Υποψήφιοι με το 10% 2012

[Υποψήφιοι με το 10% 2012] Ποια θα είναι η πρώτη σας επιλογή;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 67)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

OHTO

Νεοφερμένος

Ο OHTO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Όχι, φυσικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jonathannnnnnn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Παιδια μια βοηθεια λιγο...εχω μια φιλη που τωρα θα μπει 3 ετος και ενδιαφερετε απο ψυχολογια Κρητης σε Ψυχολογια Θεσσαλονικης...ειναι εφικτο να κανεις ακομα τα χαρτια της?

Χαλαρααα απλως ας πουμε μεχρι κυριακη βραδυ να στειλει στο υπουργειο τις προτιμισεις της.δευτερα πρωι μπορει να μη τη δεχτουνε:D:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrhu

Νεοφερμένος

Η jrhu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπέρα...Είμαι απόφοιτη του 2007 και ήδη εγγεγραμμένη σε κάποιο ΑΕΙ.Μπορώ ακόμα να χρησιμοποιήσω το δικαίωμα του 10% ή ισχύει για περιορισμένο αριθμό χρόνων από το έτος αποφοίτησης?Ευχαριστώ πολύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Καλησπέρα...Είμαι απόφοιτη του 2007 και ήδη εγγεγραμμένη σε κάποιο ΑΕΙ.Μπορώ ακόμα να χρησιμοποιήσω το δικαίωμα του 10% ή ισχύει για περιορισμένο αριθμό χρόνων από το έτος αποφοίτησης?Ευχαριστώ πολύ!

Ισχύει για περιορισμένο αριθμό χρόνων από το έτος αποφοίτησης.

Φέτος ήταν απόφοιτοι 2010 και 2011.
Του χρόνου απόφοιτοι 2011 και 2012.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

margarita1993

Νεοφερμένος

Η margarita1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Παιδιά, ξέρετε αν θα μου αναγνωρίσουν κάποιο μάθημα καθώς πέρασα από νομική Θεσ/κης σε νομική Αθήνας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
Παιδιά, ξέρετε αν θα μου αναγνωρίσουν κάποιο μάθημα καθώς πέρασα από νομική Θεσ/κης σε νομική Αθήνας;

Ποια μαθηματα? Παντως δυστυχως νομιζω οτι δεν αναγνωριζουν σε γενικες γραμμες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

margarita1993

Νεοφερμένος

Η margarita1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Ποια μαθηματα? Παντως δυστυχως νομιζω οτι δεν αναγνωριζουν σε γενικες γραμμες...
Ας πούμε συνταγματικό, γενικές αρχές, γενικό ποινικό, εμπορικό(βιομηχανική ιδιοκτησία)???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
Παιδιά έχω μία απορία και δεν ήξερα σε ποιο τόπικ να την ποστάρω και είπα εδώ αφού σχετίζεται με το 10%. Μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος τη διαφορά ανάμεσα στους πολύτεκνους 2010-2011 και στους πολύτεκνους του 2011; Το είδα στο συγκεκριμένο λινκ https://www.neolaia.gr/wp-content/uploads/2012/08/10.pdf
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Παιδιά έχω μία απορία και δεν ήξερα σε ποιο τόπικ να την ποστάρω και είπα εδώ αφού σχετίζεται με το 10%. Μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος τη διαφορά ανάμεσα στους πολύτεκνους 2010-2011 και στους πολύτεκνους του 2011; Το είδα στο συγκεκριμένο λινκ https://www.neolaia.gr/wp-content/uploads/2012/08/10.pdf

Ίσχυε μόνο για την προηγούμενη χρονιά.

Όπως ξέρεις δικαιούχοι του 10% είναι απόφοιτοι των 2 προηγούμενων ετών.
Ε, πέρσυ εκτός απο την κατηγορία αποφοιτων 2010 και 2011, υπήρξαν επιπρόσθετες θεσεις για τους απόφοιτους ειδικών κατηγοριών 2011.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Το θέμα κλειδώνεται, καθώς έχει τελειώσει η διαδικασία του 10% και έχει ανακοινωθεί πως θα ισχύσει για την επόμενη χρονιά.
Για το αντίστοιχο θέμα του 2013: Υποψήφιοι με το 10% 2013

:lock:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top