Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,386 εγγεγραμμένα μέλη και 2,455,047 μηνύματα σε 77,804 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 488 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Ψηφιακά αναλφάβητοι οι νέοι

nPb

Επιφανές Μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,509 μηνύματα.

O nPb έγραψε: στις 12:41, 27-11-16:

Αρχική Δημοσίευση από klean
Κρίνω μόνο την υποκρισία από την πλευρά της Κομισιόν. Είναι προκλητικά αυτά που γράφουν.
Η ντόπια Κομισιόν είναι πολύ χειρότερη της Κομισιόν του εξωτερικού.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

PolGR1509

Τιμώμενο Μέλος

Ο PolGR1509 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Γεωπονίας (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 2,124 μηνύματα.

O PolGR1509 Do it right or don't do it at all! έγραψε: στις 13:54, 27-11-16:

Αρχική Δημοσίευση από Σωτηρης13
στο δικό μας τουλάχιστον μας μάθαιναν word και excel και powerpoint στο γυμνάσιο
Εμείς στην Γ΄ γυμνασίου μαθαίναμε και εφαρμόζαμε στοιχειώδεις αλγόριθμους στο MicroWorlds pro...Πλάκα είχε
Παράθεση

Ανώνυμος Αλκοολικός

Φοιτητής

Ο Ανώνυμος Αλκοολικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών ΕΚΠΑ (Αθήνα) και μας γράφει απο Πετράλωνα (Αττική). Έχει γράψει 4,352 μηνύματα.

O Ανώνυμος Αλκοολικός έγραψε: στις 13:57, 27-11-16:

Αρχική Δημοσίευση από PolGR1509
Εμείς στην Γ΄ γυμνασίου μαθαίναμε και εφαρμόζαμε στοιχειώδεις αλγόριθμους στο MicroWorlds pro...Πλάκα είχε
πάνω 50
δεξία 90
και κάτι τέτοια πω
Παράθεση

PolGR1509

Τιμώμενο Μέλος

Ο PolGR1509 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Γεωπονίας (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 2,124 μηνύματα.

O PolGR1509 Do it right or don't do it at all! έγραψε: στις 14:05, 27-11-16:

Αρχική Δημοσίευση από Σωτηρης13
πάνω 50
δεξία 90
και κάτι τέτοια πω
χαχαχαχχα ναι!!! στκ, στα, σβγ, θεσεχρωμα "κίτρινο...εγώ περνούσα πάρα πολύ καλά στην Πληροφορική με αυτά...κάποιοι άλλοι δυσκολεύονταν απίστευτα πολύ
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια