ χρόνο και δεν είχε όρεξη για αναλύσεις!

Από την άλλη, μπορεί να ήταν ρουφιάνος και να του είχαν δώσει 2 ονόματα, της Vkey και της fielda πχ και ο γρήγορος θάνατος της fielda να του έδωσε αυτό το πλεονέκτημα!

Υπάρχουν πολλά σενάρια και ο Bill δεν μπορεί πλέον να ποστάρει μήπως και μας βοηθήσει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Λίστα για Παρασκευή:

  1. Bill - > Vkey
  2. Corpse Bride- > Vkey
  3. dooo - > Resident Evil
  4. fantasmenos - > Resident Evil
  5. Phoebe - > Vkey
  6. pitg21 - > Resident Evil
  7. Resident Evil - > Vkey
  8. Vkey - > Resident Evil
  9. Youki - > Resident Evil

Υποψήφιοι
5 - > Resident Evil
4 - > Vkey





Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά


  1. fielda #50 (ψηφοφορία) = ?
  2. vendetta #104 (δολοφονία) = ?
  3. xanp #150 (ψηφοφορία) = πολίτης
  4. bill #180 (δολοφονία) = πολίτης

Απουσίες
dooo 1




(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Σήμερα Παρασκευή μαθαίνετε την ταυτότητα αυτού που θα δολοφονηθεί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Εγώ βλέπω μια ύποπτη Corpse και ένα ακόμα πιο ύποπτο pitg21.

Δεν καταλαβαίνω γιατί υπάρχουν υποψίες ως προς τη VKey αυτή τη στιγμή. Πιο ύποπτη είναι η Resident.

Τεσπα Resident Evil for president και ο θεός βοηθός...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ωραια. Κι εγω ακουω αλογα. Αλλα το "βλεπω μια υποπτη κορπσ" αν δεν το αιτιολογεις ποτε δε σημαινει και τιποτα. Μονο κατηγοριες για μενα, τον πιτ και τη ρεζι βλεπω, αλλα τιποτα πιο ουσιωδες, εστω για να δουμε κι εμεις κατι που ειδες εσυ και δεν το πιασαμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Αν ακούς άλογα εσύ εγώ ακούω χρώματα.:P Η Resident Evil είναι πολύ πιθανή για δολοφόνος και πιστεύω ότι έπεσε πάνω στον pitg21 για να τον καλύψει

Όσο για σένα πιάνεσαι από οποιονδήποτε σε κατηγορεί πράγμα το οποίο είναι κλασική κίνηση δολοφόνου όπως έχω ξαναπεί

Σε εσάς τους 3 υπάρχει δολοφόνος(οι) και κόβω το κεφάλι μου για αυτό... Να σου πω προτιμώ την έξοδο του pitg21 πια τη Δευτέρα αλλά και εσένα θα ήθελα να σε δω έξω (χωρίς παρεξήγηση :redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Λοιπόν αποφάσισα να αλλάξω γνώμη! Ψηφίζω Resident και ας μην μάθω την ιδιότητά της πριν φύγω από το παιχνίδι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Να το κανονισουμε να βρεθουμε (χωρις παρεξηγηση :redface:).

Αν το οτι αιτιολογω τις κινησεις μου σημαινει κλασικες κινησεις δολοφονου, το οτι μεχρι ΤΩΡΑ εσυ οποιον εχεις δειξει ως υποπτο δεν ειπες γιατι τον θεωρεις τετοιο, κλασικη κινηση ποιου ρολου ειναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Δεν βγαίνω με δολοφόνους (χωρίς παρεξήγηση :redface:)

Χα! Καλό και αυτό. Η όλη συμπεριφορά της Resident Evil είναι ύποπτη... Απεναντίας, εγώ είμαι ύποπτος για σένα μόνο και μόνο επειδή σε κατηγορώ. Τεσπα θα φανεί στη πορεία τι είναι ο καθένας μας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
να τα πω τώρα μιας και στις 8 θα λείπω?

