Σχέση με μεγαλύτερη γυναίκα

PanosGR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Ο.Π.Α. (Αθήνα) και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,018 μηνύματα.
Με την φοιτήτρια αυτή βγήκαμε αρκετές φορές. Περναω καλά μαζί της και ερωτευομαστε μέρα με τη μέρα.Με φροντίζει την αγαπώ.Αυτή η κοπέλα πιστεύει πως μια υγιειης σχέση αγάπης περιλαμβανει και σεξ.Κι εγώ το πιστεύω αυτό
.

Με την φοιτήτρια αυτή βγήκαμε αρκετές φορές. Περναω καλά μαζί της και ερωτευομαστε μέρα με τη μέρα.Με φροντίζει την αγαπώ.Αυτή η κοπέλα πιστεύει πως μια υγιειης σχέση αγάπης περιλαμβανει και σεξ.Κι εγώ το πιστεύω αυτό
.

Αφού το πιστεύετε και οι δύο, βουρ στον πατσά. Έχεις διορία μέχρι τις 19 Απριλίου. Μετά διάβασμα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
Γιατί πιστεύω ότι το θέμα είναι απλά τρόλλινγκ κακής πάστας; Γιατί; Τόσα χρόνια σε αυτό το φόρουμ έχουμε συνηθίσει τις μπόμπες από μέλη που γράφονται, εκτοξεύουν έναν Κιμ Γιονγκ Ουν και μετά εξαφανίζονται. :worry: Το επόμενο θέμα θα είναι σχέση μαθήτριας με φοιτητή ψυχολογίας από μέλος καμικάζι; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Γιατί πιστεύω ότι το θέμα είναι απλά τρόλλινγκ κακής πάστας; Γιατί; Τόσα χρόνια σε αυτό το φόρουμ έχουμε συνηθίσει τις μπόμπες από μέλη που γράφονται, εκτοξεύουν έναν Κιμ Γιονγκ Ουν και μετά εξαφανίζονται. :worry: Το επόμενο θέμα θα είναι σχέση μαθήτριας με φοιτητή ψυχολογίας από μέλος καμικάζι; :P

Χαχα δεν μιλαω :whistle::whistle::whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mask1000

Νεοφερμένος

Ο Mask1000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Μέχρι Πανελλήνιες συμφωνησαμε να συνσντιομαστε απλώς. Δεν με από συντονίζει από το διάβασμα το αντίθετο μάλιστα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greeklover13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο greeklover13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
Μέχρι Πανελλήνιες συμφωνησαμε να συνσντιομαστε απλώς. Δεν με από συντονίζει από το διάβασμα το αντίθετο μάλιστα.

θα συναντιέστε για να μιλατε? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mask1000

Νεοφερμένος

Ο Mask1000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Ναι για να μιλάμε θα βλεοομαστε.Τουλάχιστον μέχρι τις πανελλήνιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Ναι για να μιλάμε θα βλεοομαστε.Τουλάχιστον μέχρι τις πανελλήνιες.

Τα ΣΚ ομως να την βγαζεις και για καμια πορτοκαλαδα εε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
fanta; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.



Μη μας πειραξει και το ανθρακικο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
έχει και τοποθέτηση πολιτικού μηνύματος περί γαλάζιας παράταξης! ;) μαδούροι vs μιζαδούροι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
έχει και τοποθέτηση πολιτικού μηνύματος περί γαλάζιας παράταξης! ;) μαδούροι vs μιζαδούροι

Θα βγει και ροζουλι edition για τους comrades
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos1234567

Νεοφερμένος

Ο manos1234567 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Η γρια κοτα εχει το ζουμι...χρειαζεται να τα φτιαξουμε οταν ειμαστε μικροι με μεγαλυτερη ν γινουμε εμπειροι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Δεν καταλαβαίνω γιατί μία 20+ να κοιτάξει κάποιον 17χρονο. Πραγματικά. Τα μικρά τα βλέπω σαν αδερφάκια μου, προστατευτικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Δεν καταλαβαίνω γιατί μία 20+ να κοιτάξει κάποιον 17χρονο. Πραγματικά. Τα μικρά τα βλέπω σαν αδερφάκια μου, προστατευτικά.

