Πότε βγαίνει η ύλη;

Nia Skg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nia Skg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Έχω μια απορία όσον αφορά την ύλη των πανελλαδικών εξετάσεων.. Πότε την βγάλατε; Αληθεύει ότι μέχρι τον Δεκέμβριο τελειώνει και μετά αρχίζουν οι επαναλήψεις; Συγγνώμη αν η ερώτηση φαίνεται ανόητη αλλά είμαι δεύτερα λυκείου και δεν γνωρίζω.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,692 μηνύματα.
Ιανουάριο με μέσα Φλεβάρη την είχαμε βγάλει εμείς. :)
 

Johnsk

Νεοφερμένος

Ο Johnsk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Έχω μια απορία όσον αφορά την ύλη των πανελλαδικών εξετάσεων.. Πότε την βγάλατε; Αληθεύει ότι μέχρι τον Δεκέμβριο τελειώνει και μετά αρχίζουν οι επαναλήψεις; Συγγνώμη αν η ερώτηση φαίνεται ανόητη αλλά είμαι δεύτερα λυκείου και δεν γνωρίζω.


Εξαρτάται απο τον καθηγητή. Εγώ είχα καταλήξει Μάρτιο και ακόμα δεν είχε βγεί η Χημεία. Δεν χάθηκε ο κόσμος, έγραψα χημεία.
Συνήθως προς τέλη Ιανουαρίου έχουν τελειώσει πάντως, αλλα μην άγχεσαι αν είσαι ακόμα 2α
 

Ermioni89

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ermioni89 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 304 μηνύματα.
Έχω μια απορία όσον αφορά την ύλη των πανελλαδικών εξετάσεων.. Πότε την βγάλατε; Αληθεύει ότι μέχρι τον Δεκέμβριο τελειώνει και μετά αρχίζουν οι επαναλήψεις; Συγγνώμη αν η ερώτηση φαίνεται ανόητη αλλά είμαι δεύτερα λυκείου και δεν γνωρίζω.
Επειδή σε μια χρονιά πολλά συμβαίνουν (καταλήψεις, εκδρομές κτλ), μη περιμένεις ότι μέχρι τον Δεκέμβριο θα έχει καλυφθεί όλο το βιβλίο. Το αργότερο Απρίλιο θα βγει σε εμάς, και μπορεί να υπάρχουν τύχουν φορές που ο ίδιος ο καθηγητής να μη θέλει να προχωρήσει και να κάνει επανάληψη. Βέβαια, το αν θα βγάλεις μόνη σου την ύλη (ισχύει πάρα πολύ στην θεωρητική) μέχρι τον Δεκέμβριο εσύ αποφασίζεις.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top