Πολίτες... ΕΙΣΤΕ ΒΛΑΚΕΣ! (no offence Νι? :redface:)

τουλάχιστον κάντε μου τη χάρη και βγάλτε τον Pitg21 τη δευτέρα να δούμε αν έχω δίκιο :redface:.

pitg21, dooo και Vkey [καθαρά γιατί συμφωνώ ότι ο Bill δεν ...βαραγε στο γάμο του καραγκιόζη :redface:] είναι η δική μου εκτίμηση περί δολοφόνων...

Αν έχω πέσει έξω σε κάποιον από αυτούς τότε δολοφόνος είναι η Youki.

προσπαθήστε plz να πετύχετε δολοφόνο τη δευτέρα... εκτός ...συγκλονιστικού απροόπτου[δλδ η fielda να είναι δολοφόνος---no way!] στα 7 άτομα που θα μείνετε θα είναι 3 δολοφόνοι. PLZ do a good job το σ/κ και ξετρυπώστε τουλάχιστον 1 από αυτούς [κανάν αληθινό this time!!!] γιατί αλλιώς αν ο πολίτης που θα δολοφονηθεί τη δευτέρα έχει προλάβει να ψηφίσει "λάθος" άτομο μετά τη δολοφονία πρακτικά το παιχνίδι [στο 3-3] θα έχει τελειώσει...

Καλή συνέχεια στους 7 :) [στους 4 από εσάς λίγο περισσότερο:P]

[ναι θεωρείστε το last post αυτο :) ]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Λίστα για Παρασκευή:

  1. Bill - > Vkey
  2. Corpse Bride- > Vkey
  3. dooo - > Resident Evil
  4. fantasmenos - > Resident Evil
  5. Phoebe - > Resident Evil
  6. pitg21 - > Resident Evil
  7. Resident Evil - > Vkey
  8. Vkey - > Resident Evil
  9. Youki - > Resident Evil

Υποψήφιοι
6 - > Resident Evil
3 - > Vkey





Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά


  1. fielda #50 (ψηφοφορία) = ?
  2. vendetta #104 (δολοφονία) = ?
  3. xanp #150 (ψηφοφορία) = πολίτης
  4. bill #180 (δολοφονία) = πολίτης

Απουσίες
dooo 1




(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Σήμερα Παρασκευή μαθαίνετε την ταυτότητα αυτού που θα δολοφονηθεί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Το Ρεζουλίνιμ ψηφίσθηκε
έχει τελευταία λόγια τα οποία είπε καθ όπως λέει :P

Ρεζουλίναμ δεν ξαναμιλάς :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Λίστα για Δευτέρα:

  1. Corpse Bride
  2. dooo
  3. fantasmenos
  4. Phoebe
  5. pitg21
  6. Vkey
  7. Youki

Υποψήφιοι






Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά


  1. fielda #50 (ψηφοφορία) = ?
  2. vendetta #104 (δολοφονία) = ?
  3. xanp #150 (ψηφοφορία) = πολίτης
  4. bill #180 (δολοφονία) = πολίτης
  5. Resident Evil #204 (ψηφοφορία) = ?

Απουσίες
dooo 1




(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Την Δευτέρα
μαθαίνετε την ταυτότητα αυτού που θα ψηφισθεί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ΖΗΤΕΙΤΑΙ βοηθός ΣΕ

Προσόντα
Να έχει ήδη φύγει απ το παιχνίδι και να έχει λίγο χρόνο στη διάθεση του ειδικά το ΣουΚου αυτό μιας που θα λείπει και η Ηρούλαμ και ΦΥΣΙΚΑ εχέμυθος και καθαρός :P

Αμοιβή
Θα μάθει φυσικά ποιος είναι τι και θα έχει και την αγάπη μου για τη βοήθεια

Πληροφορίες
ΚουΕ by pm
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Βγάλε το Μπιλλ ΚουΕ από πιο πάνω...Τον έχω εδώ δίπλα μου και οι ποδάρες του βρωμάνε... :P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top