Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,179 εγγεγραμμένα μέλη και 2,484,641 μηνύματα σε 79,271 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 446 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Πληροφορική ΟΠΑ

orange crush

Φοιτητής

H orange crush αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Χημείας (ΑΕΙ/Πάτρα) και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 285 μηνύματα.

H orange crush έγραψε: στις 19:15, 29-06-14:

διάβασα σε κάποιον οδηγό σχολών ότι οι απόφοιτοι του τμήματος αυτού εγγράφονται και στο οικονομικό επιμελητήριο ελλάδος . Αυτό δεν εξαργυρώνεται σε επίπεδο όμοιο με απόφοιτους καθαρά οικονομικών τμημάτων ; Ή χρειάζομαι και κάτι παραπάνω (όπως αλλό μεαπτυχιακό π.χ. ) ;
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

statakos (Αλέξανδρος)

Πτυχιούχος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , Πτυχιούχος του τμήματος Πληροφορικής Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών και μας γράφει απο Βούλα (Αττική). Έχει γράψει 291 μηνύματα.

O statakos έγραψε: στις 19:33, 29-06-14:

Δεν το γνωρίζω αυτό σίγουρα να σου πω, λογικά εγγράφεσαι αλλά με μειωμένα δικαιώματα. Γιατί ενδιαφέρεστε για το ΟΕΕ; Το έχω δει να παίζει πολύ σε συζητήσεις εδώ...
Παράθεση

orange crush

Φοιτητής

H orange crush αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Χημείας (ΑΕΙ/Πάτρα) και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 285 μηνύματα.

H orange crush έγραψε: στις 20:09, 29-06-14:

βασικά ,δεν έχω και πολύ σοβαρό λόγο (όπως ότι είναι παιδικό όνειρο ή καίγομαι τρελά) , απλά ψάχνομαι και εξετάζω όλες τις επιλογές .... μιας και θα δηλώσω 2ο- 4ο πεδίο. Από απλό ενδιαφέρον ρωτάω .
Παράθεση

manolis_98

Φοιτητής

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 904 μηνύματα.

O manolis_98 έγραψε: στις 22:50, 03-09-16:

κανένας συμφοιτητής ;
Παράθεση

Fast (Θεόδωρος)

Φοιτητής

Ο Θεόδωρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,207 μηνύματα.

O Fast έγραψε: στις 00:02, 04-09-16:

Αρχική Δημοσίευση από manolis_98
κανένας συμφοιτητής ;
https://venus.cs.aueb.gr/forum/
Παράθεση

manolis_98

Φοιτητής

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 904 μηνύματα.

O manolis_98 έγραψε: στις 00:23, 04-09-16:

ευχαριστώ,το γνωρίζω το venus
από το ischool εννοώ
Παράθεση

Fast (Θεόδωρος)

Φοιτητής

Ο Θεόδωρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,207 μηνύματα.

O Fast έγραψε: στις 00:37, 04-09-16:

εγω μονο απ οσο ξερω
1
Παράθεση

hack3r

Επιφανές Μέλος

Ο hack3r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,854 μηνύματα.

O hack3r έγραψε: στις 01:10, 04-09-16:

Ειναι το ΟπΑ καλη πληροφορική?
Παράθεση

Fast (Θεόδωρος)

Φοιτητής

O Fast έγραψε: στις 01:15, 04-09-16:

νε, μετα το εκπα ειναι η καλυτερη επιλογη.
Παράθεση

Akratitos

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Akratitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 93 μηνύματα.

O Akratitos sometimes i find myself in Nowher έγραψε: στις 16:43, 07-07-17:

ποσταρω αποριες φιλου : μολις εδωσα πανελληνιες κ εχω τη δυνατοτητα να μπω στη πληροφορικη οπα. Με ανησυχει οπως το γεγονος πως ειμαι απο 2ο πεδιο κ δεν εχω ιδεα απο υπολογιστες προγραμματισμο κλπ... μπορω να ανταπεξελθω κ η σχολη προσφερει επαγγελματικη αποκατασταση στην ελλαδα ?
Παράθεση

manolis_98

Φοιτητής

O manolis_98 έγραψε: στις 17:08, 07-07-17:

Ναι,μπορει να ανταπεξελθει.Ως προς την επαγγελματικη αποκατασταση,η πληροφορικη δινει εργασιακες ευκαιριες.
Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων ΟΠΑ (Αθήνα) και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 6,823 μηνύματα.

O Scandal έγραψε: στις 18:45, 16-09-19:

Καλησπέρα!
Σχετικά με τα μαθήματα του 1ου εξαμήνου: είναι απαραίτητη η παρακολούθηση των φροντιστηρίων;
Αν ναι, για ποια μαθήματα Α' εξαμήνου θα προτείνατε "οπωσδήποτε";

Προσπαθώ να καταλάβω πόσο εν τέλει έχουν αξία τα φροντιστήρια.

Το πρόγραμμα έχει βγει να ξέρετε!
1
Παράθεση

tsiobieman (Δημήτρης)

Φοιτητής

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ (Αθήνα) . Έχει γράψει 333 μηνύματα.

O tsiobieman έγραψε: στις 19:12, 16-09-19:

Αρχική Δημοσίευση από Scandal
Καλησπέρα!
Σχετικά με τα μαθήματα του 1ου εξαμήνου: είναι απαραίτητη η παρακολούθηση των φροντιστηρίων;
Αν ναι, για ποια μαθήματα Α' εξαμήνου θα προτείνατε "οπωσδήποτε";

Προσπαθώ να καταλάβω πόσο εν τέλει έχουν αξία τα φροντιστήρια.

Το πρόγραμμα έχει βγει να ξέρετε!
καλησπέρα , το φροντιστήριο της Οικονοιμικής ΕΠιστήμης κατά τη γνώμη μου δεν χρειάζεται (πήγαινε μία φορά να δεις πως είναι αν θες) , διάβασε τις σημειώσεις του καθηγητή (και τις διαφάνειες της καθηγήτριας) απλά στο τέλος που δίνει για να ξέρεις τις ασκήσεις που θα βάλει στο διαγώνισμα ,το φροντιστήριο στα Διακριτά Μαθηματικά βοηθά πάρα πολύ στην κατανόηση των ασκήσεων του μαθήματος και ο καθηγητής είναι πολύ καλός, αν έχεις χρόνο παρακολούθησέ τα όλα, τα εργαστήρια Python και HTML που κάνουν η Επιστήμη Υπολογιστών και η Eισαγωγή στον Προγραμματισμό να τα παρακολουθήσεις οπωσδήποτε καθώς οι εργασίες δίνουν έξτρα βαθμό και τα εργαστήρια βοηθούν πολύ στο να μπορέσεις να τις κάνεις .
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος