Κάποιες απορίες για την ΣΣΑΣ (γενικά)

Ermioni89

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ermioni89 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 304 μηνύματα.
Γεια σας!,:bye: τώρα τελευταία άρχισα να τα πηγαίνω πάρα πολύ καλά στα μαθήματα και αρκετοί καθηγητές μου λένε πως αν ζοριστω παραπάνω θα γράψω σίγουρα 1800, και δεν θέλω να αποκλείσω το ενδεχόμενο να δηλώσω και αυτή τη σχολή!(είμαι θεωρητική) εννοείται πως θα ζοριστω άσχετα αν οι γονείς μου δεν με υποστηρίζουν σε αυτό, αλλά έχω τις εξής ερωτήσεις (δεν τις έχω δει σε κάποιο θέμα, ή άλλο φόρουμ):
1) μου δίνεται η δυνατότητα όταν έχω εξεταστική να βάλω ρήτρα; Ή έχει αντίκτυπο στο στρατιωτικό κομμάτι;
2) σε περίπτωση που αρρωστήσω ή λέμε τώρα σπάω το χέρι μου(δεν μου έχει συμβεί ποτέ), και συμβεί σε περίοδο εξεταστικής ή όταν είναι να γίνει η θερινή διαβίωση, τι γίνεται;
3) πως είναι οι σχέσεις μεταξύ αυτών που είναι τρίτο έτος και αυτών που είναι πρώτο; Ή είναι όπως τις άλλες στρατιωτικές που εξαρτάται αν το τεσσαρι είναι 'καλο'?
4) σε περίπτωση που πάω ψυχολογία, είναι σίγουρο ότι μετά την αποφοίτησή μου θα πάω στρατό ξηράς; Γενικά, υπάρχει κάποια δυνατότητα να επιλέξω που θέλω να πάω;

Για την ώρα έχω αυτές τις ερωτήσεις, ευχαριστώ όποιον ή όποια μπει στον κόπο να μου απαντήσει!!
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top