Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,547 εγγεγραμμένα μέλη και 2,460,987 μηνύματα σε 78,092 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 401 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

[2019] Προσθήκες - Βελτιώσεις - Αλλαγές - Διορθώσεις

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων ΟΠΑ (Αθήνα) και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 6,301 μηνύματα.

O Scandal έγραψε: στις 17:48, 03-02-19:

Εγκαινιάζουμε τη νέα κατηγορία του iSchool Ασκήσεις ακαδημαϊκού επιπέδου
2
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων ΟΠΑ (Αθήνα) και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 6,301 μηνύματα.

O Scandal έγραψε: στις 16:00, 16-03-19:

Δύο προσθήκες - αλλαγές:

Α. Προστέθηκε σύστημα γρήγορης επιλογής και παράθεσης τμημάτων μηνυμάτων. Ουσιαστικά επιλέγετε με το ποντίκι σας ένα τμήμα κειμένου καθώς σερφάρετε στο thread, πιέζετε το "+" και στη συνέχεια το "Παράθεση".

Το "+" υπάρχει για συνεχόμενη προσθήκη νέων τμημάτων στον επεξεργαστή κειμένου, ενώ στο τέλος πιέζοντας το "Παράθεση" σας πάει στη γρήγορη απάντηση
Μιλάμε πάντα για τμήματα κειμένου που θέλουμε γρήγορα να απαντήσουμε!
Δοκιμές εδώ!

Ισχύει μόνο για το σερφάρισμα από σταθερό υπολογιστή.

Β. Με αφορμή το γεγονός ότι στους διαγωνισμούς φωτογραφίας τα μέλη μας ανέβαζαν τις αυτούσιες εικόνες από τη φωτογραφική τους (κάποιες έφταναν και τα 7,5MB και καθιστούσε το thread αδύνατον να διαβαστεί με όλες τις φωτογραφίες στην ίδια σελίδα), πλέον το σύστημα ανεβάσματος φωτογραφικών κάνει rezize τις εικόνες ώστε να έχουν μέγιστες διαστάσεις 1366x1366 pixels, πράγμα που τις καθιστά μικρότερες και σε kb.

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

O Scandal έγραψε: στις 16:02, 18-06-19:

Να σας ενημερώσω ότι ο Υπολογιστής Μορίων έγινε πιο φιλικός στις κινητές συσκευές (smartphones). Θέλει κάποιες ακόμα βελτιώσεις όσον αφορά την εμφάνιση του πίνακα των περσινών βάσεων ("που θα περνάγατε σύμφωνα με τις περσινές βάσεις") αλλά κατά τα άλλα είναι πιο άνετος πλέον από smartphone.

Υπολογιστής Μορίων
1

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

O Scandal έγραψε: στις 18:09, 02-07-19:

Μια ενδιαφέρουσα λειτουργία που ενδέχεται να χρησιμοποιηθεί αρκετά, είναι και η προσθήκη των κουμπιών προηγούμενο - επόμενο στις τελευταίες συζητήσεις στην αρχική:

Το είχα καιρό κατά νου, κι αν θυμάμαι καλά το είχε προτείνει σαν λειτουργία και ένα μέλος του e-steki.

Αυτά, για αναφορές λαθών μην ξεχνάτε ότι έχουμε το θέμα [iSchool] Αναφορά λαθών στις λειτουργίες του site

1

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια