Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,179 εγγεγραμμένα μέλη και 2,484,640 μηνύματα σε 79,270 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 442 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

[Αγόρια] Πώς πρέπει να συμπεριφέρεται μια κοπέλα για να σας κερδίσει;

Makis_Vl (Μάκης)

Φοιτητής

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.

O Makis_Vl έγραψε: στις 01:35, 06-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από Mr. Crowley
Να γουστάρει βρώμικο κρεβάτι
ωραία ιδέα
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

γεωργία α.

Φοιτητής

H γεωργία α. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Νομικής Αθήνας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 168 μηνύματα.

H γεωργία α. έγραψε: στις 01:38, 06-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από Iratus
Και ποιος σου είπε ότι δε την έχω βρει;
άμα γουστάρει καφρίλες κτλ την κόβω για αγοροκόριτσο, πάντα με επίφυλαξη βέβαια εφόσον δεν την ξέρω
Παράθεση

Iratus

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο Iratus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 397 μηνύματα.

O Iratus έγραψε: στις 01:39, 06-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από γεωργία α.
άμα γουστάρει καφρίλες κτλ την κόβω για αγοροκόριτσο, πάντα με επίφυλαξη βέβαια εφόσον δεν την ξέρω
ανάλογα τι εννοεί ο καθένας μας καφρίλες,όμωςδεν είναι μέρος να το συζητήσουμε εδώ
Παράθεση

γεωργία α.

Φοιτητής

H γεωργία α. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Νομικής Αθήνας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 168 μηνύματα.

H γεωργία α. έγραψε: στις 01:41, 06-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από Iratus
ανάλογα τι εννοεί ο καθένας μας καφρίλες,όμωςδεν είναι μέρος να το συζητήσουμε εδώ
σωστά το έθεσες
Παράθεση

nikosxdxd (Νίκος)

Φοιτητής

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Νομικής (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,533 μηνύματα.

O nikosxdxd έγραψε: στις 01:43, 06-08-12:

Να γουστάρει βρώμικο κρεβάτι
Πρακτικος.
Παράθεση

Mr. Crowley

Φοιτητής

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 2,917 μηνύματα.

O Mr. Crowley ΣΟ μην το κόψεις,είναι επιβεβαιωμένο έγραψε: στις 01:44, 06-08-12:

Η εμπειρία φίλε μου με έκανε έτσι,η εμπειρία
1
Παράθεση

Nikos_T

Φοιτητής

Ο Nikos_T αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 304 μηνύματα.

O Nikos_T έγραψε: στις 01:47, 06-08-12:

Ε είναι σχετικό αυτό. Κάθε αγόρι το τραβάει και κάτι διαφορετικό. Γενικά να μην είστε απόμακρες και να το παίζετε κάπως. Βάλτε το καλό σας το χαμόγελο.
1
Παράθεση

nikosxdxd (Νίκος)

Φοιτητής

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Νομικής (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,533 μηνύματα.

O nikosxdxd έγραψε: στις 01:49, 06-08-12:

Η εμπειρία φίλε μου με έκανε έτσι,η εμπειρία
Ε μα, τι να καθεσαι να ψαχνεις για συναισθημα και μαλακιες.
1
Παράθεση

γεωργία α.

Φοιτητής

H γεωργία α. έγραψε: στις 01:53, 06-08-12:

αχαχα όταν καψουρεύεστε όμως σας τζουζειιιιιιιιιιιιιι
1
1
Παράθεση

Makis_Vl (Μάκης)

Φοιτητής

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.

O Makis_Vl έγραψε: στις 02:00, 06-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από γεωργία α.
αχαχα όταν καψουρεύεστε όμως σας τζουζειιιιιιιιιιιιιι
Ισχύει
1
Παράθεση

Δαλιδά (Cortana)

Φοιτητής

H Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 4,213 μηνύματα.

H Δαλιδά έγραψε: στις 02:01, 06-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από Nikos_T
Ε είναι σχετικό αυτό. Κάθε αγόρι το τραβάει και κάτι διαφορετικό. Γενικά να μην είστε απόμακρες και να το παίζετε κάπως. Βάλτε το καλό σας το χαμόγελο.
Και εσείς μην το παίζετε μοιραίοι...
4
Παράθεση

venividivici43946

Φοιτητής

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 3,194 μηνύματα.

O venividivici43946 έγραψε: στις 02:12, 06-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από iEmma
δεν ειναι νεα ταση απλα αυτη η κοπελα εκανε κατι για να ξεχωρισει. ουτε και οι πλαστικες ειναι.
γενικα ειναι οντως σπανιο να βρεις κατι ξεχωριστο στις μερες μας.
1. Υπάρχουν κι άλλες.
2. Οι κυρίες των 35+ με καλύτερο φίλο τους τον πλαστικό, είναι από τις αγαπημένες μου κατηγορίες. Κοινο τους; Ματαιοδοξία.
καλώς, μη σου γκρεμίσω τον κόσμο.
Παράθεση

Thetawaves

Φοιτητής

Ο Thetawaves αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Μακεδονίας (Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 57 μηνύματα.

O Thetawaves έγραψε: στις 02:16, 06-08-12:

Να είναι ο εαυτός της και να μου αρέσει αυτός ο εαυτός. (Καλά τι είπα τώρα, τέλος πάντων )
Παράθεση

nikosxdxd (Νίκος)

Φοιτητής

O nikosxdxd έγραψε: στις 02:17, 06-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από venividivici43946
1. Υπάρχουν κι άλλες.
2. Οι κυρίες των 35+ με καλύτερο φίλο τους τον πλαστικό, είναι από τις αγαπημένες μου κατηγορίες. Κοινο τους; Ματαιοδοξία.

καλώς, μη σου γκρεμίσω τον κόσμο.
χαχαχα. Με ολα οσα σου εχω πει πρεπει να νομιζεις οτι ζω σε ενα ροζ συννεφακι μακρια απ ολα.
Παράθεση

Ace of Spades

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Ace of Spades αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 86 μηνύματα.

H Ace of Spades έγραψε: στις 02:21, 06-08-12:

Ρε γαμωτο σας, ολοι οι ανθρωποι ενα σοι ειναι. Οπως πιανεις φιλη, ετσι πιανεις και φιλο. Οπως ο Κωτσος γουσταρει μελιτζανες και ο Μητσος καρπουζια, ετσι και γω προτιμαω βουτυρομπεμπεδες και συ τους σκληρους. Common..

νταξει, ειμαι στη φαση του να ψαχνω διαφορες μεταξυ φιλικης σχεσης και ερωτικης σχεσης, περαν του σεξ :p
Παράθεση

PanagiotisTh (Παναγιώτης)

Μαθητής Β' λυκείου

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και Μαθητής Β' λυκείου . Έχει γράψει 50 μηνύματα.

O PanagiotisTh http://24.media.tumblr.com/tumblr_m7s5rg έγραψε: στις 02:30, 06-08-12:

Γενικα νομιζω πως η ερωτηση αυτη δεν παιζει. Δηλαδη πρεπει να εισαι ο εαυτος σου και οτι γινει. Αν δε σε θελει γι αυτο που εισαι, τοτε δεν εχει σημασια. Τουλαχιστον αν εισαι λογικη και δεν θες μονο περιστασιακες καταστασεις.

Μετα από αυτο, οπως προαναφερθηκε πρεπει να εισαι θηλυκη και φυσικα ελκιστικη, χωρις πολλα φτιασιδωματα. Δηλαδη, οκ να περιποιεισαι τον εαυτο σου οπως καθε κοπελα, αλλα να μην το παρακανεις με αφυσικα στημμενα μαλλια π.χ.

Μετα το ντυσιμό φυσιολογικο. Για εμενα ολες οι κοπελες πρεπει να ξεχασουν τα animal prints και τα ξεκωλε-ολε (στην κυριολεξια) φορεματα. Γενικα, να υπαρχει μια κλαση.

Εμενα αυτα με ελκυουν σε μια κοπελα, σε συνδιασμό φυσικα με την προσωπικότητά της αρχικά και μετα με την εξωτερικη της εμφανιση (χαρακτηριστικα)
1
Παράθεση

Giannis721

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Giannis721 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 78 μηνύματα.

O Giannis721 έγραψε: στις 03:19, 06-08-12:

Κάνουν και τα κορίτσια κινήσεις για να κερδίσουν κάποιον; Σπάνιο πράγμα!
6
Παράθεση

Δαλιδά (Cortana)

Φοιτητής

H Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 4,213 μηνύματα.

H Δαλιδά έγραψε: στις 03:34, 06-08-12:

Αααα πρέπει όμως να αποφασίσετε τι θέλετε. Από τη μία λέτε θέλουμε να κάνει την κίνηση η γυναίκα και από την άλλη λέτε ότι σας ευνουχίζουμε και ότι δεν είστε alpha male αν πλησιάσει η γυναίκα.

Τελικά δεν είναι μόνο η δική μας ψυχή άβυσσος.
3
Παράθεση

Eskl1nd (۞_۞)

Φοιτητής

Ο ۞_۞ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ναυτιλιακών Σπουδών Πειραιά και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 144 μηνύματα.

O Eskl1nd έγραψε: στις 03:42, 06-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από tsoufou
Αααα πρέπει όμως να αποφασίσετε τι θέλετε. Από τη μία λέτε θέλουμε να κάνει την κίνηση η γυναίκα και από την άλλη λέτε ότι σας ευνουχίζουμε και ότι δεν είστε alpha male αν πλησιάσει η γυναίκα.

Τελικά δεν είναι μόνο η δική μας ψυχή άβυσσος.
Να κανει την κινηση η γυναικα!Ουτως η αλλως αν η γυναικα "λεει" , 9/10 τον εχει ριξει τον αντρα.Ο αντρας παλι.....παει μαντευοντας αν τον θελει η αλλη.
2
Παράθεση

Rainbowarrior

Φοιτητής

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.

O Rainbowarrior έγραψε: στις 03:46, 06-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από Eskl1nd
Να κανει την κινηση η γυναικα!Ουτως η αλλως αν η γυναικα "λεει" , 9/10 τον εχει ριξει τον αντρα.Ο αντρας παλι.....παει μαντευοντας αν τον θελει η αλλη.
Εδώ θα συμφωνήσω.

Μπορώ να πω, όμως, ότι υπάρχουν γυναίκες που είναι πιο τολμηρές από άντρες, και κάνουν αυτές την πρώτη κίνηση.
Ωστόσο, αν ψηθεί το ψάρι, παραμένουν γατάκια (δηλ. το ότι έκαναν την κίνηση δε σημαίνει ότι είναι και το πάνω χέρι μετά).
2
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια