Διεθνών και ευρωπαϊκών Σπουδών τα μαθηματικά και η θεωρητική

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Λοιπόν είμαι 2α λυκείου και θεωρητική!!!ψάχνοντας λίγο τις σχολές τώρα που έχω λίγο χρόνο γτ ξέρω ότι του χρόνου θα πιέζομαι είδα ότι μια σχολή που μου αρέσει και μου ταιριάζει είναι η διεθνών και ευρωπαϊκών Σπουδών αλλά δεδομένου ότι μπορείς να εισαχθεις κ από το 4ο πεδίο των οικονομικών αλλά κ βλέποντας τα μαθήματα είδα ότι έχει οικονομικά κ στατιστική... ξενέρωσα γτ η αλήθεια εινσι ότι μ αρέσε αλλά στα μαθηματικά δεν είμαι καλή έχω κάποιες βάσεις αλλά σίγουρα ειμαι πόλυ μέτρια όσοι σπουδάζουν η έχουν τελειώσει μπορούν να μου πουν πως είναι κ αν θα με δυσκολέψει σε τι επίπεδο είναι και να αναφερθούν σε ποιο Πανεπιστήμιο πήγαν κυρίως με ενδιαφέρουν του Πειραιά και του Παντείου!!!Ευχαριστώ!!!Και κάτι άλλο σχετικά με όσους έδωσαν αγγλικά να μ πουν τι προετοιμασία έκαναν κ πόσο δύσκολα είναι lower έχω michigan
 

Ermioni89

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ermioni89 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 304 μηνύματα.
Λοιπόν είμαι 2α λυκείου και θεωρητική!!!ψάχνοντας λίγο τις σχολές τώρα που έχω λίγο χρόνο γτ ξέρω ότι του χρόνου θα πιέζομαι είδα ότι μια σχολή που μου αρέσει και μου ταιριάζει είναι η διεθνών και ευρωπαϊκών Σπουδών αλλά δεδομένου ότι μπορείς να εισαχθεις κ από το 4ο πεδίο των οικονομικών αλλά κ βλέποντας τα μαθήματα είδα ότι έχει οικονομικά κ στατιστική... ξενέρωσα γτ η αλήθεια εινσι ότι μ αρέσε αλλά στα μαθηματικά δεν είμαι καλή έχω κάποιες βάσεις αλλά σίγουρα ειμαι πόλυ μέτρια όσοι σπουδάζουν η έχουν τελειώσει μπορούν να μου πουν πως είναι κ αν θα με δυσκολέψει σε τι επίπεδο είναι και να αναφερθούν σε ποιο Πανεπιστήμιο πήγαν κυρίως με ενδιαφέρουν του Πειραιά και του Παντείου!!!Ευχαριστώ!!!Και κάτι άλλο σχετικά με όσους έδωσαν αγγλικά να μ πουν τι προετοιμασία έκαναν κ πόσο δύσκολα είναι lower έχω michigan
Είμαι θεωρητική κατεύθυνση και είναι σχολή που την έχω υπόψιν. Από την στιγμή που είναι στην θεωρητική, δεν θεωρώ ότι χρειάζεται πια να ξέρεις πολλά μαθηματικά. Εξάλλου, τα περισσότερα είναι θεωρητικά μαθήματα. Το ότι έχει λίγα μαθηματικά, δεν θα έπρεπε καν να είναι κριτήριο που θα σε κάνει να μην την δηλώσεις και δεν χρειάζεται η αλλαγή κατεύθυνσης. Έχει αρκετά ενδιαφέροντα μαθήματα και είναι καλή σχολή για όσους θελήσουν να στραφούν στην διπλωματία.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top