Αν και ασυνήθιστο σε μερικές αρέσει να το παίζουν δασκάλες. Μην εχεις στο νου σου κάποια νιάνιαρα αλλά για παιδια πχ που μεγαλοδείχνουν για την ηλικία τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos1234567

Νεοφερμένος

Ο manos1234567 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Δεν καταλαβαίνω γιατί μία 20+ να κοιτάξει κάποιον 17χρονο. Πραγματικά. Τα μικρά τα βλέπω σαν αδερφάκια μου, προστατευτικά.

Αναφερομαι σε διαφορα 25 με 35 η πχ 22 32....της δινεις νιατα σου δινει πειρα και μαθημα...το εχω κανει και θα το ξανακανα χαλαααρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Αν και ασυνήθιστο σε μερικές αρέσει να το παίζουν δασκάλες. Μην εχεις στο νου σου κάποια νιάνιαρα αλλά για παιδια πχ που μεγαλοδείχνουν για την ηλικία τους.
Και να μεγαλοδείχνουν, με το που μάθω ηλικία το βλέπω προστατευτικά. Δεν έχω ιδέα γιατί. Είναι μικρό. Για τις άλλες δε ξέρω πώς σκέφτονται. Δεν έχω ρωτήσει κιολας.
Αναφερομαι σε διαφορα 25 με 35 η πχ 22 32....της δινεις νιατα σου δινει πειρα και μαθημα...το εχω κανει και θα το ξανακανα χαλαααρα
Ίσως. Άλλωστε, κανείς δε μπορεί να είναι σίγουρος για το πώς θα σκέφτεται αργότερα. Στα 32 μου φαίνεται ακόμη περίεργο, πάντως. Για 42 με 32, ίσως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

manos1234567

Νεοφερμένος

Ο manos1234567 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Και να μεγαλοδείχνουν, με το που μάθω ηλικία το βλέπω προστατευτικά. Δεν έχω ιδέα γιατί. Είναι μικρό. Για τις άλλες δε ξέρω πώς σκέφτονται. Δεν έχω ρωτήσει κιολας.

Ίσως. Άλλωστε, κανείς δε μπορεί να είναι σίγουρος για το πώς θα σκέφτομαι αργότερα. Στα 32 μου φαίνεται ακόμη περίεργο, πάντως. Για 42 με 32, ίσως.

Δε κανουν ολες οι 35χρονες για τα πιπινια.....Φιλικη συμβουλη :ενα 30% των σχεσεων σοη τουλαχιστον εχει παει με μεγαλυτερη και ας μην το παραδεχ3ται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Δεν καταλαβαίνω γιατί μία 20+ να κοιτάξει κάποιον 17χρονο. Πραγματικά. Τα μικρά τα βλέπω σαν αδερφάκια μου, προστατευτικά.

δεν είχες ποτέ συμμηθητές να διατηρούν σχέσεις με φοιτητές;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
δεν είχες ποτέ συμμηθητές να διατηρούν σχέσεις με φοιτητές;
Είχα. Πώς αυτό σχετίζεται με το "Δεν καταλαβαίνω γιατί μία 20+ να κοιτάξει κάποιον 17χρονο. Πραγματικά. Τα μικρά τα βλέπω σαν αδερφάκια μου, προστατευτικά."; Στην πραγματικότητα είναι σχόλιο, δεν περιμένω ανάλυση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
ε απλά υποθέτω πως αν κάτι το έχεις ζήσει έστω και έμμεσα μπορείς να αποκτήσεις μια χ αντίληψη του γιατί συμβαίνει ακόμη κι αν προσωπικά δε συμφωνείς με αυτό.


Κι εγώ δε θα έκανα σχέση με κάποια πολύ μικρότερη αλλά αν κάποιος δεν επιδιώκει από τη σχέση του κάτι παραπάνω από σεξ και να περνά καλά γιατί όχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top