Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,091 εγγεγραμμένα μέλη και 2,482,480 μηνύματα σε 79,136 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 833 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Ιατρικά εργαστήρια-Βιοχημεια

BioChemical

Νεοφερμένος

Ο BioChemical αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών . Έχει γράψει 34 μηνύματα.

O BioChemical έγραψε: στις 19:53, 02-11-19:

Γεια σας .. να ρωτήσω.. γίνεται με πτυχίο ιατρικών εργαστηρίων..να βρεθείς κατά κάποιο τρόπο στο κόσμο της βιοχημείας..με κάποιο μεταπτυχιακό?
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

fmarulezkd

Μεταπτυχιούχος

Ο fmarulezkd αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών , Μεταπτυχιούχος του τμήματος Ιατρικών Εργαστηρίων (ΤΕΙ/Λάρισα) και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 736 μηνύματα.

O fmarulezkd έγραψε: στις 23:21, 02-11-19:

Ναι.
Παράθεση

adonman

Πτυχιούχος

Ο adonman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και Πτυχιούχος . Έχει γράψει 91 μηνύματα.

O adonman έγραψε: στις 10:57, 03-11-19:

Εάν κάνεις μεταπτυχιακό και συνεχίσεις με phd σαφώς και μπορείς να ασχοληθείς με την έρευνα σε αυτό το κομμάτι. Στην έρευνα δεν έχει ιδιαίτερη σημασία το πρώτο πτυχίο όσο η μετέπειτα πορεία. Τώρα εάν θέλεις να δουλέψεις στον κλινικό χώρο ως βιοχημικός, σίγουρα θα σου προσφέρει κάτι το μεταπτυχιακό, αλλά δε μπορείς να κάνεις όσα μπορεί να κάνει ένας βιολόγος.
1
Παράθεση

BioChemical

Νεοφερμένος

Ο BioChemical αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών . Έχει γράψει 34 μηνύματα.

O BioChemical έγραψε: στις 20:39, 09-11-19:

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις...αυτό ήθελα να μάθω γιατί ενδιαφέρομαι για βιοχημεία αλλά θα πάω από ιατρικά εργαστήρια
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια